Parolamı Çabuk Unuttuysam Spotify Hesabımı Nasıl Kurtarırım

Ekim 20, 2021

Spotify hizmeti, premium kullanıcı olursanız müzik dinlemenizi ve cihazınızda saklamanızı sağlar, devasa bir müzik kitaplığına erişme imkanı verir, milyonlarca kullanıcısı vardır ve şu anda dünyanın en büyük müzikal "sosyal ağı"dır. dünya. dünya ve bu mu Müzik dinlemeyen var mı?

Parolamı Çabuk Unuttuysam Spotify Hesabımı Nasıl Kurtarırım

Müzik günümüzde çok önemlidir, çünkü onsuz konsantre olamayız , müzik vücudun rahatlamasına ve onu motive etmesine yardımcı olur, bu yüzden ona hangi anlamda ihtiyacımız olursa olsun, her zaman biraz olabilir. müzik, ne kadar çeşitli olursa olsun, herhangi bir faaliyeti gerçekleştirmek için bize eşlik ediyor.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağları, bu sosyal ağın ne olduğunun yakınında bile değil, çünkü Google hizmetlerinizi veya Facebook veya Instagram hesaplarınızı platforma bağlamanıza bile izin veriyor , bu da arkadaşlarınızı ona bağlayabilmeniz için. . sosyal ağ ve onları takip edebilir ve arkadaşlarınızın dinlediği müzikleri gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz (bu, PC'de Spotify'ın sağ kenar çubuğundadır).

  Dizin

   Spotify neden birinin hayatı için bu kadar önemli?

   Spotify hiç şüphesiz herkesin hayatında yeri doldurulamaz ve tam da bu yüzden en sevdiğiniz şarkıcılara ve müziklere (podcast ve diğer mevcut programlara ek olarak) erişme olasılığınız olmadan şifrenizi kaybedemezsiniz, Spotify size müziği indirmenizi sağlar. ancak yine de uygulamaya erişiminiz yoksa müziğinizi çalamazsınız. ( SD kartınıza taşımadığınız sürece ).

   İşte tam da bu nedenle, hesabımızın şifresini mümkün olan en kısa sürede kurtarabilmek son derece önemlidir, bunun için sizin için uygun olanı bulana kadar birkaç olasılığı birlikte analiz edeceğiz.

   Hesabınızı adım adım kurtarma olanakları

   Şifrenizi kaybettiyseniz hesabınıza erişmenin birkaç yolu vardır, size en uygun olanı tek tek kontrol edin ve mevcut durumunuza göre kullanabileceğinizi kullanın, bu sizin için işe yaramazsa diğerlerinden birini deneyin. birinin senin için çalışacağını biliyorum.

   E-posta kurtarma

   E-posta ile kurtarma, Spotify uygulamasına girip "Şifremi unuttum" seçeneğinin seçilmesinden oluşur, bu, e-postanıza bir onay e-postası gönderilmesine neden olur, Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın ve e-postaların Spam'e gitmediğinden emin olun. tam olarak yönlendirme bilgilerini kaybetmemek için

   OKUMA  Facebook'taki Sayfaların Beğenilerini Gizleme ve Devre Dışı Bırakma

   Bu tam olarak şifreyi unuttuğunuzda (en yaygın olanıdır), garip e-postalar göndermediğiniz ve Google hesabınızı cihazınıza bağladığınız ( Play Store'a girdiğiniz ile aynıdır ) her şey olacaktır. Bir dakika içinde iyileş, posta bile az önce gelen e-postayı sana bildirebilir.

   Facebook tarafından kurtarma

   Spotify size yalnızca Facebook'u kullanarak kaydolma seçeneği değil, aynı zamanda Facebook, Google veya Instagram kullanarak giriş yapma seçeneği sunar, bu seçenek özellikle ikili veya çiftler planı için iyidir, çünkü kurtarma ikisinden birinin Facebook hesabı aracılığıyla gerçekleşir. (Hesabınız bekar veya normal ise de çalışır).

   Bu tür bir kurtarma işleminin çalışması için Facebook şifrenizi değiştirmiş olmanız ve Spotify hesabınızla bağlantısının kesilmiş olması veya belki de tanınmayan başka bir cihazdan giriş yapmış olmanız gerekir, hesabınıza erişim aniden engellendi ve şimdi hesabınızı hatırlamıyorsunuz. şifre, ama merak etmeyin, bu çok basit.

   • Hesabınıza giriş yapın ve "Şifremi unuttum"a basın
   • Burada olduğunuzda, hesabınızı posta, sms veya sosyal ağ yoluyla kurtarabilirsiniz.
   • Elinizde olanı seçin, SMS durumunda kişisel telefonunuza ulaşacaktır ancak dikkat edin, Spotify'da yapılandırılmış bir numaranız yoksa Facebook'takini kullanır ve çok yaygın bir sorun bu numaranın olmamasıdır . senin mülkiyetin.
   • Yeni bir şifre oluşturun ve asla kaybolmayacağı bir yere yazın.
   • Bilgileri gönderdikleri kodla onaylayın ve hesaba erişin.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin