Nasıl Hesap Oluşturulur ve Vero Sosyal Ağına Giriş Yapılır - Hızlı ve Kolay

Ekim 19, 2021

Sosyal ağlar herkesin hayatında gitgide daha fazla alakalı hale geliyor , işte bu yüzden gittikçe daha fazla var ve bu durmuyor, kişiliğiniz ne olursa olsun pratikte sosyal ağlar var, o kadar çok çeşitlilik var ki hepsini bilmelisiniz Ve her biri, bu yüzden Vero'nun nasıl olduğunu açıklamadan önce, Vero'nun nerede olduğuna karar verebilmeniz için size şu anda önemli olan tüm sosyal ağların kısa bir tanımını vereceğiz.

Nasıl Hesap Oluşturulur ve Vero Sosyal Ağına Giriş Yapılır - Hızlı ve Kolay

  Dizin

   Günümüzün en önemli ağları

   Bugün birkaç önemli ağ var ve "Vero"nun diğer ağlar arasında oynadığı temel rolü anlamanız için , devler ve en çok kullanılan Facebook ve en çok kullanılan Facebook'tan başlayarak her bir sosyal ağın hedef kitlesini anlatan ayrıntılı bir karşılaştırma yapacağız. Instagram.

   Facebook

   Facebook dünyanın en çok kullanılan sosyal ağıdır, standart tanımıyla devdir, bu sosyal ağ o kadar büyüktür ki Facebook içinde birden fazla platforma sahiptir , yani birçok yönden şubeleri vardır, Facebook Gaming'in başındadır Facebook'taki tüm oyuncu alanının.

   Ayrıca, bir ilişki arayan , Tinder gibi davranan, ancak aynı uygulamadan ayrılmadan inanılmaz olan tek kullanıcılarla ilgilenen Facebook Dating gibi başka alt platformları da var .

   Başka bir sosyal ağın ortaya çıktığı her yeni sektörde Facebook, güncellemelerin neredeyse otomatik olarak uygulanmasını istiyor, bu yüzden Facebook her zaman güncel ve güncel kalıyor, bu nedenle Chat Messenger Lite sürümüne sahipseniz onu da güncel tutmalısınız .

   Instagram

   Instagram muazzam bir potansiyele sahip olduğunu görür görmez Facebook tarafından satın alındı, bu sosyal ağda ağırlıklı olarak kadınlar var ve içinde en çok görülen şey fotoğraflar, aslında anları paylaşmak ve kişisel bir albüm işlevi görmek için yaratılmıştı. zaman.

   Bugünlerde hikayeler paylaşabilir ve sonsuz başka şeyler yapabilirsiniz, uzun videolar için kendi platformuna sahiptir ve şüphesiz Facebook gibi hepsi bir arada, benzersizliğini arıyor.

   OKUMA  PC'den Google Drive'a Video Nasıl Yüklenir ve İndirilir

   Youtube

   YouTube, her türden çok sayıda videoya sahip olduğu için ana sosyal ağlardan biridir, bu sosyal ağ, videoları kısmen orijinal olmanın yanı sıra tasarlandığından, yıllarca halkı en çok koruyan ağ olarak kalmıştır. (algoritma tarafından seçilir) size büyük bir alıkoyma sağlamak için.

   Yani ortalama YouTube izleyicisi yaklaşık 15 ila 29 yaşında ve ortalama YouTube oturumu 1 saatten fazla, bu sayılarla herhangi bir sosyal ağ orada olurdu , ancak şu anda başka bir video ağının uzun süre ortaya çıkma olasılığını görmüyorum ve YouTube'u çok iyi kurulmuş bir dev olduğu için öldürün.

   Vero , bir sosyal ağa düşman olmaya çalıştığı için bu sosyal ağlar arasında önemli bir yere sahiptir , örneğin size ne kadar zaman ve ne zaman bağlandığınızı gözden geçirme imkanı sunarak bir ağda ne kadar zaman kaybedeceğinizi ölçebilir. sosyal ağ ve azaltın

   Vero'nun birçok değer önermesi arasında, bir şeyi paylaşarak herkese değil belirli bir hedef kitleye ulaşması için insan grupları oluşturma olasılığı vardır .

   Vero, şüphesiz diğer sosyal ağlardan çok büyük bir fark sunuyor ve cep telefonları için App Store'dan indirilerek kullanılabilir.

   Vero'da nasıl hesap oluşturulur?

   Vero'da bir hesap oluşturmak çok kolaydır, şu adımları izleyin:

   • Uygulamayı uygulama mağazanızdan indirin (veya yukarıda bıraktığım bağlantılardan)
   • Uygulamayı menünüzde bulun ve açın
   • Doğrudan Google'a kaydolun veya cep telefonu numaranızı girin
   • Google veya Facebook kullanarak kaydolmadıysanız, tüm bilgilerinizi girin ve bir şifre oluşturun
   • Bir profil fotoğrafı yükleyin ve işte, keyfini çıkarın

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin