İşletmemin Sosyal Ağlarda Göz Alıcı Bir Reklamını Nasıl Yapabilirim - Etkili Strateji

Kasım 12, 2021

Dünyadaki en popüler sosyal ağların bir özelliği vardır, kullanıcıyla olan kolaylıkları, şu anda en çok kullanılanların başındaki tüm sosyal ağlar , müşteri ile bir kolaylığı vardır, bu tesis herhangi bir türe uygulanabilir. iş, niş veya satış karakteriniz ne olursa olsun.

İşletmemin Sosyal Ağlarda Göz Alıcı Bir Reklamını Nasıl Yapabilirim - Etkili Strateji

  Dizin

   niş nedir?

   Niş dediğimde , etkilemek istediğiniz bir pazarın sektörünü kastediyorum , örneğin bir niş bir ülke veya bir renk olamaz, bir nişin ne olduğu hakkında konuştuğumuzda, insanların belirli bir tarafa yönelik bir davranışına atıfta bulunuyoruz, bazı niş örnekler şunlardır:

   • Tek kullanımlık erimiş metal pipetler; kontaminasyonu ve hayvan istismarını önlemek için.
   • Odak noktası belirli bir şehir veya bölgedeki sokak hayvanlarına yardım etmek olan kar amacı gütmeyen platform .
   • Sokaktaki zorluklar nedeniyle çöp kamyonlarının ulaşamadığı büyük mahallelerde çöp toplama.

   Hepsinin belirli özelliklere sahip olduğunu ve bunların bir eylemin veya beğeninin özgüllüğü ve coğrafi konum olduğunu fark ederseniz ; bu bir niş olmayabilir ve olmaya devam edecek olsa da, genellikle buna sahipler.

   Ana sosyal ağlar halkı daraltma imkanı sunuyoruz Bunun için, doğru bir şekilde niş bulmak zorundadır sosyal ağlarda bir strateji oluşturmadan önce bir yayın yüklerken Yani, bu bile yapılabilir Eğer duyuru yapacak Fanpage dan İçerik Stüdyosu'nda .

   Ancak, reklamınızın organik ve incelikli olması tavsiye edilir , bu yüzden onu hayran sayfanıza yükledikten sonra sınırlandırmalısınız, böylece organik olsun, burada izlemeniz gereken bazı özellikler var.

   Kitlenizin sosyal ağları ne kullandığına bakılmaksızın, zaten yeriniz var, şimdi onlara ulaşmanın doğru yolunu bulmalısınız, dikkate alınması gereken bazı özellikler şunlardır:

   • Reklam istilacı olmamalıdır
   • Kapsam, satın alınandan daha fazla organik olmalıdır
   • Müşterileriniz reklamınızdan memnun olmalı (veya farkında olmamalıdır)
   OKUMA  APK Dosya Uzantısı nedir? Android veya PC'mde nasıl açabilirim

   Organik Pazarlama stratejisi nasıl oluşturulur?

   Sosyal ağlardaki insanlar onları satmanızı istemezler, örneğin Facebook'un tüketicilerine sunduğu hizmetler , Facebook Gaming veya Facebook Dating gibi kişisel zevkleriyle ilgili hizmetlerdir . Bunlar yalnızca kullanıcılarındaki bir sorunu çözmekle kalmaz, aynı zamanda ek bir gelişme olarak eğlence tabanını da oluşturur.

   Stratejin şunu o yayınları böylece odaklanmalıdır (ideal olacaktır ki) organik olması ve ödenmeyen etmek için hepsi bir reklam ve hiçbiri vardır marka resimlerinizin üzerinde yazılı ama gerekiyorsa, olduğunu, değil satış için , eğer Bir konu hakkında engin bilginiz var ve nasıl ifade edeceğinizi biliyorsunuz, insanlar sizinle birlikte görmeye gidecek, şimdi reklamınızın reklam olarak fark edilmemesini sağlamalısınız, burada size birkaç örnek vereceğim:

   • Blender reklamı yapın, mutfak tarifi ile olmalı, çok dikkat çekmeli, örnek konular: "Magnum" tipi dondurma veya eritilmiş çikolatalı Ceral, lezzetli görünmesini sağlayın, gösterin ve ardından blender'ınızı kullanın, göz yapın - Bununla ilgili çekimler yapın ve sonunda, satın almak isterlerse mağazanızın bağlantısının aşağıda olduğunu belirtin (kötüye içermeyen reklamcılık: değerli bir ürün sunarsınız ve kitlenizin ilgilendiği bir ürün sunarsınız, yapmazsınız). sadece onlara sat)
   • Paten için kask satışının reklamını yapın: Kameraya samimi bir yüz takın ve açık bir yere gidin, ilginç hareketler yapın ve kaskın sizi kurtardığı yerde sahte bir düşüş yapın , hiçbir şeyde aşırıya kaçmayın, bir süre sonra düşüş olabilir. Doğal olun, kaskla ilgili hiçbir şeyden bahsetmeden video bitsin, yoruma şunu yazın: Hayatımı kurtaran kask şu - -> ve satın alma linkiniz (Gerçekçi reklam: kullanıcıyı kandırmazsınız, ona yardım edersiniz)

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin