LinkedIn Gönderilerimi Nasıl Yönetirim ve Yönetirim - Eğitim

Aralık 28, 2021

Sosyal ağlar, son on yılın başından bu yana, bizi dünyanın her köşesiyle buluşturmak ve özel ilgi alanlarımız hakkında bizi bilgilendirmek, her türlü insanla tartışma fırsatı sunmak amacıyla günlük kullanım için bir hizmet haline geldi . .sadece bir tık ötede.

LinkedIn Gönderilerimi Nasıl Yönetirim ve Yönetirim - Eğitim

Uzaklardaki tanıdıklarla bağlantı kurmak ve ilgi alanlarını paylaşarak diğer insanlarla bağlantı kurmak amacıyla bir mesajlaşma ve eğlence hizmeti olarak başlayan şey, ücretsiz iş teklifleri gönderebileceğiniz ve dijital pazarlamayı ve sosyal değişimi basit bir şekilde teşvik edebileceğiniz araçlar haline geldi. platform.

LinkedIn gibi bir araç aracılığıyla yapabilirsiniz kolayca arama ve iş bulmak amacıyla, iş becerilerini geliştirmek amacıyla diğer kişi ve şirketlerle bağlayarak öne diğer kişilerle projeler oluşturmak işin dünyasının kapıları göre açmak böylece zevkinize ve yeteneklerinize göre.

Giderek dijitalleşen ve tüm süreçlerin elektronik olarak yürütüldüğü bir toplumda olduğumuzu göz önünde bulundurarak , işi optimize etmek için sunum imajınız olarak çalışan dijital bir kişi oluşturmak için bir LinkedIn profiline kurslar, sertifikalar ve diplomalar eklemek gerekiyor. arama süreci.

Sürekli teknolojik gelişmeler sayesinde, sosyal ağları kullanmak mümkün, bu servisleri bir bilgisayara ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz, bu da ulaşım kolaylığı nedeniyle cep telefonlarının şu anda bilgisayarlardan daha yaygın olması nedeniyle kullanımı daha rahat hale getiriyor . . aynı.

Şu anda LinkedIn, 300 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en popüler profesyonel sosyal ağıdır , bu nedenle, toplumun gittiği yöne uyum sağlamak için uygulamada bir profil oluşturmak kesinlikle gereklidir. Bunu akılda tutarak, bugünün makalesinde size LinkedIn mesajlarını tek bir kolay eğitimde nasıl yöneteceğinizi ve yöneteceğinizi öğreteceğiz.

  Dizin

   LinkedIn'deki mesajları yönetin ve yönetin

   LinkedIn'deki özel mesajların takibi, o anda ortaya çıkan iş fırsatlarını kaybetmemek için çok önemlidir , böylece diğer kullanıcılarla da her zaman herhangi bir rahatsızlık duymadan iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Bir e-posta gelen kutusu gibi, LinkedIn mesaj kutusu da gereklidir.

   OKUMA  Uygunsuz YouTube Video İçeriğini Kaldırılmak İçin Bildirme

   Uygulama içinde, özel mesajlarınızın parametrelerini belirlemek için ayarları ve gizliliği girerek , bunları üç farklı türde sıralayabilirsiniz: InMail mesajları, sponsorlu mesajlar ve Açık Profil.

   InMail mesajları, LinkedIn iletişim ağınızda olmayan kişilere mesaj gönderebilmekten oluşan , uygulamanın Premium planlarında yer alan bir işlevdir , bu mesajların 2000 karakter sınırı vardır.

   Sponsorlu mesajlar, erişimlerini artırmak, kullanıcı deneyimini geliştirmek için kullanıcıları veya hizmetleri tanıtmak için yapılan ücretli mesajlardır , bu mesajlar genellikle bulunduğunuz yerdeki tekliflerle ilgilidir.

   InMail gibi Açık Profil mesajları, Premium planların bir işlevidir, kullanıcıların sosyal ağdaki diğer Premium olmayan kullanıcılarla iletişim kurmasına olanak tanır.

   LinkedIn'de mesaj kutunuzu yönetmenin önemi

   Gelen kutunuzu düzenli tutmak, gelen kutunuzun içinde yer biriktirebilecek ve diğer daha önemli mesajları hızlı bir şekilde bulmanızı önleyebilecek gereksiz mesajların veya bitmiş konuşmaların birikmesini önlemek için çok önemlidir.

   Böyle bir şekilde Bununla tutarak tepsi organize kişileri yönetirken üretkenliğinizi artırmak ve bir çalışma ilişkisi kurmak isteyen kiminle kişiler tüm farkında olabilen aksi takdirde belki yüzünden bir tepsi o görsel gürültüye değil ihbar gereksiz mesajlarla dolu olmasına neden olabilir.

   Bu nedenle bu tür birikim sorunları yaşamamak için gelen kutunuzu zaman zaman düzenli olarak temizlemeniz önerilir. Düzen, özellikle profesyonel manzaranızı tamamen değiştirebilecek herhangi bir güncellemeye her zaman dikkat etmeniz gereken LinkedIn gibi dijital platformlarda , profesyonel başarının ilk adımıdır .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin