Skip to content

Kolayca Numarasız veya E-postasız Bir Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur veya Açılır

Ekim 9, 2022

Şu anda var olan farklı sosyal ağlarda bir hesaba sahip olabilmek gerekiyor. Çünkü her biri bize başka bir platformda kullanamayacağımız bir fonksiyon sunuyor. Son bir yılda en çok kullanılan sosyal ağlar arasında bir mücadele olsa da. Facebook, kullanıcıların tercihini alıyor gibi görünüyor ve bu nedenle bir hesap açmanız gerekiyor. Ve bu yazıda size telefon numarası ve e-posta olmadan nasıl Facebook hesabı oluşturabileceğinizi anlatacağız .

mujer oficina crear cuenta facebook

Birçok kişi Facebook’un dünyadaki varlığının ve birçok insanın gözünü diktiği bir platform olduğunun farkındadır. Bir hizmet veriyorsanız veya bir ürün satıyorsanız, bir hesap açmanız gerekir. Ve bu şekilde Facebook’ta bir sayfa oluşturun ve onu ücretsiz olarak tanıtabilirsiniz .

Kolayca Numarasız veya E-postasız Bir Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur veya Açılır

Ancak birçok insan, platformun orada açığa çıkan verilerin gizliliğiyle ilgili gösterdiği ciddi sorunlar nedeniyle bunu yapmaktan biraz çekiniyor. Ancak bu kişilerden biriyseniz, daha fazla endişelenmeyin, aşağıdaki yazıda size telefon numarası olmadan ve e-posta olmadan bir Facebook hesabı açabilmek için izlemeniz gereken basit adımları anlatacağız .

  Numarasız ve e-postasız bir Facebook hesabı oluşturduğumuzda ne elde ederiz?

  Facebook, bir hesap açmak için telefon numarası veya e-posta gibi hassas verileri sunmak istemeyen kullanıcılara test hesabı olarak bilinen şeyi sunar . Ancak, geleneksel veya gerçek bir hesapla karşılaştırırsanız, bu hesabın bazı bariz sınırlamaları olduğunu da bilmelisiniz.

  Bu nedenle gerçek hesaplarla bilgi paylaşmanız veya iletişim kurmanız imkansız olacak ve bunu sadece diğer test hesaplarıyla yapabileceksiniz. Bu tür bir hesabın başka bir komplikasyonu daha vardır ve gerçek bir hesaba geçmek istiyorsanız, normal bir Facebook hesabı oluştururken yaptığınız gibi en baştan başlamanız gerekir.

  Ancak bunu yapmak çok basit, karmaşık bir şey değil, çalışmayan veya devre dışı bırakılmış bir hesabı kurtarmak istediğinizde benzer bir şey . O halde lafı fazla uzatmadan ve Facebook’ta bir test hesabı oluşturmaya ikna olduysanız aşağıdaki talimatları izlemelisiniz.

  OKUMA  Windows 10'da Daha Büyük Boya Silgisi veya Kauçuk Nasıl Yapılır

  Numarasız veya telefonsuz bir Facebook hesabı oluşturma adımı

  Yapmamız gereken ilk şey bir Facebook hesabı girip giriş yapmak, sonraki adım hesaplara erişmek için aşağıdaki Facebook sayfasına girmek. İçeri girdikten sonra yeşil olan ” Yeni bir hesap oluştur ” seçeneğini seçmeliyiz. Ve uygulamanın otomatik olarak oluşturduğu kullanıcı verilerini göreceğimiz yeni bir pencereye götürüleceğiz.

  Bu nedenle kullanıcı adı, e-posta ve şifreyi görebileceğiz, tüm bu veriler Facebook tarafından sağlandı. Bir sonraki adım bu pencereyi kapatmak ve yeni oluşturulan hesaba sahip olacağız ve orada iki seçeneğimiz olacak. Hesabı silin, artık test hesabını kullanmamanız veya şifreyi sıfırlamanız durumunda kullanacağız.

  sosyal medya facebook hesabı oluştur

  İşte bu kadar, verilerinizi girerken sorun yaşamamanız için Facebook’ta bir test hesabı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey bu. Ancak bu hesabı kullanırken sahip olacağınız sınırlamaları unutmayın, bu nedenle yalnızca bir test hesabı oluşturan kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz.

  Ve böylece, dünyanın en çok kullanılan sosyal ağıyla ilgili ilginç bir konuyu bir kez daha ele alan bu eğitim sona eriyor. Ve çok basit bir şekilde, telefon numarası ve e-posta olmadan bir Facebook hesabının nasıl oluşturulacağını açıklayabildi .