Kontrol Erişim Komut Düğmeleri Nelerdir ve Nerede Bulunurlar?

Ocak 10, 2022

Bu fırsatta, nasıl yapılacağını keşfederken , sizinle Access hakkında konuşmak için paylaşılan OneDrive'da bir depolama hesabı oluşturabilme adımlarından geçeceğiz , ancak size göstermek istediğimiz belirli bir konu, bununla ilgilidir. Erişim denetimi komut düğmeleri.

Kontrol Erişim Komut Düğmeleri Nelerdir ve Nerede Bulunurlar?

Sonra, size bildirmek için gidiyoruz: Erişim kontrol komut düğmeleri olarak neler olduğunu ve için komut düğmeleri ne Erişim denetimi komut düğmeleri, ne nerede Erişim denetimi komut düğmeleri.

Access'te çok daha hızlı ve rahat bir şekilde çalışabilmek istiyorsanız tüm bu noktalar önemlidir.

  Dizin

   Erişim denetimi butonları nedir ve ne işe yarar?

   Çoğu zaman telefonda yinelenen fotoğraflarımız olduğunda, telefondaki yinelenen fotoğrafları silebilmek için kısayollar ararız . Aynısı Erişim kontrol düğmeleri için de geçerlidir, bu kontrol komut düğmeleri daha hızlı çalışabilmek veya çalışma tablosundaki işlevlere çok daha hızlı erişebilmek için bir kısayol sağlayan veya sağlayan bir araçtır .

   Bu nedenle, Erişim denetimi komut düğmelerinin tanımı, Access'te herhangi bir tür etkinlik gerçekleştirmek istediğinizde daha kolay çalışabilmeniz için bir araç olarak özetlenebilir .

   Kullanışlılığı çok geniş ve çeşitli olmakla birlikte, her düğme belirli bir uzmanlığa hizmet ettiğinden, hızlı bir şekilde tablo eklemekten hemen bir grafik oluşturabilmeye ve sadece birkaç tıklamayla sonucu bilgiyle birlikte elde etmeye kadar.

   Access'teki kontrol komut düğmeleri nelerdir?

   Access'teki kontrol komut düğmelerinin ne olduğu ile daha kolay çalışabilmek için, daha ileri gitmek için kontrollere giriş sağlayan bir Microsoft kılavuzuna bakmanız önerilir .

   Ancak burada size Access'teki kontrol düğmeleri hakkında gerekli ve özet bilgileri getiriyoruz. Peki komut düğmeleri nelerdir?

   Access'teki kontrol komut düğmeleri, çalışırken Access'te bulacağınız tüm araçlardır. En çok kullanılanlar, eylemleri kolaylaştıranlardır.

   OKUMA  Gönderilerini Görmeyi Durdurmak için Facebook Messenger'da Birini Nasıl Sessize Alırsınız?

   Erişim kontrol komut düğmeleri kolayca eylemleri yürütmek için yapmak şunlardır: a sonraki kayda gitmek daha kolay bir önceki kayda gitmek için yapanlar, ilk kayıt ve son kayda adresini sağlar birini Uygulamayı kapatmanıza izin veren sonraki düğme Belirli bir kaydı bulmayı kolaylaştıran veya yeni bir kayıt eklemeye ve herhangi bir kaydı kaydetmeye veya silmeye izin veren düğme.

   Erişim denetimi komut düğmeleri nerede?

   Şimdi, yukarıda bahsedilen Erişim denetimi komut düğmelerini bulmak için yapılacak ilk şey , düğmeleri Access'te kullanılan uygulamaya yerleştirmektir .

   Onları düğmeleri eklemek ve bulmak için, aşağıdaki adımlar takip edilmelidir: araçları farklı ifadeleri görebilirsiniz görünür Erişim üst kısmında, bir tanesinde pozisyona kendin yapacaksın 4 x en xxxx 'ile yani 'Düğme' anlamına gelen ve tıklayacaksınız.

   İmleç hemen artı sembolü '+' ile uygulama üzerinde konumlanacak , düğmenin görünmesini istediğiniz yere yerleştireceksiniz ve tıklayacaksınız. Bu kutuda ' Komut Düğmesi Sihirbazı ' adlı bir kutu açılacaktır, Access komut düğmesine atamak istediğimiz eylemi seçmeliyiz.

   Örneğin: ilk eylem, bir sonraki kayda gitmeyi kolaylaştıran eylem olacaktır, üzerine tıklarsınız ve bir görüntü seçmiş gibi görünür , tüm seçenekleri olduğu gibi bırakır ve 'sonraki' yazan yeri seçer ve ardından düğmeyi adlandırırsınız. istediğiniz şekilde ve nerede bittiğini seçebilirsiniz.

   Uygulamada komut düğmesi göründüğünde, eksik Erişim kontrolü komut düğmelerini veya yalnızca eklemeniz gerekenleri tek tek eklemek için aynı prosedürü tekrarlamanız gerekir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin