Skip to content

Nike Ürün Test Cihazı veya Nike Test Cihazı Nasıl Olunur? Nedir ve nasıl çalışır?

Ağustos 28, 2022

Nike markalı ürünlerin sadık bir müşterisiyseniz, size iyi bir haberimiz var. Nike ürün testçisi veya daha iyi bilinen bir Nike Testçisi olma olasılığınız var .

Nike Ürün Test Cihazı veya Nike Test Cihazı Nasıl Olunur? Nedir ve nasıl çalışır?

  Nike Test Cihazı nedir?

  Bunlar, Nike Ürün Test programına kayıtlı kişilerdir . Nike test uzmanları, şirkete bir değerlendirme yapmaları karşılığında Nike ürünlerini piyasaya çıkmadan önce test eder. Bu, Nike’ın yalnızca kaliteli uygulamalar değil, aynı zamanda müşterileri göz önünde bulunduran programlar da sunduğu anlamına gelir.

  Amaçları başarılı ve kaliteli ürünleri piyasaya sürmektir. Malzemelerin kalitesini test ederek tüketici sadakatini garanti eder ve kendilerini lider markalardan biri olarak konumlandırmaya devam ederler. Burası çevrimiçi gelir elde etmek için bir yer değil, ancak gelir elde etmek için başka alternatifler de var.

  Nike Ürün Testi nasıl çalışır?

  Nike’ın ana ilgi alanı sporcular ve sporcular üzerine odaklanmıştır. Programa giriyorsunuz ve firma size dijital platformdaki özelliklerine ve profilinize göre bir ürün tahsis ediyor. Paket posta ile gönderilir ve size gönderdikleri ürünün kalitesini ve tasarımını test etme göreviniz vardır, ister koşuya çıkacak yeni ayakkabılar olsun , uygulamanız veya başka herhangi bir ürünle adımlarınızı sayın .

  nike koşu zapatosu testi

  Bunlar sözde uzak test cihazlarıdır ve dünyanın herhangi bir yerinde bulunurlar . Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ve testçilerin testleri yapmak için belirli yerlere gittiği mağazalar olan başka bir yerel modalite daha vardır.

  Nike Test Uzmanı olmak için hangi gereksinimleri karşılamanız gerekir?

  Nike Ürün Testi, dünya çapında 37’den fazla ülkede mevcuttur . En popüler yerler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Çin, Japonya, İspanya, Arjantin, Panama ve Peru bulunmaktadır.

  Sporculara öncelik veren bir program olsa da herkesin katılma imkanı var. 12 yaşından küçük çocuklardan (ebeveynleri talepte bulunur), 13 ila 17 yaş arası ergenlere ve 18 yaşından büyük yetişkinlere katılın .

  OKUMA  Windows 8, 8.1 ve 10'da DHCP Sunucusu Nasıl Etkinleştirilir ve Yapılandırılır - Adım Adım

  Nasıl üye olurum?

  • Kayıt olmak, form almak ve Nike Tester olarak başvurmak için resmi web sitesine girin .
  • Mevcut üç kategoriden birini seçin . 12 yaşından küçük bir çocuk, ergen veya yetişkin (18 yaşından itibaren) ise çocuk.
  • Adınız , adresiniz, e-posta adresiniz, telefonunuz ve cinsiyetiniz gibi kişisel bilgilerinizi girin .
  • Nike çalışanı mı yoksa NCAA sporcusu mu olduğunuzu belirtin. Bu sporcuların uygun olmadığını hatırlamak önemlidir.
  • Boyunuz, kilonuz, giysi bedeniniz ve ayakkabı bedeninizle ilgili bilgileri girin. Sayfada boyunuzu , belinizi, kalçalarınızı ve göğsünüzü ölçmek için talimatları göreceksiniz .
  • Ayrıca günlük rutininiz hakkında bilgi isteyeceklerdir . Herhangi bir spor aktivitesi yapıyorsanız ve bu aktivitedeki performans seviyeniz nedir?
  • Yapmak istediğiniz test türünü seçin . İster giyim, ister ayakkabı veya her ikisi de.
  • Kaydı tamamlamak için tüm koşulları ve gizlilik sözleşmelerini kabul ediyorsunuz .

  Verdiğiniz bilgilere karşı dürüst olmanız gerektiğini unutmayın. Programın başarısı buna bağlıdır.

  Test süreci

  Program için uygunsanız , iyi haberleri içeren bir e-posta alacaksınız . Bu yanıt 4 hafta kadar sürebilir.

  Ardından bir teste katılmanız için bir davetiye gönderecekler ve kabul ederseniz size ürünle birlikte bir paket gönderecekler . Bu noktadan itibaren, taahhüdünüz bir Nike testçisi olarak mükemmel performans göstermektir.

  mejorar calidad y diseno productos nike

  Tüm anketleri doldurun ve web sitesi aracılığıyla geri bildirim gönderin . İşlem bittiğinde istenilen ürün elde edilene kadar tekrar test edilecek ürünü iade eder.

  İşlem sırasında gizlilik sözleşmesine uymalısınız . Bu, fotoğrafların ve ürünün tanıtımının tamamen yasak olduğu anlamına gelir.

  Nike test kullanıcısı olarak parasal bir ücret almazsınız , ancak ücretsiz Nike kıyafet ve ayakkabı alırsınız. Genellikle mağazalarında kullanılabilecek hediye kartlarıyla ödeme yapar. Gelir elde etmek istiyorsanız başka seçenekler de var.

  Seçilmezseniz endişelenmeyin. Muhtemelen şu anda aradıkları profile uymuyorsun ama tekrar başvurabilirsin. Üç denemeden sonra programa girdiğini iddia edenler var.

  OKUMA  Ping of Death veya DDoS nedir ve bu saldırıdan nasıl kaçınılır? - Güvenlik Kılavuzu