Jazztel'de Online Anlaşmalı Hizmetler Cezasız Nasıl İptal Edilir

Kasım 11, 2021

İspanya'da birçok kullanıcının tercih ettiği telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Jazztel, şu anda sabit telefon, mobil telefon , internet (ADSL, fiber ve 4G) ve televizyon hizmetleri sunuyor .

Harika müşteri hizmetleri ve oranları ile iyi bir üne kavuştular ve Movistar, Vodafone ve Orange gibi ülkemizdeki 3 telekomünikasyon devine bir alternatif .

Jazztel'de Online Anlaşmalı Hizmetler Cezasız Nasıl İptal Edilir

On yıllardır ülkemizdeki en yüksek internet hızlarını sunan bu şirket, 2014 yılında Orange of Spain tarafından satın alındıktan sonra size HBO GO'nun keyfini çıkarma imkanı veren Orange TV ile başka Televizyon hizmetleri de sunuyor .

Sundukları hizmet, Netflix gibi hizmetlerden ve Uber veya Didi gibi uygulamalardan sorunsuz bir şekilde yararlanmamızı sağlıyor ve daha pek çok nedenden dolayı başka bir şirkete geçmek veya ülkeyi terk etmek istiyorsanız, bunun birkaç yolu vardır. Jazztel hizmetlerinin iptalini sağlar .

  Dizin

   Çevrimiçi aboneliği iptal et

   Erişme Jazztel sayfasını farklı planları ve hizmetlerin yanı sıra fiyatlarını görebilirsiniz. Ayrıca faturanızı görebilir veya mevcut planınızı değiştirebilirsiniz, ancak şimdilik güvenlik nedeniyle ve kimlik hırsızlığını önlemek için bu şekilde abonelikten çıkamazsınız.

   Yapabileceğiniz şey, [email protected] adresine aşağıdaki bilgileri içeren bir e-posta göndermek : tam ad, telefon numarası, imza ve fotokopi veya sadece kimliğinizin bir fotoğrafı. Bu veriler ayrıca 900 807 025 numaralı faksa da gönderilebilir veya isterseniz bu verileri aşağıdaki adrese göndererek geleneksel postayı kullanabilirsiniz:

   • JAZZTEL Müşteri Hizmetleri

   (Orange Espagne, SAU)
   Paseo del Club Deportivo nº1 Building 8 Business Park ¨LA FINCA¨
   28223 Pozuelo de Alarcón
   Madrid

   Telefonla abonelikten çık

   Daha kişiselleştirilmiş ve doğrudan ilgiyi tercih ederseniz, telefonla aboneliğinizi iptal edebilirsiniz, bu birçok müşteri için tercih edilen yöntem olmasının yanı sıra şirket tarafından önerilen yöntemdir.

   OKUMA  VPN veya Sanal Özel Ağ nedir ve ne içindir ve ne türler vardır?

   Eğer iletişim numarası size Jazztel telefondan ararsanız size ücretsiz çağrı yapabilir, değişecek çağrı yere bağlı olarak 1565 Eğer sayıdır başka operatörün bir telefondan ararsanız, 640 001 565 Yurt dışındaysanız şunları da yapabilirsiniz, +34 911 401 565'i arayarak hizmetinizi iptal edin , bu son iki seçenek ücretlidir.

   Arama yaparken operatörün talimatlarını izlemelisiniz ve sizden isteyecekleri bilgiler tam adınız veya sahibinin adı, NIF, Jazztell telefon numarası, banka hesabının son 4 hanesi ve iletişim telefon numarası olacaktır.

   Çalışma saatleri Pazartesiden Cumaya sabah 9'dan gece 10'a kadardır . Herhangi bir nedenle pişman olursanız ve abonelikten çıkma isteğinizi iptal etmek isterseniz, bunu yapmak için 24 saatiniz vardır.

   Aboneliğinizi iptal edin hala kalıcılığınız var

   Şirketle herhangi bir aktif sözleşmeniz varsa, yine de hizmetlerinizden ayrılabilirsiniz, ancak sözleşmenin ihlali için para cezası ödemek zorunda kalacaksınız . Sözleşmenizin tamamlanmasına ne kadar ay varsa, iptal için cezanız o kadar yüksek olacaktır.

   İnternet hizmetinizi iptal ediyorsanız, modeminizi iade etmeniz veya sözleşmeye aykırılık cezasına ek olarak standart modem için 69,95 Euro ve Premium için 99,95 Euro ödemeniz gerekecektir . Televizyon hizmetiyle sözleşme yaptıysanız, kod çözücünüzü de iade etmeniz gerektiğini söylemeye gerek yok.

   Sen sahip olacak size hizmet aboneliğinden sonra 15 gün kadar cihazlarınızı dönmek için, sadece onları yetkili ajan veya Turuncu mağaza yaklaşım ve teslim etmek zorunda, biri doğrudan şirkete göndermektir, 2 seçeneğiniz var, orada size teslimatınızı onaylayacak bir belge verecekler.

   Cihazınızı bir mağazaya götüremiyorsanız veya almak istemiyorsanız, şirketi her zaman arayabilirsiniz ve cihazları almak için bir kurye gönderecektir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin