Kart Kabul Etmiyorsa Instagram'da Ödeme Yöntemi Nasıl Eklenir veya Eklenir?

Temmuz 28, 2022

Farklı platformların veya sosyal ağların işiniz aracılığıyla kâr elde etmek için mükemmel bir seçenek haline geldiği çok doğru. Video yapmak ve yüklemek için Tiktok ile para kazanmak mümkün olsa da, diğerleri Instagram'da olduğu gibi uygulama üzerinden ödeme yapmanıza izin veriyor. Ve bu konunun ilginizi çektiğini bildiğimiz için bu yazımızda , Instagram'da kartınızı kabul etmiyorsa bir ödeme yöntemi eklemek için yapmanız gerekenleri göstereceğiz .

Şu anda birden fazla işlem bu yollarla gerçekleştirildiği için farklı sosyal ağlarda ödeme yapabilmek kullanışlı hale geliyor. Instagram , işletmenize muazzam bir patlama sağlayabilecek bir sosyal ağdır. Ancak bunun olması için ödeme yöntemlerini nasıl ekleyebileceğinizi bilmeniz gerekir.

Kart Kabul Etmiyorsa Instagram'da Ödeme Yöntemi Nasıl Eklenir veya Eklenir?

Bildiğiniz gibi cep telefonunuzdan veya PC'nizden bir Instagram hesabına sahip olmak ve en büyük ücretsiz reklam mecralarından birini kullanarak verimli bir işe başlamak çok kolay. Ancak bu kanal üzerinden ürün veya hizmet almakla da ilgileniyorsanız. Endişelenmeyin, Instagram'da ödeme yöntemleri eklemek için yapmanız gerekenleri basit adımlarla anlatacağız.

  Dizin

   Instagram kartımı neden kabul etmiyor?

   Instagram'da bir hizmet veya ürün için kartınızı kullanarak ödeme yapmayı birkaç kez denemiş olabilirsiniz. Ve bunu yapamamanın zorluğuyla kendinizi buluyorsunuz ve mutlaka kendinize bu durumun nedenini soruyor olacaksınız. Sorun şu ki , Instagram tüm kartları kabul etmiyor .

   Sadece Visa, MasterCard, Amex veya Discover kartlarının uyumlu olacağı ve kabul edilebilmesi için geçerli olmaları gerektiği unutulmamalıdır. Ancak kartınızla ilgili sorun devam ederse merak etmeyin, uygulama diğer ödeme yöntemlerini kullanmanıza izin veriyor. Ardından Instagram'da bir ödeme yöntemi eklemek için nasıl yapabileceğinizi anlatacağız .

   Instagram'da ödeme yöntemleri ekleme adımları

   O halde çok basit bir şekilde Instagram'da ödeme yöntemi ekleyebilmek için izlenmesi gereken adımlar nelerdir bir bakalım . Ve bunun için şunları yapmalıyız, öncelikle sosyal ağa PC'niz veya mobil uygulamanız üzerinden girmelisiniz. Profilinize girdikten sonra bir sonraki adım, üç satırlı simgeye basmaktır.

   OKUMA  Slack'te Hatırlatıcılar veya Mesajlar Nasıl Yapılır, Ayarlanır, Düzenlenir ve Zamanlanır

   Bu eylem, ekranınızda bir seçenekler menüsü gösterecek ve bu menüden "Ayarlar"ı seçmeniz gerekecek ve şimdi bu bölümdeki farklı seçeneklere erişebileceksiniz. Bizim durumumuzda "Ödemeler" seçeneğini seçmeliyiz ve bu işlem ekranda seçim yapabileceğiniz üç seçenek oluşturacaktır. “ Ödeme yöntemleri ” seçeneğini seçmelisiniz ve seçmeniz gereken “Yeni kredi veya banka kartı” seçeneğini göreceksiniz.

   Bir sonraki adım, numara, güvenlik kodu gibi kart bilgilerinizi girmektir, ancak fatura posta kodunu da eklemeniz istenecektir. İstenen verileri eklemeyi bitirdikten sonra, "Kabul Et" seçeneğine basmanız veya tıklamanız gerekir. Şimdi "Güvenlik PIN'i" seçeneğini seçmek için ödeme bölümüne dönmelisiniz.

   Bu şekilde, birisi cep telefonunuza girmeyi başarırsa kartınızın kullanımını koruyacaksınız, bu yüzden şimdi "PIN" seçeneğini etkinleştirmelisiniz. Ve kodunuzu yapılandırmak ve platforma kaydolmak için 4 haneyi girmeniz gerekir. Uygulama kartlarınızı kabul etmiyorsa, Instagram'da ödeme yöntemleri eklemenin veya eklemenin doğru yolu budur .

   Bu yazıda anlattığımız tüm adımları uygulamadan önce Instagram gönderilerinin, fotoğraflarının ve videolarının yedeğini almanız çok önemlidir. Bir sorun oluştuğunda ve bir güncelleme gerektiğinde bunu yapmalısınız.

   Ve gördüğünüz gibi Instagram'a ödeme yöntemi eklemek , hikayelere birkaç fotoğraf yüklemekten daha kolay ve bu ilginç ve öğretici makale sayesinde her şeyi öğrenebildiniz. Herhangi bir endişeniz varsa, bunun için sağlanan kutuya yorum yapın ve size cevap vermeyi taahhüt edeceğimizi unutmayın.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin