Skip to content

Kısıtlı Videoları Sorunsuz İzleyebilmek İçin YouTube’da Yaş Kısıtlaması Nasıl Kaldırılır

Temmuz 29, 2022

YouTube’daki yaş kısıtlaması, reşit kişilere yönelik içerik görüntülerken sizi rahatsız etmesi durumunda çok kolay kaldırılabilen bir yapılandırmadır. Kısıtlamayı kaldıramazsanız, bu tür içerikleri izlemenin bile farklı yolları vardır.

Bu tür içeriklere sahip bir video oynatırken, bildirim görünecek ve bilgilerimizi platforma sunabilmemiz ve böylece eklediğimiz doğum tarihine göre yaşı kontrol edebilmemiz için bizi YouTube’da bir bölüm başlatmaya zorlayacaktır. . Youtube’da hesabımızı oluştururken.

  YouTube’daki yaş kısıtlamasıyla ilgili dikkate alınması gereken faktörler

  Mükemmel videolar izlemek istiyoruz ama neden yaş kısıtlaması? Bunun, reşit olmayanları kendileri için uygun olmayan belirli içeriklerden korumak için var olduğunu ve YouTube’un politikalarının , onlara karşı hassas olabilecek her tür içerik için çok katı olduğunu unutmamalısınız .

  Bazen tamamen çocuklara yönelik bir video yanlışlıkla ya da yanlışlıkla kısıtlansa da, örneğin Google tarafından oluşturulan bir ebeveyn kontrolü uygulaması olan Family Link gibi içeriği filtrelerken daha spesifik olabileceğiniz uygulamalar var. onlar için.

  Minikler için içerikleri özenle seçmenin bir başka yolu da abone olduğunuz tüm kanalları görmek ve içeriğini bir daha görmemek için kullanıcıyı veya YouTube kanalını engellemektir .

  Kısıtlanmış videolar nasıl sorunsuz izlenir

  Bu aslında basit bir işlemdir, bunu mobil sürümden değil masaüstü web sitesinden yapmanız yeterlidir, Google’a reşit olduğunuzu göstermeniz yeterlidir, bunun için YouTube hesabınızı girin, hesabınız yoksa , sadece bir google hesabı oluşturmanız önemlidir, çünkü aradığımız konfigürasyonu burada bulacağız.

  Girdikten sonra, sağ üst kısımda bulunan profil resminize tıklayın, hemen üzerine tıkladığınızda YouTube hesabınızın ana sayfasına yönlendirileceğiniz yapılandırma seçeneğini göreceksiniz .

  Bu sitede olmak, kişisel bilgilerinize erişebileceğiniz ve hesap verilerinizin büyük bir kısmını değiştirebileceğiniz Google Hesabı ayarlarınızı bulup değiştirmelisiniz, ancak amaç doğum tarihinizi yaşınızın olduğu bir tarihle değiştirmektir. bunu değiştirdikten sonra daha eski güncelleme verilerini tıklıyoruz ve hepsi bu.

  OKUMA  Android veya iPhone'da Bana Gönderdikleri Favori WhatsApp Çıkartmalarımı Nasıl Sipariş Edebilir ve Düzenleyebilirim?

  Bu talimatları uyguladıktan sonra istenen videoyu görememeniz durumunda, Latin ülkelerinde çok sık görülen ülke kısıtlaması gibi başka nedenlerden kaynaklanıyor olabilir , bu durumda sizden istenecektir. Premium lisansa sahip olmak.

  Mobil cihazlarda YouTube’da yaş kısıtlaması nasıl kaldırılır?

  Masaüstü bilgisayarımıza ek olarak , Android veya iPhone’da kısıtlı modu nasıl etkinleştireceğinizi veya devre dışı bırakacağınızı da öğreteceğiz.Çalışma tasarımları farklı olsa da prosedür çok benzer.

  Android cihazlarla başlayacağız onlar için YouTube APP’ye girmeli ve hesabınızı seçmelisiniz, bundan sonra sağ üst kısımda daha fazla yazan üç noktada bir menü görüntülenecek, ardından genel yapılandırmayı seçip yapabileceksiniz. Kısıtlı Modu Etkinleştir veya devre dışı bırak ve hazır seçeneğini görmek için YouTube videolarının keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

  İPhone cihazları için , prosedür APP’de çok benzer, profil resminize ve ardından ayarlara tıklayın ve Filtre seçeneğini kısıtlı modda görebileceksiniz, ardından etkinleştirip devre dışı bırakmaya karar verebilirsiniz, Filtreleme seçeneği, Mod kısıtlı devre dışı ve katı mantıksal olarak Kısıtlı mod etkinleştirildi anlamına gelir, tüm süreç bu olacaktır.

  Çocukları ve gençleri korumak için YouTube videolarını izlerken herhangi bir sorun yaşamamanız ve içerikleri filtrelemeniz için bu önerileri kullanmanızı umarız.