Parolamı Unuttuysam Eski Skype Hesabımı Kullanıcı Adıyla Nasıl Kurtarırım

Kasım 12, 2021

Kullanıcıların sosyal ağlar, doğrudan mesajlar veya e-postalar olsun, hesaplarına erişmek için verilerini kaybetmeleri çok yaygındır. Ve yılın en popüler ağlarından biri olan Skype örneğinde , henüz sona erdi. Bir hesabı kurtarabilirsiniz ve aşağıdaki makalede , parolayı unuttuysanız kullanıcı adıyla eski bir Skype hesabını kurtarmak için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız .

Parolamı Unuttuysam Eski Skype Hesabımı Kullanıcı Adıyla Nasıl Kurtarırım

Skype, sohbet ve aramalar yoluyla PC üzerinde iletişim kurabilmek için en çok kullanılan seçeneklerden biri haline geldi . Görüntülü arama yapma veya telefon numarasına sahip olma ve dünyanın herhangi bir yerinden doğrudan bilgisayarınıza arama alabilme gibi diğer seçeneklere de izin vermesine rağmen.

Ancak bu iletişim biçiminin Zoom'da hesap oluşturma gibi diğer seçeneklere kıyasla zeminini kaybetmiş olması mümkündür . Ancak buna rağmen, bu platform, daha önce vurguladığımız işlevler için çok fazla tercihe sahiptir. Parolanızı unuttuysanız, kullanıcı adınız aracılığıyla eski bir Skype hesabını kurtarmak isteyebilirsiniz .

  Dizin

   Parolayı unuttuysanız eski bir Skype hesabı nasıl kurtarılır

   Ne yazık ki, birçok insanın bir uygulamayı veya doğrudan iletişim platformunu kullanmayı bırakmasının nedenlerinden biri . Nasıl çalıştığını veya farklı seçeneklerine nasıl erişileceğini bilmemek içindir. Ve bu durumda, kullanıcının dosyaların, fotoğrafların, konuşmaların ve kayıtların Skype'ta nerede saklandığını bilmediğini belirtebiliriz .

   Bu nedenle, zamanınızın bir kısmını Skype'ta oluşturduğunuz hesaba ayırırsanız, Microsoft'un kullanıcılarına onu kurtarma imkanı sunduğundan emin olabilirsiniz . Elbette bu, unuttuğunuz bilgiler tarafından belirlenecektir. Bu ister şifre ister kullanıcı olsun ve duruma göre talimatlara göre hareket etmeliyiz.

   Unuttuğunuz bilgilerden bağımsız olarak hesabınıza erişebilmeniz için, elinizde bazı ek bilgilerin olması gerektiğini bilmelisiniz. Bunlar olmadan hesabınızı kurtarma şansınız sıfır olacaktır . Bu nedenle, bir hesap oluştururken bir telefon numarası ve bir e-posta hesabı girmeniz önemlidir.

   Eski bir Skype hesabını kurtarma adımları

   Parolayı unuttuğunuz eski bir Skype hesabını kurtarmak istemeniz durumunda aşağıdaki adımları izlemelisiniz. Yapmanız gereken ilk şey bir sonraki sayfaya girmektir, şifrenizi sıfırlamak için izlemeniz gereken talimatları size gösterecektir. Girdikten sonra, ekranda e-posta adresinizi, telefon numaranızı veya Skype adınızı girmenizin isteneceği ve ardından "İleri" ye tıklamanızın isteneceği bir kutu gösterilecektir.

   OKUMA  Android Cep Telefonumla Hızlandırılmış Çekim Nasıl Yapılır ve Düzenlenir - Bunu Yapacak En İyi Uygulamalar

   Şimdi Skype hesabınızla ilişkilendirdiğiniz e-posta adresini girmeniz ve ardından "Kodu al" seçeneğine tıklamanız gerekir. Şimdi kodu kopyalamak için e-posta adresine gitmeli ve bunun için belirtilen alana yapıştırmalısınız. Bu adım gerçekleştirildikten sonra, sadece İleri düğmesine tıklamanız gerekecektir.

   Şimdi sistem sizden harf ve rakamların yanı sıra büyük harfler ve özel karakterler içermesi gereken yeni bir şifre girmenizi isteyecektir. Bu, yüksek bir güvenlik düzeyine sahip olabilmeniz için. Bir sonraki adım, şifreyi yeniden yazmaktır ve ardından "İleri" seçeneğine tıklamanız gerekir .

   Her şey hatasız yapıldıysa, eski Skype hesabınıza giriş yapabileceksiniz. Bu sefer sadece şifrenizi çok iyi , sadece sizin erişebileceğiniz bir yerde saklamanızı öneririz , böylece tekrar bu zorluklardan geçmeniz durumunda kullanabilirsiniz.

   Bu basit yolla ve birkaç adımda , parolanızı unuttuysanız, kullanıcı adı ile eski bir Skype hesabını kurtarabilirsiniz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin