Skip to content

Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android ve iPhone ile Fortnite’a Nasıl Giriş Yapılır veya Kapatılır

Kasım 17, 2022
Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android ve iPhone ile Fortnite'a Nasıl Giriş Yapılır veya Kapatılır

Fortnite, anın oyunlarından biridir ve oyun tarzı, tasarımı, oynanışı ve karakterleri çok çeşitli ve eğlencelidir ve dünya çapında her geçen gün daha fazla takipçi çekmektedir.

Battle Royale modu , 100’e kadar oyuncunun bir adada birbiriyle yüzleşmesine izin verdiği ve zaman geçtikçe oyun alanı küçüldüğü için en popüler modlardan biridir.

Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android ve iPhone ile Fortnite’ta Yakın Oturum Nasıl Başlatılır?

Başlangıçta oyun yalnızca Windows için mevcut olmasına rağmen. MacOS, Playstation 4 ve Xbox One ardından Nintendo Switch, iOS ve Android için yayınlandı. Oyun aynı zamanda size tüm bu cihazlarda Fortnite hesaplarınızı birleştirme imkanı veriyor ve daha iyi bir çok oyunculu deneyim için konsolunuzu Discord hesabınızla da bağlayabilirsiniz .

Ancak hesaplarınızı birleştirmeden önce, oyunun mevcut olduğu farklı platformlara nasıl giriş ve çıkış yapacağınızı bilmeniz gerekir , aşağıda her birinde bunu nasıl yapacağınızı adım adım açıklayacağız.

 

PC ve konsollarda Fornite’a giriş ve çıkış yapma

PC’de oturum açmak çok kolay, tek yapmanız gereken Epic Games Windows veya MacOS uygulamasını açıp oradan Fortnite oturumunuzu açmak, ardından oyunu oradan çalıştırmak ve hesabınızla oynuyor olacaksınız.

Çıkış yapmak da çok basit, Epic Games uygulamasına tekrar girip oradan oturumunuzu kapatmanız yeterli, oyun hemen kapanacaktır.

Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android ve iPhone ile Fortnite'a Nasıl Giriş Yapılır veya Kapatılır

Konsollara giriş yapmak da özel bir şey değil, konsoldan konsola biraz değişebilir ama genel olarak çok benzer.

Sadece oyunu çalıştırmanız gerekiyor ve hemen sizden hesap verilerinizi girmenizi isteyecek, sadece size sorduklarını ilgili alanlara girmeniz gerekiyor ve hepsi bu, oturumunuz çoktan başlamış olacak.

Biraz daha karmaşıksa oturumu kapatmak için çünkü ne oyun ne de konsol size doğrudan oturumu kapatma seçeneği sunmuyor . Yani Epic Games sayfasına girmelisiniz ve sayfa açıldığında konsolunuzda kayıtlı olan hesapla giriş yapıyorsunuz ve kapatmak istiyorsunuz.

OKUMA  Cabify Şili'de Ücretsiz Seyahat için İndirim ve Promosyon Kodları

Oturumunuza girdikten sonra, imleci ekranın sağ üst kısmında olacak hesabınızın adını seçmeli veya üzerine getirmelisiniz, orada birkaç seçenek görüntülenecektir, Hesabı seçin .

Bu seni hesap ayarları sayfana götürecektir, bulup seçmelisin Bağlantılar seçeneği , orada Epic Games hesabınızla oturum açtığınız tüm cihazları görebileceksiniz.

Bu sayfada, tabii ki Switch, Xbox ve Playstation konsolları da dahil olmak üzere oyunun mevcut olduğu farklı platformlar görünecektir. Halihazırda farklı platformları ve konsolları gördüğünüzde , oturumun açık olduğunu seçmeniz ve ardından Bağlantıyı Kaldır seçeneğine tıklamanız gerekir.

Fortnite karakterleri

iOS ve Android cihazlarda Fornite’ta oturum açın veya oturumu kapatın

Android veya iOS cihazınız varsa oturum açma ve kapatma işlemi çok kolay , yapmanız gereken ilk şey cihazınızda yüklü olması gereken oyunu açmak ve Epic Games hesabınızın tüm verilerini girmek. uygun olduğunda.

Ardından kabul etme seçeneğini seçersiniz ve bu kadar, oturumunuz başlar ve oyun çalışır. Ayrıca herhangi bir harici sayfaya veya platforma gitmenize gerek kalmadan doğrudan cihazınızdan çıkış yapabilirsiniz.

Oturumu kapatmak için, bir oyuna başlamadan önce beliren ekranda oyuna bir kez girmeniz yeterlidir, hesabınızın 3 yatay çizgili simgesiyle tanımlanan seçeneklerini aramanız gerekir, onu gördüğünüzde onu seçin ve Avatar ve Oturumu Kapat’ın altında, onu seçmelisiniz ve hepsi bu.

Bu yöntemleri izleyerek , hesabınızı kullanarak herhangi bir platformda Fortnite’ın keyfini çıkarabilirsiniz . PC’deki oyunda gecikme sorunları olabilir, bu nedenle oyun performansını artırmak için FPS’yi optimize etmelisiniz .