LinkedIn'de Profil ve Kapak Fotoğraflarının Boyutu veya Ölçüsü Nedir?

Kasım 30, 2021

Sosyal ağlar günümüzde hemen hemen her projeye destek oluyor, hangisinin en iyi sosyal ağ hangisi en çok kullanılanı bilmek zor ama profesyoneller açısından Linkedin popüler olanlardan biri haline geldi.

İlaveten Çünkü profesyonel olarak çevrimiçi iş arayan, aynı zamanda olabilir çalışmalarını sunmak, bu olan bir platformdur iş performansı hakkında konuşurken gelince her şeyi yüzden görsel çekiciliği ilk şeydir beri, büyük bir profile sahip olması önemlidir, bu dikkat çekiyor.

LinkedIn'de Profil ve Kapak Fotoğraflarının Boyutu veya Ölçüsü Nedir?

Eğer gereken yenilmez bir profile sahip profiline tüm sertifikaları veya diploma ekleyin ve yetenek ve beceri testleri, bunlar harika almak öne yapmak hileler Zaten bu hile yapmış eğer öyleyse sen gerekir, profilin ayrıntılarını rafine iyi yerleştirilmiş bir görüntü ile.

Facebook'tan Linkedin'e eklenen veya içe aktarılan kişilerinizin iyi bir profil fotoğrafı görebilmesi için, önerilen boyut ve onu geliştirmek için neler yapabileceğiniz konusunda en azından biraz bilgi sahibi olmanız gerekir.

  Dizin

   Linkedin'de profil fotoğrafı için ideal boyut nedir?

   Bu Linkedin platformuna profil fotoğrafı eklemeniz önemlidir çünkü Facebook, Instagram veya Twitter gibi diğer sosyal ağlardan farklıdır , kişisel yayınlara değil profesyonel ilişkilere dayanmaktadır .

   O zaman sadece bir profil fotoğrafı değil, profil fotoğrafının çok geniş veya yüksek olmaması ve bir yüzün yeterince bozuk olmaması tavsiye edilir, pikselleşmemiş veya bulanık olmayan bir fotoğraf yüklemeye çalışın .

   Fotoğrafınızı yerleştirdikten sonra , aşağıdaki boyutlara ayarlamalısınız , önerilen minimum 130 x 130 pikseldir, ancak burada 400 x 400 olan maksimum piksel sayısından daha iyi bir boyutta, daha iyi görselleştirme ve daha iyi görselleştirmeden yararlanabiliriz. daha az bulanık.

   Profil resmi, insanların ilk fark ettiği şey olduğundan , oldukça açık ve nesnel ise, kişinizin daha fazla itibarını çekecektir, bu çok önemlidir, gözden kaçırmasına izin vermeyin.

   OKUMA  WhatsApp Grubunun Bağlantısını, Bağlantısını veya Davetini Nasıl Oluşturabilir ve Paylaşabilirim

   LinkedIn kapağı için ideal boyut nedir?

   Bir profil fotoğrafına bilgiler eşlik eder, yani, tıklayarak profilinizi sağlanan bilgilerle görüntüleyebilirsiniz , bu nedenle zaten oldukça çarpıcı olan mükemmel bir profil fotoğrafı eklediyseniz, girerken kullanıcıların bulacakları çok güzel. aynı kalitede bir kapak .

   Aynı şey, fotoğrafınızı veya resminizi doğru boyutlarda yüklemeniz gereken ayarlarla ilgili olarak da olur, eğer profilin arkasında yer alan banner 1584 x 396 piksel ise, görsel öğeler reklam için ana şeydir.

   Diğer boyutlar ve öneriler

   Bu profesyoneller platformunda, farklı türlerde yayınlar ya bağlantılar ya da basitçe eklenen resimlerle yapılır, bu nedenle bir uzmanı normal bir insandan ayıran şey sahip oldukları bilgidir , bu yüzden size bu platformda önerilen gönderi boyutlarını göstereceğiz:

   Gönderideki görseller: Normal metninizle gönderi yaparken; bir resim eklemeniz gereken, bunun için önerilen boyut 520 x 320 pikseldir.

   Bağlantılı ve resimli yayınlar: Yazınızın içeriğinde metin ve resimlerle yapılır; ve bu durumda bir Bağlantı veya bağlantı ayarı biraz değişir, bu nedenle önerilen görüntü boyutu 520 x 272 pikseldir.

   Şirket sayfalarındaki görseller: Şirket tipi bir profil seçtiyseniz veya şirket tipi profiliniz varsa, şirket logonuzun 300 x 300 piksel boyutunda olması ve banner'ınızın 1584 x 396 piksel olması önerilir.

   LinkedIn Reklamlarındaki Görseller: Reklamlar için bir rehberiniz var ama yine de ideal boyutun genel reklamlar için olduğunu bilmek önemlidir, bunlar 50 x 50 pikseldir, Leaderboard türünde olanlar için 728 x 90 pikseldir ve Geniş gökdelenler 160 x600 piksel ve dikdörtgen olanlar, varsayılanları 300 x 250 pikseldir. Başarı!.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin