Kişisel Hesabımı TikTok'tan Profesyonel Hesaba Nasıl Değiştirir veya Dönüştürürüm

Temmuz 11, 2021

Kalmaya gelen sosyal ağlardan biri de TikTok ve kullanıcılarına sunduğu harika eğlence sayesinde giderek daha fazla abonesi olması için bir çengel stratejisi haline geldi.

Bu uygulamanın kullanıcılarının yaptığı şeylerden biri de profesyonel hesaba geçmek ve bunu siz de yapmak isterseniz; ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz, emin olun daha sonra size açıklayacağız.

Kişisel Hesabımı TikTok'tan Profesyonel Hesaba Nasıl Değiştirir veya Dönüştürürüm

Bu platformda farklı efektler ve ses kalıpları ile videolar çekebilmek onu çok özel kılıyor ve aynı zamanda birçok kişinin de ilgisini çekiyor. Bu uygulamayı indirenlerin çoğu gençler ve gençler, ancak bu, kullanıcılar arasında yetişkinlerin olduğu anlamına gelmiyor.

dizin ()

 1. Kişisel hesabımı TikTok'ta profesyonel hale nasıl getirebilirim?
 2. Bir hesaba sahip olarak TikTok'ta ne gibi avantajlar elde ederim?
Dizin

  Kişisel hesabımı TikTok'ta profesyonel hale nasıl getirebilirim?

  TikTok'taki pro hesap sürümü sayesinde profilinizi ziyaret eden kişilerin istatistiklerini , takipçi sayısını ve videolarınızın reprodüksiyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

  Takipçileriniz kısmında onlar hakkında genel olarak cinsiyetleri, nerede oldukları, aktivite kayıtları gibi pek çok bilgiyi toplayabilirsiniz . Kişisel hesabınızı bir profesyonel hesaba dönüştürmek istiyorsanız, aşağıdaki basit adımları uygulamanız yeterlidir:

  • Aç TikTok uygulamasını hesabınıza mobil cihaz ve günlüğünden.
  • Ardından 'Ben' sekmesine gidin ve sağ üstteki üç noktayı tıklayın.
  • Ardından 'Hesap oluştur' seçeneklerine bakın ve ardından 'Pro hesaba geç' seçeneğini tıklayın .
  • Ardından, 'Devam'ı seçmelisiniz ve profilinizi tanınmış bir kişi, kişisel hesap, eğitim, medya, müzik/dans, güzellik/moda, tıp/sağlık ve çok daha fazlası olarak kategorize etmek için otomatik olarak birçok seçeneğe sahip olacaksınız.
  • Pro hesabınızın kategorisini yerleştirdikten sonra diğer ayarları yapabilir ve işte size sunduğu diğer fonksiyonları kullanabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

  İstatistikleri görebilmenin avantajı, yüklediğiniz videoların, diğer kullanıcıların bu yayınlarla ilgili hissettikleri beğeni ve empati ile uyumluluğunu bir şekilde görmenize hizmet eder. Bu sosyal ağda sanatçılarınız, ülkenizden önemli kişiler, arkadaşlarınız ve hatta varlığından bile haberdar olmadığınız kişiler hakkında biraz daha bilgi edinebilirsiniz .

  OKUMA  4G Ağı Galaxy J2 ve J2 Prime'da Kolayca Nasıl Etkinleştirilir

  Bir hesaba sahip olarak TikTok'ta ne gibi avantajlar elde ederim?

  Bu platform, başkalarının oluşturduğu ses efektleriyle video kaydetmenize olanak sağladığı gibi, orijinal olarak kendi oluşturduğunuz ses kalıplarıyla da yapabilirsiniz. Daha profesyonel ve kaliteli görünmelerini sağlamak için efektler ve düetler ile oynayabilirsiniz.

  Yapmış olduğunuz videoları WhatsApp ve Instagram gibi diğer sosyal ağlarda, örneğin ana sayfa bölümünde bulabilecekleriniz gibi paylaşabilirsiniz.

  Sadece hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı diğer insanların beğenisine göre içerik yapmak için kullanmalısınız, böylece olumlu yorumlar ve takipçiler alacaksınız ve eğer belirli bir miktarına sahipseniz hesabınızdan para kazanabilir ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. ekonomik gelir .

  Videonuzu kaydettikten sonra , dudak hareketlerinizi kullandığınız ses düzeniyle senkronize olacak şekilde hızını yapılandırabilirsiniz .

  Videonuzu kaydederken, kırmızı daireyi basılı tutmak zorunda kalmadan yapabilirsiniz, sadece zamanlayıcı saat sembolüne basmanız yeterlidir , bu zaten tahmin ettiğiniz zamanda başlayacaktır.

  Gizliliğinizin kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayacak birçok ayarı etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz ; Ayrıca galerinizdeki videoları düzenleyebilirsiniz. Slaytlarla videolar oluşturmayı seviyorsanız, bu uygulama en iyi müttefikiniz olabilir, çünkü galerinizden fotoğraf seçmenize ve bu şekilde düzenlemenize izin verir.

  Tam bir video kaydetmek istemiyorsanız endişelenmeyin, istediğiniz yere kesebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan videoları en başında izlerken ve kullandıkları bir ses efektini veya şarkıyı beğendiğinizde, sadece kullandıkları ses efektinin veya şarkının adının nerede olduğunu seçip ekle'ye tıklamanız yeterlidir. Favoriler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin