Mobil veya PC'den YouTube Hesabı veya Kanalı Nasıl Oluşturulur

Mayıs 12, 2022

Şu anda Youtube en değerli video barındırma sitesi haline geldi, günlük yüklenen video sayısını ifade edecek bir sayı yok, ancak müzik, yemek tarifleri, haberler ve daha pek çok şey gibi çeşitliliği nedeniyle çok sayıda video izleyebilirsiniz.

Mobil veya PC'den YouTube Hesabı veya Kanalı Nasıl Oluşturulur

Ancak bir kanalı beğenmek veya abone olmak için bir Google hesabınızın olması gerektiğini unutmayın, ancak kendi kanalınız yoksa fark edilmeyeceksiniz , onlar için fazla düşünmemenizi ve üzerinde bir kanal oluşturmanızı öneririz. bu platform ve bu nedenle hizmetlerinden sonuna kadar yararlanın.

Kanalınızla kendi içeriğinizi oluşturmak, canlı yayın yapmak veya yayınlamak gibi birçok şey yapabilir veya YouTube videolarını WhatsApp eyaletlerine yükleyebilir ve diğer birçok şeyin yanı sıra oynatma listeleri oluşturabilirsiniz.

Kendinizi sınırlamayın, 2 milyardan fazla aktif kullanıcı var, bazıları zaten çok ünlü youtuberlar veya influencerlar olarak biliniyor bu platformu büyük miktarlarda ve çok eğlenceli bir şekilde para kazanmak için kullananlar , kendi kanalınızı nasıl oluşturacağınızı keşfedin .

  Dizin

   PC'den bir YouTube kanalı nasıl oluşturulur

   Öncelikle PC'de YouTube kanalı oluşturabilmek için bir Google hesabı oluşturmalısınız aksi halde bu mümkün olmayacaktır, eğer hesabınız zaten oluşturulduysa, sadece YouTube sayfasına gidin ve giriş yapın , göreceksiniz. sağ üst kısımda, tıklamanız gereken profil resminiz.

   Seçenekler hemen burada görünecek, açıkça " bir kanal oluştur " seçeneğini seçmelisiniz ve bir asistan size rehberlik edecek ve kanal için istediğiniz ayrıntıları soracaktır, başlat düğmesine basın ve iki seçenek göreceksiniz, biri Google hesap verilerinizi kullanmak ve başka bir ad atamak için bu size kolaylık sağlar.

   Seçtiğiniz herhangi bir seçenek kanalın oluşturulmasına yol açacaktır ve sadece aşağıda istenen, kanalınızın kısa bir açıklamasını doldurmak ve sosyal ağ profil bağlantılarınızı ve herhangi bir WEB sitesini eklemek için istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Yaptıysanız “ kaydet ve devam et” verdiniz .

   Bu noktada profil resminizi değiştirmek veya kapak fotoğrafınızı kişiselleştirmek gibi tasarım detaylarının yanı sıra temel marka bilgileri veya daha fazla tasarım gibi tasarım detaylarını sadece beğeninize yerleştirmeniz gerekiyor, bu iş bittiğinde, sahip olabileceksiniz. ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize göre içerik yüklemeye uygun bir kanal .

   OKUMA  WhatsApp Grubunun Bağlantısını, Bağlantısını veya Davetini Nasıl Oluşturabilir ve Paylaşabilirim

   Mobilden Youtube kanalı nasıl oluşturulur?

   PC'de olduğu gibi, YouTube tamamen hesaba bağlı bir hizmet olduğu için bir Google hesabına sahip olmak çok önemlidir , bu nedenle diğer bazı farklılıklar ile öncekilere benzer adımları izliyoruz, örneğin profil resmine tıkladığınızda karşınıza çıkacak. bir ad girmeniz gereken küçük bir pencere açın ve ardından “ kanal oluştur ” u tıklayın.

   Bu yapıldıktan sonra, kanalın arayüzü, süreçte size rehberlik edecek herhangi bir yardımcı olmadan görünecektir, bu ana ekranda , yeni kanalınızın bazı ayrıntılarını özelleştirebileceğiniz ancak öncekinden daha az seçenekle " kanalı düzenle " etiketi vardır. PC, sadece mevcut yönleri değiştirin ve bir YouTube kanalı oluşturmanın sunduğu hizmetlerden yararlanmaya hazır olun.

   YouTube kanalını kullanmak için önemli öneriler.

   Aynı temada içerik yüklemek çok etik, en önemli ve temel olanıdır, daha hızlı büyümenize yardımcı olur ve abonelerinizi içerikle ilgili diğer videoları izlemeye yönlendirir. başarısı nedeniyle çok popüler. .

   Bir diğer çok önemli husus ise videolarınızın çok kısa olmaması, 5 ila 8 dakikalık içerikler oluşturmaya çalışın, bu hem reprodüksiyon saatlerinizi artıracak hem de en iyi yerlerdeki konumunuzu yükseltecektir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin