Skip to content

Kolayca Sohbet Etmek İçin WhatsApp Numaralarını Bulma veya Alma

Şubat 17, 2021

WhatsApp, dünyadaki en popüler ve şu anda kullanılan sohbet uygulamalarından biridir. Sadece mesaj gönderip almanıza izin vermez. Ancak resim, fotoğraf, video, ses, sesli not gönderme ve arama ve video görüşmesi yapma yeteneğine de sahiptir. Size WhatsApp numaralarını nasıl hızlı ve kolay bir şekilde bulacağınızı veya alacağınızı öğreteceğiz .

WhatsApp Numaralarıyla Sohbet Etme

Bu uygulamanın diğer kullanıcılarıyla etkileşim kurmak için, telefon numaralarının hafızada veya bu durumda ‘kişiler’de kayıtlı olması gerekir . Bu numara aracılığıyla, sohbet penceresinin otomatik olarak açılacağı uygulamanızda onları seçerek onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Adlarını kişiselleştirmek için emojiler ve ifadeler de ekleyebilirsiniz .

Sohbet penceresi içinde eklemek istediğiniz bilgileri seçme olanağına sahipsiniz ve ekranı yatay olarak kaydırırsanız, kişilerinizin durumunu ve ardından WhatsApp aramaları veya video görüşmeleri yapma olasılığını göreceksiniz . Eyaletlerde, kaybolmadan önce 24 saat aktif olacak resimler, notlar veya videolar arasına istediğinizi yerleştirebilirsiniz.

Tercihinize göre durumlarınızı kimin göreceğini veya görmeyeceğini yapılandırabilirsiniz. WhatsApp’taki kişi listenizi genişletmek istiyorsanız, bunu genellikle yaptığınız gibi numaraları kaydederek yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya sahiplerse ve mevcutsa, bunları uygulama kişilerinde görebilir ve iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

Yeni insanların telefon numaralarını bulun

Zamanınız varsa ve sohbet etmek için yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız, bu sosyal ağların genellikle gasp ve taciz amacıyla kullanıldığını aklınızda bulundurmalısınız. Tüm insanlar arkadaş çevrelerini sağlıklı bir şekilde genişletmek ve hatta hayatlarının sevgisini kazanmak istemez. Ancak yanlış bilgilerle yanıltmak için kullanabilirler.

İstediğin şey bir partner bulmaksa, amacının arkadaşlığın ötesinde ilişki kurabileceğin insanlarla tanışmak olduğunu bilerek gezinebileceğin özel ağlar var. Ayrıca , gördüğünüz insanların sayısını bulabilir ve bunu doğrudan veya ortak bir arkadaş aracılığıyla yapmaya çalışırken dikkatinizi çekebilirsiniz.

Arkadaşlarınızı veya kişilerinizi ve aynı zamanda ekledikleri kişileri görebileceğiniz başka sosyal ağlar da vardır. Bu sayede iletişim kurabilir ve kişi listenize eklediğinizde WhatsApp üzerinden onlarla sohbet edebileceğiniz telefon numaralarını bulabilirsiniz .

OKUMA  Amazon Prime Video'da yaptığım İndirmeler Nasıl ve Nereye Kaydedilir?

Aynı şekilde, özellikle insanlarla tanışmak için oluşturulmuş , kullanıcıların telefon numaralarını girip yayınladıkları, böylece kim onları kontaklarına dahil etmek isterse, nerede olursa olsun birbirlerine mesaj gönderebilecekleri bloglar ve internet sayfaları bulunmaktadır . bulundukları dünyada.

WhatsApp’ta yeni numaralar alın

Bu popüler uygulama, ortak bir amaca sahip insan gruplarının oluşturulmasına izin verir . Bu gruplara yönetici kadar kişi eklenebilir, ancak yönetici olmadan da bir kişi eklenebilir . Açıkçası belirli bir ilişkiye sahip olmaları gerekir, aile, ticari, sosyal, ekonomik, kısacası her konu için bir grup oluşturulabilir.

Grup içinde yayınlanan her şey üyeler tarafından görülebilir ve üyelerin mutlaka birbirlerini şahsen tanımaları veya gruba dahil olmaları için arkadaş olmaları gerekmez. Bu anlamda WhatsApp üzerinden sohbet edecek insanlarla tanışmak istiyorsanız , grubun dikkatini çeken üyelerinden birinin numarasını alıp onlarla iletişime geçmeyi tercih edebilirsiniz.

Bunu birkaç şekilde yapabilirsiniz, öncelikle gruptaki iletişim aktifse ve ilgilendiğiniz kişi bir mesaj gönderdiyse. Bunu seçin ve ekranın üst kısmında üç noktayı bulun, ‘özel olarak cevapla’ seçeneğini seçeceğiniz bir menü görüntülenecektir.

Bu, siz ve o kişi arasında yeni bir sohbet açacaktır. Size uygunsa, kişilerinize ekleyebilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise, grup sohbetinin içinde olmak, üç noktayı bulmak ve onları seçmek, bilgi seçmek. Grubun. Diğer şeylerin yanı sıra, gönderilen resimleri ayrıntılı açıklamada göreceksiniz. Ekranı yukarı kaydırın ve tüm katılımcıları görün , tercih ettiğiniz birini seçin ve onlara bir mesaj gönderin. Dilerseniz kişilerinize de aynı şekilde ekleyin.