Kaydedilen, İçe Aktarılan veya Senkronize Edilen LinkedIn Kişileri Nasıl Silinir veya Silinir

Aralık 28, 2021

Bir kişi, rehberimize eklediğimiz kişidir, bir kişiyi silmeye karar verirken , onunla doğrudan iletişimi kestiğinizi unutmamalısınız, Linkedin platformunda diğerinden farklı değildir, ayrıca yapabilirsiniz. onları sil.

Eğer varsa Linkedin online iş arayan sen muhtemelen tavsiye bu durumda yeni işe insanlarla tanışmak için gereken kişileri ekleyerek, ama buna erdi ya nedense daha sonra eğer için çünkü bir işi bırakarak olduğunu tam tersi durum buysa Kişiyi sorunsuz bir şekilde silebilirsiniz.

Kaydedilmiş, İçe Aktarılmış veya Senkronize Edilmiş LinkedIn Kişileri Nasıl Silinir veya Silinir

Linkedin'in iş aradığınız veya iş teklifleri yayınladığınız bir platform olduğunu biliyoruz ve ayrıca profile kurs veya diploma eklemek gibi sırlarını da biliyoruz, hedeflerimize ulaşmak için, bu yüzden bağlantılarımızı nasıl sileceğimizi de bilmeliyiz .

Bunu nasıl yapacağınızı keşfederken , kişilerinizi cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan nasıl sileceğinizi öğreteceğiz .

  Bilmemiz gereken önemli bir gerçek, kolayca silebileceğimiz temasların birinci dereceden olduğudur , çünkü ikinci veya üçüncü dereceden olanlar bizi doğrudan etkilemez.

  Menüyü inceleyerek zaten Linkedin profil sayfamızda bulunan PC sürümüyle başlıyoruz, ağ bölümüne girebiliriz ve bu bölümde, soyadlarına göre sıralanmış tüm eklemeleri görebileceğimiz "kişiler" kategorisini bulacağız. , açıkçası birinci sınıf, tartıştıklarımız ve diğerleri.

  Dosyaları tek tek görebileceksiniz ama sağ üst köşeye bakarsanız "Kişileri sil" yazan bir buton var, bu seçeneğe tekrar tıkladığınızda eklenmiş kişilerimizin olduğu liste çıkacak ancak bu durumda sadece birinci sınıftan olanlar.

  Zaten burada bulunanlar son derece kolay, silmek istediğiniz kişiyi işaretlemeniz yeterli ve işleminiz tamamdır , silmeye devam edin , bunu yaptığınızda o kişi bildirim almayacak ve farkedecektir ve çok önemli zamanda sahip olmanız gerekmektedir. silmek, aranızdaki tavsiyelerin ve doğrulamaların ortadan kalkmasıdır.

  Dizin

   Sil ve Engelle aynı mı?

   OKUMA  Fotoğraflarla Hızlı ve Kolay Video Kolajı veya Mozaik Oluşturma

   Yeniden bağlantı kurdukları herhangi bir durumda, tabii ki bunların hiçbiri tekrar ortaya çıkmayacak , tavsiyeleri ve doğrulamaları tekrar yapmak gerekecek ve son olarak sadece başka birini eleyen kişi tekrar arkadaşlık talebinde bulunabilir veya LinkedIn ve Facebook bağlantılarını da değiştirebilirsiniz.

   Peki ya bir adım daha ileri gitmek, yani sadece silmek değil aynı zamanda işlem benzer olduğu için bir kişiyi engellemek de istiyorsanız bizi rahatsız eden kişiyi ve gönderme seçeneğinin nerede olduğunu araştırıyoruz. bir mesaj, ayrıca engelleme veya bildirme seçeneği de vardır .

   Sonuç, Linkedin'in size ortak arkadaşlar göstermeyi bırakması ve arkadaşlık önermemesi, o kişinin profilinizi ziyaret edip etmediğini size öğretmemesi, o kişi engellendiğinde bilgilendirilmemesi farkıyla silmeye benzer. yapılan doğrulamayı veya tavsiyeyi kaybeder.

   Bunu yapmak için prosedür de çok basittir, elbette sahip olduğunuz işletim sistemine ve hatta sahip olduğunuz Linkedin yazılımının güncelleme sürümüne bağlı olarak değişse de, ancak temel olarak seçenekler her zaman aynıdır , APP'nizde arama yapmanız gerekir. Linkedin'den kaldırmak istediğiniz kişiye .

   Bağlantınız bulunduğunda, kişinin adına tıklarsınız, sizin için bir dosya açılır, o dosyanın içinde sağ üst tarafa bakmanız gerekir, burada genellikle bağlantı görünür, sahip olduğunuz derece bağlantınızın türü ve sadece üzerinde daha fazla seçenek bulunan üç nokta görünür .

   Onlara tıkladığımızda o kişiyle birlikte iki seçenek belirecek, ilki "sil" ikincisi o kişiyi "yönlendirmek" için olacak.Çalışıyorsak, sadece kişiyi silmek için tıklamamız gerekecek ve bu ilişki ortadan kalkacaktır.

   Aynı şekilde bilgisayar için yorum yaptıklarımızla da olacak yani validasyonlar kayboluyor, bilgilendirilmiyorsunuz ve tavsiyeler ortadan kalkıyor.Umarız bu eğitim işinize yarar ve bundan sonra daha sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz. Linkedin hesabı. Başarı!.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin