OBS'ye Web Kamerası, Çerçeveler, Metin, Bindirmeler ve Widget'lar Nasıl Eklenir veya Yerleştirilir - Tam Eğitim

Aralık 9, 2021

Canlı yayın yapmayı seven biriyseniz , ancak yayınlarınızı nasıl daha iyi bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorsanız doğru yere geldiniz çünkü burada size harika adımlar atacağız. OBS ile çalışmak için.

OBS'ye Web Kamerası, Çerçeveler, Metin, Bindirmeler ve Widget'lar Nasıl Eklenir veya Yerleştirilir - Tam Eğitim

Eğer nasıl hakkında bilgi arıyorsanız OBS ile bir videoda fon müziği koymak , biz edecektir ayrıntılı olarak açıklamak : OBS, onları OBS canlı eklemeye webcam, çerçeveler, metin, grafik ve widget faydası nedir.

  Dizin

   OBS nedir ve nasıl çalışır?

   Çoğu kişi, video düzenlemeleri veya yayınlarıyla çalışmanın kolay bir iş olduğunu düşünür, gerçekte öyle olmasa da, canlı yayın yapabilmek için kaliteli bir video sunabilmek için önce çok çalışmanız gerekir .

   Peki OBS nedir? OBS aslında bir yazılımdır , altını çizmek çok önemlidir çünkü OBS olarak bilinen bir yazılımdır ancak gerçek adı Open Broadcaste Software ve işlevi videoları optimize edebilmek ve farklı kanallarda mükemmel yayınlar yapabilmek üzerine kuruludur. platformlar.

   OBS'de web kamerası yardımcı programı, çerçeveler, metinler, bindirmeler ve widget'lar

   OBS'de mükemmel bir şekilde kullanmak için web kamerası, çerçeveler, metinler, bindirmeler ve widget'lar gibi bu öğelerin yararlılığını anlayabilmek, birçok insan için biraz kafa karıştırıcı gelse de, bir cep telefonundan bir YouTube hesabı oluşturmak kadar basittir. gerçekten öyle olmadığını göstereceğiz.

   OBS'de mükemmel bir sonuç elde edebilmek için yukarıda belirtilen bu unsurların kullanışlılığı esastır , çünkü bir video yapılırken, gösterilecek görüntünün kalitesine mümkün olduğunca özen gösterilmelidir, çünkü gösterilecek malzeme olun.

   OBS'ye web kamerası, çerçeveler, metin, bindirmeler ve widget'lar ekleme veya yerleştirme adımları

   OBS'ye web kamerası, çerçeveler, metin, bindirmeler ve widget'lar ekleme veya yerleştirme adımları çok basittir. İlk ve en temel şey, daha fazla güvenlikle çalışabilmek için Windows 10'daki sürücüleri güncellemektir .

   OKUMA  Oluşturduğum Bir Facebook Grubu Nasıl Silinir, Silinir veya Arşivlenir

   Web kamerası ekle

   OBS'ye kamera eklemenin en kolay yolu şudur: Öncelikle bilgisayara kurmak için kaliteli bir webcam aramanız gerekir , webcam bilgisayara kurulduktan sonra, kamerayı bilgisayarda yapılandırmak için OBS'ye gitmeniz gerekir. yazılım.

   Yazılım başladığında, artı sembollü bir simge belirecektir, bu, farklı alternatiflerin görünmesi ve alternatif cihazların yerleştirilebilmesi için seçilmesi gereken yerdir, özellikle video yakalama dediği yeri seçmelisiniz .

   Bu alternatif seçildiğinde, yeni bir pencere açılacaktır, bu pencere kameraya özel bazı konfigürasyonlar yapmak için açılacaktır, ancak web kamerası zaten OBS'den çalışacağı için gerekli değildir.

   Çerçeveler ve bindirmeler ekleyin

   OBS yayın videolarınıza çerçeve veya bindirme eklemek istiyorsanız , yazılımdan artı sembolünü tekrar aramanız gerekir , sadece bu sefer, seçmeniz gereken alternatif, kaynaklar yazandır.

   Kaynakların alternatifini seçtikten sonra , OBS'de çerçeve veya bindirme olarak kullanmak istediğiniz görüntüyü ekleyebileceğiniz yeni bir satış açılabilmesi için görüntünün yazdığı yeri aratıp seçmelisiniz .

   Yazı ekle

   OBS'de bir videoya metin eklemek için işlemi tekrarlamanız gerekecek, artı simgesini aramanız gerekecek, ardından kaynakların yazdığı alternatife gideceksiniz, kaynakların yazdığı yeri seçtikten sonra birkaç alternatif alacaksınız. gereken metni diyor birini seçmek yeni bir pencere açılır ve video eklemek istediğiniz metni yazabilirsiniz böylece.

   Anadir widget'ları

   OBS'de artı simgesini seçtiğinizde widget eklemek için, eklemek istediğiniz widget'ların görüntüleneceği yerde yeni bir pencere açılabilmesi için widget yazan alternatifi bulmanız gerekir .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin