Kırık Siyah Ekranlı ADB'den Android'de USB Hata Ayıklama Modu Nasıl Etkinleştirilir

Aralık 6, 2021

Cep telefonu, arkadaşlar , aile veya kişilerle iletişim kurmak için bir zorunluluktan daha fazlası haline geldi . Bir gaf sunacak olsaydı, kendimizi geçersiz hissedeceğimiz bir araçtır.

Kırık Siyah Ekranlı ADB'den Android'de USB Hata Ayıklama Modu Nasıl Etkinleştirilir

Bu nedenle, mobil ekran hasar görürse, kullanılamaz olacağını düşünebilirsiniz. Ama biz size bunun böyle olmadığını söylemek istiyoruz ve bu nedenle size siyah veya kırık ekran ile ABD'den Android'de USB hata ayıklama modunu nasıl etkinleştireceğinizi öğreteceğiz .

İçerdiği verileri görebildiğimiz mobil ekranın hasarlı veya siyah olması gerçekten bir felaket gibi görünebilir. Ve mükemmel çalıştığında hata ayıklama modunu etkinleştirebilirsiniz . Ancak bu işlemin yapılabilmesi tamamen çılgınca görünüyor.

Ve cep telefonumuzun ekranı bize veri veya resim göstermek için devre dışı bırakıldıysa, bunun nasıl mümkün olduğunu merak etmeye başlayacaksınız. Ancak Android'de USB hata ayıklama modunu ADB'den aktif hale getirmenin çok kolay olduğunu söyleyebiliriz . Ve bu makalede yapacağımız şey bu ve sadece adım adım takip etmeniz gerekiyor.

  Dizin

   USB hata ayıklama modunu neden etkinleştirin?

   Bu terime zaten aşina iseniz , USB hata ayıklama modunu etkinleştirerek , cep telefonunun sunabileceği herhangi bir bilgisayar sorununu düzeltebileceğinizi bilmelisiniz . Elbette Android'de Kurtarma moduna girmekten çok farklı bir şey .

   Çünkü bunu kişisel bilgisayar üzerinden ve Android cihazımızı tamir etme görevini kolaylaştıracak bir destek veya program kullanarak yapacağız. O edecektir fazla olmayacaktır için alışması kullanıcıları hatırlatmak bir performans yedekleme cihazınızda sahip dosyaların.

   PC, cep telefonunuza girmek için erişim kapısı olacak ve program, kurulu Uygulamadaki olası arızaları doğrulamamız ve çözmemiz için bir araç olacaktır. Bu nedenle Android ekranının kırılması veya kararması durumunda gerekli düzeltmeleri bilgisayarımızın rahatlığında yapabilmemiz için bir engel teşkil etmeyecektir.

   OKUMA  Cep Telefonunuzdan Plant vs Undead Nasıl Oynanır - Eğitim

   ADB'den Android'de USB hata ayıklama modunu etkinleştirme adımları

   Ekranı siyah veya kırık olan bir cihazda ADB'den USB hata ayıklama modunu etkinleştirirken bunu bilmeniz önemlidir . İçinde bulunan verileri veya bilgileri kurtarabilmek için, ancak en azından cihazın açılması gerekli olacaktır. Bu nedenle, ilk adım, bağlanırken açık olup olmadığını kontrol etmektir.

   Artık ADB'den USB hata ayıklama modunu aktif hale getirmek için Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarımıza ADB komutlarını indirmemiz gerekecektir. Ve bunu resmi Android sayfasından yapacağız . Bu adım tamamlandıktan sonra bu komutları bilgisayara yüklememiz gerekiyor.

   Bir sonraki adım, cep telefonunu bozuk veya siyah ekrana bir USB kablosu kullanarak bağlamak olacaktır. Şimdi telefonu kurtarma modunda başlatmalıyız ve bunun için önce cep telefonunu kapatmanız gerekecek ve tekrar açtığınızda aşağıdaki "Başlat" "Güç" "Sesi aç" tuşlarına basmalısınız. " "Sesi kıs".

   Bu şekilde cihaz kurtarma moduna girecek, şimdi PC'ye gitmeliyiz ve programda aşağıdaki komutu "adb devices" girmeliyiz. Daha sonra başka bir komut gireceğiz ve aşağıdaki "pull ADB / data / media / ClockworkMod / backup ~ / Desktop / Android-up".

   Bu şekilde Android'imizden veri çıkarma işlemi gerçekleştirilecek ve işlemin bitmesini beklememiz gerekiyor. Tamamlandığında, onu PC'mizde "Son dosyalar" içinde aramamız yeterli . Yapılması kolay bir iş gibi görünse de, riskler taşıyabilir, bu nedenle mektuba verilen talimatları izlemeniz önemlidir.

   Bu, size akıllı telefonunuzla ilgili bir başka önemli gerçeği gösteren bu eğitimin sonu. Ve siyah veya kırık ekranlı ADB'den Android'de USB hata ayıklama modunu nasıl etkinleştireceğinizi bildiniz.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin