Kişisel veya Şirket Instagram Hikayelerimde Fotoğraflara Müzik Nasıl Eklenir?

Temmuz 27, 2021

Instagram hikayelerinde sosyal ağın tüm hayatı vardır, çünkü görüntüleri yayınlayacaksanız, onları Facebook veya Twitter'da yayınlarsınız, ancak hikayeler çok yakın çevreniz için WhatsApp'ın ve tanıdıklarınız, takipçileriniz için Instagram'ın temelidir. ve arkadaşlar Genel olarak, bu yüzden onları mümkün olan en iyi şekilde dekore etmek ve böylece her hikayede daha büyük bir etki yaratmak istemek doğaldır .

Bunların sadece 24 saat sürmesi iyi bilinir ve yayıncı daha önce onu silmeye karar vermediğinde, bir hikayenin ne kadar hızlı gidebileceği, ona en iyi şekilde inanmanızı hak eder ve onu oluşturmak için Instagram'ın kullandığı birçok araç arasından seçim yapabilirsiniz. size sağlar.

Mükemmel bir resim ve mükemmel bir arka plan şarkısı bırakmak, hikayenizi kişiselleştirmenin en iyi yolu olacaktır; çünkü bir şarkı kalbe ulaşır ve bir görüntü bin kelimeden fazlasını söyler .

Biz sizin yararınıza kullanım müziğe kişisel veya şirket Instagram hikayeleri ve ipuçlarını müzik koymak öğrenmek için gidiyoruz nedeni budur daha fazla satış elde senin içinde sosyal ağlar üzerinde reklam stratejisi , ek olarak kendi hikayelerini Instagram mutlaka içerdiğini ve.

dizin ()

 1. Hikayelere müzik nasıl eklenir?
 2. Hikayelerinizin etkisini artırmak için ipuçları
  1. Bir etkileyici işe alın
  2. Hikayeleri kontrol et
Dizin

  Hikayelere müzik nasıl eklenir?

  Hikayelerinize müzik eklemek, bir işletme hesabından bireysel bir hesaptan eklemekle aynıdır, bu nedenle doğru işleme dikkat edin:

  Instagram'ın müzik kitaplığının dünyanın en büyüklerinden biri olmasına ve muhtemelen tanınmış bir şarkıcının herhangi bir şarkısının yayınlanmasından birkaç dakika sonra piyasaya sürülmesine rağmen, aradığınız şarkının çok az tanınan birine ait olması muhtemeldir. , olmayabilir veya bulunması zor olabilir.

  Hikayelerinizin etkisini artırmak için ipuçları

  Hikayelerinizin etkisini artırmanın tek yolu müzik eklemek değil, yapabileceğiniz daha birçok eylem, anket, gif yükleme , canlı yayın yapma vb. Belki de şirketinizde veya bireysel hesabınızda daha iyi bir imaj vermenize yardımcı olduklarını düşünmediniz .

  OKUMA  Direkt ADSL ve Dolaylı ADSL Hizmeti Nedir ve Nasıl Çalışır? - Farklılıklar, Avantajlar ve Dezavantajlar

  Bir etkileyici işe alın

  Etkileyicileri sizinle kampanya yapmak için kullanmak belki de yapabileceğiniz en önemli şeydir, çünkü belirli hayranları zaten onları takip ettiğinden, aynı çizgiden bir etkileyici ile ilişkili bir şirket olarak, çok daha iyisini yapacaksınız ve Çabalamak zorunda kalmayacaksınız. yeni müşteriler elde etmek için , çünkü influencer işi sizin için yaptı.

  Hikayeleri kontrol et

  Bazen çok fazla içerik yüklemek ilginç görünebilir, özellikle de söyleyecek çok şeyin olduğu günlerde , ancak her gün böyle olmayacak ve sürekli içerik, bir gün çok içerikten ve geri kalanında içerik olmamasından daha iyidir. Ay, sana bir örnek vereceğim.

  Diyelim ki tüm ay boyunca Instagram'ınıza yükleyeceğiniz içerikler, veriler ve ilginç şeyler var, bunları günde 1 hikayeye dağıtırsanız her gün hikayelerinizi en fazla %100 gören kişi sayısı maksimum olur ama 15 tane yüklemeye karar verirseniz iki gün boyunca günde 2 veya 3'ten fazla hikaye görmeyen birçok insan olacak

  Başka bir deyişle, içeriğinizin geri kalanını boşuna yaktınız, tekrar yükleyemezsiniz (çünkü bazı insanlar zaten görmüştür) ve bundan en iyi şekilde yararlanamazsınız, her zaman en fazla 3 hikayeniz olduğunu unutmayın. Aynı zamanda, özellikle iyi bir marka oluşturmadan önce zahmete girmediyseniz , hiçbir takipçi hem sizden hem de şirketinizden izlemekten bunalmak istemeyecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin