Skip to content

Minecraft’ta Nesneleri ve Nesneleri Seviye 1000, X veya Sonsuzlukta Kolayca Büyüleme

Temmuz 7, 2022

Yaratılışından on yıl sonra Minecraft bugün hala var olan en yenilikçi video oyunlarından biridir ve iletkenlik ve trident büyülerden şaşırtıcı yaratımlara kadar istediğiniz şeye uyarlamak için sonsuz olanaklara sahiptir , oyunun sınırı koyulmuştur. kendi hayal gücünüzle.

Bu Mojang oyununda hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı serbest bırakmak için, büyüler gibi oyunun temel öğelerini bilmek , oyunun araçlarını geliştirmek ve bunlara işlevler eklemek gerekir. Bunları nasıl kullanacağınızı bilmeden önce, oyun içi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için onları nasıl kaldıracağınızı veya büyüleri nasıl kaldıracağınızı da öğrenmelisiniz .

Minecraft’ta Nesneleri ve Nesneleri Seviye 1000, X veya Sonsuzlukta Kolayca Büyüleme

Minecraft, öğenin yeteneklerini geliştirmek veya ek kullanımlar sağlamak için her türlü silahı, zırhı ve aracı büyülemenize izin vererek bu harika oyuna başka bir çeşitlilik katmanı ekler. Bu fonksiyonların tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz için bugün size Minecraft’ta 1000, X veya sonsuz seviyedeki nesneleri ve nesneleri kolayca nasıl büyüleyeceğinizi öğreteceğiz.

Bu sandbox’ın olanaklarını daha fazla keşfetmenize izin verecek, hatta gizemli Herobrine’ın çağrılmasını veya aklınıza gelen diğer herhangi bir macera türünü kolaylaştıracak olan sihir yapmanın veya efsunlu eşyalar elde etmenin farklı yolları vardır. Bu işlevi gerçekleştirmenin iki ana yöntemi , büyü masası veya bir örs iledir.

büyü tablosu

Büyü masasını kullanmak hızlı ve kolay bir işlevdir, herhangi bir tür kazma ile kıyılabilir ve bir kez elde edildikten sonra yalnızca nesneyi üzerine yerleştirmeniz yeterlidir ve size mevcut seçenekleri sunacaktır. Büyüleyici masa, makas, dizgin, çakmak ve at zırhı dışında her türlü nesneyi büyülemenizi sağlar.

Bir sihir masası oluşturmadan önce gerekli malzemeleri toplamanız tavsiye edilir , 4 obsidiyen, 2 elmas ve 1 kitaba ihtiyacınız olacak. Ayrıca, türe göre değişiklik gösterdiğinden, artırabileceğiniz maksimum seviyeyi araştırmanız önerilir.

OKUMA  Word'ü Birkaç Adımda Fabrika Ayarlarına Geri Yükleme veya Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Bu tür bir öğe oluşturma deneyiminiz yoksa, bir zanaat masası açın ve obsidiyen blokları alt ve orta karelerin her birine, her bloğun yanına bir elmas ve orta kareye bir kitap yerleştirin. Bu adımlar tamamlandıktan sonra tablo karşınıza çıkacak ve envanterinize eklemek için “Shift” tuşuna basmanız yeterli.

Örs

Büyülü nesneleri elde etmek için ikinci yöntemimiz olan örsü kullanmak için , daha önce büyülenmiş kitapların veya eşyaların elinizde olması önerilir, çünkü örs ile bu iki nesneyi her ikisinin de yeteneklerine sahip olan bir nesne haline getirebileceksiniz. Bu, herhangi bir tür kazma ile oluşturulmalıdır, yoksa yok edilir ve örs cevherinizde de bulunabilir.

Ana işlevleri arasında, tecrübe ve alete ait cevheri kullanarak aşınmış aletleri ve zırhı onarmanıza da olanak tanır. Örs ile yapabileceğimiz başka bir seçenek de belirli nesneleri istediğimiz ismi koyacak şekilde yeniden adlandırmaktır. Bir örs oluşturmak için toplam 41 demir külçe yapacak 3 demir bloğa ve 4 demir külçeye ihtiyacımız olacak .

Envanterimize girdikten sonra, nesneyi bir yüzeye yerleştirip sağ tıklama ile açıyoruz, açılır menüde farklı bölgeleri görebileceksiniz, 1 numara ismi düzenlememize izin veriyor, 2 numara nesneleri girmemize izin veriyor. çalışmak veya tamir etmek için, 3 numara bize ortaya çıkan nesneyi gösterir ve son olarak 4 numara, tılsım için gerekli deneyimi gösterir.

1000, X veya sonsuz seviyede büyü

Nesneleri ve araçları istediğiniz seviyede vermek için hilelere izin verdiğiniz bir dünya yaratmanız ve oyun başladıktan sonra komut çubuğuna şunu ekleyin: “/give @p Minecraft:command_block” komutu almak için engellemek. Komut bloğuna sahip olduğumuzda, bir nesneye istediğiniz seviyeyi atamak için şu komutu giriyoruz: “/give @p minecraftTOOL 1 0”.

Bu yöntemlerden tam anlamıyla yararlanmak istiyorsanız sizi Minecraft’ı resmi sayfasından indirmeye davet ediyoruz . Bu basit işlemlerle , bu inanılmaz oyunun sunduğu olanakları katlanarak artırabilirsiniz . Onları kullanmaya hazır mısın?

OKUMA  Nedir, ne işe yarar ve Cep Telefonlarında Veri Dolaşımı ne anlama gelir? - Bilgilendirici Kılavuz