Mozilla Firefox Windows, Mac, Linux ve Android'de En Son Sürüme Nasıl Güncellenir

Kasım 18, 2021

Bugün tarayıcılar çok kullanışlı çünkü onlarsız internete erişemiyoruz , bu yüzden evet, çok gerekliler, hepimiz onları kullanıyoruz ve bu sayede daha fazla rekabet var ve bu sağlıklı çünkü tüm tarayıcıların ürününüzü geliştirmesine yardımcı oluyor.

Mozilla Firefox Windows, Mac, Linux ve Android'de En Son Sürüme Nasıl Güncellenir

Bu, PC'mizi Facebook Dating'e girmek ve birkaç özel insanla tanışmak gibi internet gerektiren herhangi bir etkinlik için kullanırken, gezinmek için kullandığımız bu tarayıcılarda Mozilla Firefox'un öne çıkmasıyla dikkat çekiyor. logosunda yanan bir kuyruk olan tilki.

Bu tarayıcının eşsiz bir gücü var, internette gezinirken bulabileceğimiz belirli türdeki öznitelikleri ve dosya uzantılarını çok daha hızlı yükleyebiliyor , şüphesiz bugün kullanılan favori tarayıcılardan biri ve tıpkı Instagram'ın en çok kullanılan sosyal ağlar arasında bir Yer işgal etmesi gibi. ağları bugün Mozilla Firefox en kullanılan tarayıcılar arasında kendi yolunu bugün yapar.

  Dizin

   Mozilla Firefox ne işe yarar?

   Mozilla bir web tarayıcısıdır, Google'ın Google Chrome olarak bilinen ilk web tarayıcısını, ikincisi bir web tarayıcısı ve ilki bir web motoru olan ilk web tarayıcısını başlattığında ortaya çıkan web tarayıcısının ne olduğu konusundaki kafa karışıklığının açık örneği , açık farklar ve işte bunlar var açıklıyorum

   Bir web tarayıcısı, herhangi bir sayfada arama yapmak veya doğrudan erişmek için kullandığınız web motorundan bağımsız olarak internete giriş platformu olarak kullanılır .

   Mozilla Firefox'u neden kullanmalısınız?

   Mozilla Firefox diğer web tarayıcılarının çoğundan üstündür ve nedenini şu basit noktalarda açıklayacağım:

   • Firefox , hem eski hem de yeni tüm işletim sistemlerinde ve tüm sürümlerinde mevcuttur.
   • Ayrıca hem Windows hem de Mac tüm cihazlar, cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar için kullanılabilir.
   • Reklam izleyicileri engelleyin, bu nedenle göz atma işleminiz daha hızlı olabilir.
   • Kötü amaçlı yazılımların internette yapabileceği izleme açısından güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeye çıkaran üçüncü taraf izleme çerezlerini engeller .
   • Piyasadaki en iyi gizlilik özelliklerinden birine sahip, bana inanmayın, diğer "popüler" tarayıcılara kıyasla aşağıdaki resme inanın
   OKUMA  Word'de Üstbilgi ve Altbilgi Nasıl Kaldırılır veya Kaldırılır Çok Kolay!

   Bu onlar sunduğunuz sağlamak için tüm diğerleri ile tarayıcı karşılaştırmak için izin kendi web sitesinde size verdikleri bilgileri görmenize olanak sağlar sadece küçük bir penceredir en kaliteli , diğer tarayıcılara kıyasla web sitesini ziyaret için daha fazla bilgi.

   Mozilla Firefox şüphesiz en iyi web tarayıcılarından biridir ve Android'iniz varsa ve PC ve Mac için resmi web sitesinden göz atarken güvenlik tercih ediyorsanız en iyisidir.

   Mozilla Firefox nasıl güncellenir? Adım adım

   Bu tarayıcıyı güncellemek çok kolay olacak , özellikle zaten kuruluysa, ancak her ihtimale karşı önce nasıl kurulacağını ve ardından nasıl güncelleneceğini anlatacağım.

   Instalar Mozilla Firefox

   Sahip olduğunuz cihaza bağlı olarak, size uygun mağazaya (Android Play Store'da, iPhone Apple Store'da ve PC veya Mac'te resmi web sitesinde) girmeli ve indir'e basmalısınız.

   Kurulum temiz ve çok basit, her şeye "devam et" deyin, Mozilla Firefox kar amacı gütmeyen bir tarayıcı olduğundan , can sıkıcı ekstra uygulamalar olmadan kolayca yükleyebilirsiniz, bir kez sahip olduğunuzda, güncelleme gelirse şimdi yapılandırabilirsiniz. .

   Mozilla Firefox'un en son sürümüne güncelleyin.

   Neyse bizim için bunu izin verirse, Mozilla Firefox, sadece güncellemeleri ama nedense yanlışlıkla bu yüzden sessiz olmadığını yapılandırılmışsa, sana rehberlik edecek için düzeltmek :

   • Menü çubuğuna girin ve "Firefox" üzerine tıklayın
   • "Hakkında" bölümünü bulun
   • Firefox, bekleyen güncellemeleri otomatik olarak kontrol etmeye başlayacaktır .
   • Güncellemeleri uygulamak için tarayıcıyı yeniden başlat'a tıklayın.

   Tarayıcınız güncellendi ve hiçbir şey yapmasanız bile otomatik olarak güncellenmeye hazır, endişelenmeyi bırakın ve bugün piyasadaki en güvenli tarayıcının keyfini çıkarın .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin