Opera Mini'de Kolayca Ücretsiz WhatsApp Nasıl İndirilir ve Kurulur

Haziran 21, 2021

Opera tarayıcısında çok sayıda önemli içeriğe sahip olabilirsiniz ve içinde göz atmak istediğiniz birçok şeyi arayabiliriz.

İşte bu nedenle bazılarınız WhatsApp'ı Opera'da ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Ancak bu soru için endişelenmemelisiniz, çünkü çok iyi ve sorunsuz bir şekilde cevaplayacağız. Bu makaleyi bırakmayın! Böylece nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Opera Mini'de Kolayca Ücretsiz WhatsApp Nasıl İndirilir ve Kurulur

WhatsApp uygulamasına gelince, onunla birkaç şey yapabileceğimizi söylemeliyiz, bunlardan bazıları: mesaj gönderebilmek, çünkü onlarla hepimiz iletişim kurabiliriz ve aynı zamanda görüntülü arama yaparken de bize yardımcı olur ve ayrıca diğer insanların koyduğu durumları görmek için .

Bu nedenle, bu uygulamanın Akıllı Telefonunuzda olmasını her zaman aklımızda tutmalıyız .

Bir noktada aklınıza WhatsApp uygulamasını mobil cihazınıza indirmek geldiyse ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız. Yapmanız gereken bu harika yazıda biraz daha kalmak ve sizi temin ederim ki bu yazıda , bu soruyu nasıl çözeceğiniz konusunda pek çok bilgiye sahip olacaksınız, ki bu hiç de zor değil.

Dizin

  Opera Mini'de WhatsApp uygulamasını nasıl indirebilirim?

  Bu inanılmaz tarayıcı, uzantılarının ve araçlarının çoğu İnternet arama motorunu çok aşması nedeniyle dünyada en çok kullanılanlardan biridir.

  Tabii ki tek şey; Kullandığımızdan beri, WhatsApp'a sahip olduğumuz diğer uygulamaların yanı sıra farklı uygulamalar, müzikler, videolar da indirebiliriz; Ve nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, aşağıda açıklayacaklarımıza dikkat edin.

  Ana şey, bu basit işlemi gerçekleştirmek için, Opera mini tarayıcısını mobil cihazınıza indirmeniz gerektiğidir, bu prosedür Play Store adlı bir uygulamada gerçekleştirilebilir , zaten indirdiğinizde kurulum yapılacaktır. tamamen yalnız yapılır.

  Ve aynı şekilde, istediğiniz şeye sahip olabilirsiniz, bu da WhatsApp uygulamanızın o tarayıcıda olması, ki bu çok harika.

  OKUMA  Kesin Çözüm: 'Disney Plus'ım çalışmıyor ve Cep Telefonumda durdu'

  Opera Mini'yi indirdikten sonra yapmanız gereken en önemli şey harika WhatsApp uygulamasını indirmek; ve bunun için doğrudan resmi WhatsApp sayfasına gitmeniz gerekiyor .

  O sayfadayken “Şimdi İndir” yazan butona tıklamanız gerekiyor , bu seçeneğe tıkladığınızda direkt APK formatında çıkacak; Doğrudan Play Store uygulamasından indirilmediğinden, aramanız gereken yer oradadır.

  Çalıştırmak için APK'yı girmelisiniz ve aynı şekilde otomatik olarak yüklenecektir. Aynı şekilde, bu dünyada var olan en iyi tarayıcılardan birinde WhatsApp'a sahip olma seçeneğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

  Opera Mini tarayıcınızda WhatsApp

  Birçoğunuzun bildiği ve pek çoğunun bilmediği gibi, en iyi tarayıcılardan biri Opera Mini'dir, çünkü onunla interneti ücretsiz edinme olanağına sahip olabilirsiniz. İşte bu yüzden, tüm insanlık için sonsuza kadar iyi olacak; ama bu nedenle, bu harika tarayıcıya her zaman ihtiyacımız olacak.

  Opera tarayıcısının bizlere sunduğu bu muhteşem seçenek , hepimize, hatta mobil data planı olmayanlara ve hatta interneti olmayanlara da ev rahatlığında büyük kolaylık sağlıyor.

  Opera tarayıcısında bize interneti ücretsiz olarak veren bu seçenek , şaşırtıcı APN konfigürasyonu nedeniyle bir gerçek olabilir , bu tamamen gerçektir.

  İşte bu yüzden cihazlarınızda bu tarayıcı yoksa; Şimdiden indirmenizi tavsiye ederim, hepinizin gördüğü kadarıyla, süper kullanışlı ve birçok iyi şey için bize yardımcı olabilir. Kaçırma!

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin