Skip to content

Minecraft’ta Birkaç Adımda Büyü ve Büyüler Nasıl Kaldırılır veya Kaldırılır

Eylül 20, 2022

Android ve PC için tüm zamanların en iyi oyunlarından birinde uzman olmak için , gizlediği püf noktalarının her birini bilmelisiniz . Tüm eşyalarınızı korumak için Minecraft’ta büyüleri ve sihirleri nasıl kaldıracağınızı öğrenin .

Minecraft’ta Birkaç Adımda Büyü ve Büyüler Nasıl Kaldırılır veya Kaldırılır

  Minecraft’ta büyü nedir?

  Oyun içinde sahip olduğunuz nesneleri ve hatta diğer oyuncuların nesnelerini değiştirebilirsiniz . Bunu yapmanın bir yolu da büyülerdir.

  Büyüler genellikle bir büyü masasında yapılır ve oyundaki deneyim seviyeniz ne kadar yüksek olursa, emrinizde o kadar çok büyü olur. Büyü listesine erişmek için /enchant komutunu kullanın.

  Trident gibi eşyalara güçlendirmeler ekleyebilir veya zırhınıza korumalar ekleyebilirsiniz . Eşyalarınızı yok edilemez hale getirecek kadar yükseltmeler yapın.

  contrarrestar ataque con encantamiento

  Ancak büyüler size karşı da kullanılabilir ve oyununuza tamamen zarar verebilir. Durumunuz buysa, yapabileceğiniz en iyi şey büyüyü kaldırarak saldırıya karşı koymaktır.

  Minecraft’ta büyüler ve büyüler nasıl kaldırılır?

  Oyunun 1.14 güncellemesinden bu yana , her türlü büyüyü veya büyüyü kaldırmanın hızlı bir yolu var, bu yüzden oyunu güncellemelisiniz . Sıklıkla bilindiği gibi öğütme taşı veya değirmen taşı veya bileme taşı kullanılır.

  ¿Cómo puedo conseguir la piedra de molino?

  Se trata de un objeto medianamente fácil de conseguir. Su apariencia es una piedra con dos palos a los costados. En caso de que no la encuentres, puedes construir una si tienes unos de estos objetos en tu inventario:

  • 2 tahta blok
  • 2 tahta çubuk
  • 1 taş levha

  Ayrıca biraz EXP’ye de ihtiyacınız olacak, ancak büyüyü yaptıktan sonra iade edilecektir. Şimdi, çalışmasını sağlamak için tüm nesneleri belirli bir sıraya yerleştirme zamanı .

  • Başlamak için büyü masanızı açın. Nesnelerin çalışması için düzenli bir şekilde yerleştirileceği 3 x 3 ızgaraya bakın .
  • Taş levhayı tam orta bloğa, üste (üst orta kare) yerleştirin.
  • Ardından iki çubuğu ızgaranın üzerine yerleştirin. Biri taşın sağ tarafında, diğeri solda (sol üst çerçeve ve sağ üst çerçeve).
  • Bitirmek için, tahta tahtaları (herhangi bir türden) her bir tahta çubuğun (orta sol kutu ve orta sağ kutu) hemen altına yerleştirin.
  OKUMA  Blogger Bloguma Sosyal Medya Düğmeleri Nasıl Yerleştirilir veya Entegre Edilir

  Zımpara taşını zaten hazırladın, şimdi sihir başlasın. Ayrıca Minecraft’ta hemen hemen her köyde , özellikle demirci veya silah ustası binasında taşları bulabilirsiniz.

  minecraft köyleri

  Bileme taşı nasıl kullanılır?

  • Envanterinizdeki taşı bulun
  • Duvarlara veya tavana sağ tıklayarak taşı istediğiniz yere yerleştirin
  • Şimdi envanterinizdeki efsunlu eşyayı bulun ve taşın karelerinin arasına yerleştirin.

  Büyü otomatik olarak bozulacak ve üzerinde geçirdiğiniz tüm deneyimler size geri dönecektir. Minecraft’tan neredeyse her büyüyü kaldırmanın en iyi yolu budur.

  En iyi Minecraft büyüleri

  Büyü Şansı III

  Amacınız mümkün olduğunca çok elmas elde etmekse, bu mükemmel bir büyü . Yaptığı şey, her madencilik yaptığınızda daha fazla elmas bulma şansınızı arttırmaktır.

  Kırılmayan Büyü III

  Eşyalarınızı neredeyse yok edilemez hale getirir . Dayanıklılığınızı maksimum seviyeye çıkarır ve oyunun kaynaklarından yararlanmanın bir yoludur. Her ne kadar sonsuz dayanıklılığa sahip olmayacaklarını hatırlamakta fayda var.

  Koruma Tılsımları

  Zırhınızı, diğer oyuncuların saldırılarından etkilenmediğiniz bir noktaya yükseltmek için kullanılırlar. Buna ek olarak, bu büyünün maksimum seviyesine ulaşırsanız, düşmanınız size verdiği hasarın %50’sini alacaktır .