Öğrenciler için Ücretsiz Online Prezi'ye Nasıl Giriş Yapılır veya Kaydolunur

Mayıs 9, 2022

Öncelikle, Prezi'nin öğrenci dünyasında yaygın olarak kullanılan yenilikçi bir uygulama olduğunu açıklığa kavuşturmalıyız, çünkü kullanıcılarının normalde ayrılmış ve bilgilerin dağıtıldığı geleneksel slaytlar yerine yalnızca Facebook tipi bir duvar kullanarak çevrimiçi sunumlar yapmalarına olanak tanır.

Prezi, görüntü, video veya metin gibi her türlü bilgiyi tek bir yerde, ortaya çıkarmak istediğiniz her şeyi tek bir tuval veya duvara yerleştirmenize olanak tanır ve görsel haritalar oluşturmanıza olanak tanır.

Öğrenciler için Ücretsiz Online Prezi'ye Nasıl Giriş Yapılır veya Kaydolunur

Bu aracı en popüler yapan avantajlardan biri, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kullanılabilmesi ve sunumlarınızdan her zaman haberdar olmanızı sağlamasıdır.Ayrıca , en önemli gelişmelerinden biri, size izin vermesidir. Bir sunumu PowerPoint'ten Prezi'ye dönüştürmek için.

  Dizin

   Prezi'de hesabımız nasıl alınır

   Yapmanız gereken ilk şey , resmi sayfasına kaydolmak ve orada aboneliğinizi yapmaktır, bu adım tamamlandığında bir dizi lisans bulacaksınız ve en çok beğendiğinizi veya erişiminizde olanı seçebilirsiniz.

   Şimdi hesabınızın tamamen ücretsiz olmasını istiyorsanız , gri renkli olana karşılık gelen öğrenci veya öğretmen için ücretsiz lisans yazanı seçip devam et'e basmalısınız, ardından bir form görünecektir. Ben Robot Değilim penceresini doldurup onaylamanız gerekir.

   Tüm bu basit adımları tamamladığınızda, ücretsiz bir Temel hesap oluşturun yazan yere basın ve hepsi bu kadar, Prezi hesabınızı tamamen ücretsiz alacaksınız.

   Ücretsiz Prezi almanın faydalarından biri, ücretsiz Prezi'yi ihtiyaç duyduğunuz veya ihtiyaç duyduğunuz sürece kullanabileceğiniz için ünlü deneme süresine sahip olmayacak olmanızdır.

   Prezi'ye kaydolmanın başka yolları da vardır ve bunlar e-postanız veya Facebook hesabınızdır; Bunu yapmak için, Google ile Kaydol veya Facebook ile Kaydol yazan pencereye basmanız yeterlidir , bu kadar basit, yalnızca veriler ilişkilendirilecektir.

   OKUMA  Görünmezse Sanal Makine Oluşturmak için Windows 10'da Hyper-V Nasıl Etkinleştirilir veya Etkinleştirilir

   Prezi hesabı edinmenin faydaları nelerdir?

   Daha önce de belirttiğimiz gibi Prezi, dijital sunumlar veya fikir alışverişi için bir araçtır ve programlaması çok kolay olduğundan ve çok dinamik hale getirmek için görsel efektlerle sunumlar yapmanıza olanak sağladığından herkes kullanabilir.

   Prezi'de en çok hangi hesap önerilir?

   Tüm Prezi hesaplarının artıları ve eksileri vardır, ancak hangisinin daha profesyonel olduğuna gidersek, Prezi Plus hesabının hepsinin en iyi versiyonu olduğunu söyleyebiliriz, çünkü sahip olamayacağınız avantajlar elde edersiniz. bunlardan biri , videolarınız ve sesleriniz için daha fazla bulut depolama gibi sizin için çok faydalı olacak diğer özelliklere ek olarak, sunumunuzu izlerken kişi sayısını sınırlayabilmenizdir .

   .edu e-postası olan Prezi hesapları

   .edu ile biten bu tür e-postalar eğitim merkezlerinde talep edilmelidir , kendinize sahip olduğunuzda özel bir Prezi hesabı türü seçebilir ve böylece bu platformun sizin için sunduğu tüm avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. eğitim birliğine ait Prezi, size en uygun olana uyum sağlamanız için size fiyat ve indirim avantajları sunar.

   Sadece resmi siteye girmeniz ve öğrenciler ve öğretmenler için tuşuna basmanız yeterlidir, ardından size daha fazlasını keşfet diyeceğiniz pencereye gidersiniz ve bu kadar, mevcut üç plandan herhangi birini seçebilirsiniz.

   Bu adım için e-postanızın .edu uzantısıyla bitmesi gerektiğini unutmayın , kopyalayın ve ardından "doğrula" yazan yere basın; Aşağıdaki formu hiçbir bilgi atlamadan doldurmanız ve devam yazan yere tıklamanız, tüm şartları yerine getirmeniz gerekiyor, verdiğiniz hesaba bir e-posta gelecek ve hesabı doğrula yazan yere gideceksiniz, hepsi bu, Prezi'de hesabın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin