Skip to content

Markaları Tanıtan En İyi Platformlarla Bir Etkileyici Olarak Nasıl Para Kazanılır?

Ekim 18, 2021

Bugün nüfusun büyük çoğunluğunda en sık görülen ve tekrarlanan hayallerden biri ünlü bir Influencer olmaktır ve görünüşe göre çok kolay ve herkes bunu yapabilir, ancak milyonlarca takipçisi olan çok az kişi var ve bu. büyük bir nedenden dolayı, etkileyici olmak tamamen kolay değil

Markaları Tanıtan En İyi Platformlarla Influencer Olarak Nasıl Para Kazanılır?

Sadece sosyal ağlarda bir sinir ağı işlevi gören ve sosyal ağlara göre rekabet etmenizi sağlayan algoritmaların yıllardır var olması veya görsel-işitsel üretimde sizden çok daha iyi olması değil, aynı zamanda insan zihninin nasıl çalıştığını anlamak için bilmek gereklidir. satmak Ne satmak? kendini sat.

Kendinizi satmak bir sanat olarak kabul edilmelidir çünkü Pazarlama, Psikoloji, Bilişsel önyargılar ve diğerleri gibi bilimleri içerir , bunlar sadece temeldir.

İşin püf noktası, bir konuda uzman olmak ve onu dünyayla paylaşmak için susamaktır, çünkü bir etkileyicinin yolu kolay değildir, muhtemelen onlardan hoşlanmayan insanlarla tanışmak ve tamamen kendilerine olmayan şeylere katlanmak zorunda kalacaklar. beğenmek.

Her şey bir noktada bir noktadan diğerine “ün” elde etmek için, ancak bu yıllar ve yıllar boyunca uykusuzluk ve ıstıraba dönüşüyor, etkileyici olmak var olan en ağır kariyer çünkü birkaç alan hakkında gerçek bilgiye ihtiyacınız var .

  Günümüzde influencer olmak ne kadar zor?

  Kendinizi kamera karşısında ifade etmek için iyi bir iletişimci ve sadece sokaktakilerle değil, dünyadaki diğer insanlarla rekabet etmek istiyorsanız profesyonel bir kamerayı nasıl kullanacağınızı bilmek için iyi bir teknisyen olmalısınız. size bütün bir kariyer kazandırabilecek ses hakkında ve bu da yetmezmiş gibi, maddi karşılık karşılığında terfi ettiğiniz bağlantılar ve arkadaşlıklar kurabilmek için iyi bir müzakereci olmalısınız veya bunları kendiniz terfi ettirmelisiniz.

  OKUMA  Neden tüm Arkadaşlarım TikTok Bonus'ta Bana Anlatmıyor?

  Influencer olmak kolay bir şey değil ve hayatınızın geri kalanını etkileyebileceği için hafife almanız gereken bir şey değil, günümüzde en çok kullanılan sosyal ağlar , her zaman kendi kendini test eden ve arama yapan sinirsel işlevlere dayalı algoritmalara sahiptir. en iyisi , yalnızca kullanıcıya gösterilendir, bu nedenle rekabet çok çok zorludur

  Influencer nasıl olunur

  Influencer dediğin şeye bağlı olarak “influencer” olmak çok kolay , ben şahsen 1 milyondan az takipçisi olan birinin henüz influencer olmadığına inanıyorum, ancak daha küçük “influencerların” gelir elde etmesinin yolları var ve bu gerçekten önemli olan ne.

  Kaç takipçiniz olduğu değil , onlarla neler yapabileceğiniz değil , bunun en iyi anlaşıldığı platformlardan biri, çok az takipçiyle (10.000’den az) etkileyici olabileceğiniz Facebook Gaming’dir.

  Sadece nişinizi bulun ve ona göre içerik oluşturun, yaptığınız işi severek yapmalısınız ve tutkuyla yapmalısınız, böyle olduğu sürece devam eder.

  Influencer olarak gelir elde etmek için platformlar

  Etkileyici olarak gelir elde edebileceğiniz platformlar veya araçlar vardır, bunlar günümüzde herhangi bir etkileyicinin yapması gereken çok faydalı örneklerdir .

  koreografini bırak

  Hangi platformda olursanız olun, bir iletişim e-postası bırakmak , insanların tanıtım yapmak istediklerinde sizinle iletişim kurmaları için idealdir , bir e-posta hesabı oluşturmak çok kolaydır ve kesinlikle alacağınız tek resmi platform olduğundan çok faydalı olacaktır. işbirlikleri için öneriler.

  Facebook’tan bahseder

  İçerik Stüdyosu’nda bulunan para kazanma araçlarındaki tüm Facebook Sayfaları (isterlerse) birçok para kazanma aracına erişebilir .

  Bunlardan biri, Facebook’un size sunduğu, onlarla bir reklam kampanyasına yatırım yapmak isteyen şirketlere açık bir grup hayran sayfasına kaydolabileceğiniz sözlerdir.

  Elbette bunun için hayran sayfasının birkaç bin takipçisi olmalıdır, ancak para kazanma veya gizlilik politikası ihlali olmadığı sürece herhangi bir hayran sayfası abone olabilir .

  OKUMA  Fortnite'de Kilitlenme Nasıl Çözülür veya Düzeltilir ve Bu Hatanın Neden Oluştuğu