Nedir, ne için ve Fotoğrafları Düzenlemek için PhotoScape Nasıl Kullanılır? - Hileler ve ipuçları

Kasım 19, 2021

PhotoScape, bugün piyasadaki en iyi görüntü düzenleme programlarından biridir , sonsuz benzersiz düzenleme seçeneklerine sahiptir ve temelde diğer Adobe Photoshop stili düzenleme programlarıyla rekabet eder.

It has kendi uzantısına öyle beri ve bir "prim" sürümü bulunur beri, tırnak içinde bir "özgür" bir yazılımdır ama bu sadece daha aynı olduğunu, bu onun "özgür" versiyonunda program hakkında çok şey söylüyor oldukça komple ve sırf zevk için olmadıkça, onu premium'a yükseltmeye asla ihtiyacınız olmayacak, ancak programın buna kesinlikle ihtiyacı yok.

Bundan bahsettikten sonra, aradığınız şey taşınabilir ve masaüstü sürümü olan güvenilir bir düzenleme programıysa, program hakkında daha fazla bilgi vermek istiyorum, çok eksiksiz düzenlemeleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilen.

Bu sizin programınız çünkü ilk andan itibaren sizin için her şeyi çok netleştirecek , paneli hem deneyimli hem de acemi her türlü kullanıcı için çok kolay , çünkü onu görüntüleme ve sizin olacak menülerden seçme imkanına sahip. Şu anda düzenlemelerinizi oluşturan en iyi arkadaşlar.

  Dizin

   PhotoScape kullanmanın başlıca avantajları

   PhotoScape'in sonsuz avantajları var, şüphesiz herkese tavsiye edeceğim bir düzenleme programı ama PhotoScape'in kalitesini kendiniz kontrol edebilmeniz için burada onları listeliyorum .

   • Reklamlar olmadan, göreceğiniz tek reklamlar , bunlara eriştiğinizde premium araçlardan olacaktır , çünkü tüm araçlar mevcut olmasına rağmen, bazı efektler ve çerçeveler vb... Programdan lisans.
   • Tamamen yetenekli, temelde fotoğraf düzenlemeden elde etmek istediğiniz her şey programda var: Renk, film, ışık, çerçeve, metin ekleme, efektler ve sizi şaşırtacak diğer araçlar.
   • Kullanım kolaylığı, Adobe Photoshop gibi diğer programlar, çalışmasını anlama ve tüm seçeneklerini bulma anında karmaşık hale geliyor, PhotoScape ile her şey parmaklarınızın ucunda olacak ve değişikliği hızlı bir şekilde uygulama ve geri alma imkanı ile (orada) bunun için bir düğme)
   • Profesyonel kalite, istediğiniz boyutta görüntüleri koyabilme imkanı ile PhotoScape, şüphesiz herkes için mükemmel bir seçenek olan profesyonel bir görüntü düzenleyici olarak telaffuz edilir, görüntü başına izin verilen neredeyse 5000x5000 piksel sizi ima edecektir.
   OKUMA  Basit Bir Şekilde Nasıl Programlanacağını Bilmeden Giphy Arcade ile Android için Video Oyunları Nasıl Oluşturulur

   PhotoScape'i kullanmayı öğrenme

   PhotoScape X, PhotoScape'in güncel sürümüdür , bu sürümde sonsuz sayıda çok iyi araç vardır, burada birkaçını analiz edeceğiz, bunların ne işe yaradığını ve nasıl kullanılacağını göreceğiz.

   • Düzenleme: Bu panel, yeniden boyutlandırma, kırpma, küçük resim, sihirli renk, güzelleşme, hdr gibi seçenekler ve ayarlar menüsünden görüntülerinizin profesyonel görünmesine yardımcı olacak yaklaşık 30 seçenek ile görüntülerinizin yüzeyini düzenlemenize olanak tanır .

   • Renk, bu panelde resimlerinize farklı ton tonları ekleyebilir ve bir rengin diğerinden daha fazla görünmesini sağlayabilirsiniz, resminiz için doğru tonu bulana kadar tüm renk çubuğunu kolayca hareket ettirebilirsiniz , harika.

   • Film, Burada Instagram filtreleri gibi önceden oluşturulmuş farklı "filtre" tarzı efektler ekleyebilir, yüzünüzün bir fotoğrafına güzel bir filtre ekleyebilir ve WhatsApp Web'de eşinize gönderebilir , ona nasıl kullanılacağını zaten bildiğinizi söyleyin. Bir profesyonel gibi PhotoScape X.

   • Işık ve çerçeve: Bu iki öğe nadiren kullanılır, ancak ona görüntünüzünkine tamamen zıt bir tonlama kazandırmanıza yardımcı olurlar, Movie Maker'ın videoları düzenlemek kadar kolay olduğunu biliyorum , sadece kolay ve pratik.
   • Ekle: Bu araç, çıkartmalar, metinler, şekiller, büyüteç, filtreler ve oklar veya özel şekiller gibi diğer bazı seçenekleri eklemenize olanak tanır .

   Bunlar, programın kullanımınız için içerdiği en temel seçeneklerden sadece birkaçı, bu programın Microsoft Store'da herkes için ücretsiz olarak ve Mac mağazasında da mevcut olduğunu unutmayın, ancak her durumda, bunu yaptıysa. sizin için daha kolay , resmi web sitesinden veya Google'da "PhotoScape X indir" olarak aratarak erişebilir ve indirebilirsiniz ve ilk sonucu girebilirsiniz.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin