Skip to content

Plants vs Undead’de Nasıl Bahçıvan Olunur – Oynama ve Ödüller Kazanma Rehberi

Eylül 23, 2021

Plants vs Undead, son günlerde daha fazla popülerlik kazanan NFT oyunlarından biridir, bu oyun, oyuncularına oyun içinde farklı aktiviteler gerçekleştirmeleri için PVU jetonlarında cazip kazançlar sağlamasıyla karakterize edilir. Son zamanlarda, oyun bazı değişiklikler geçirdi ve kuralların çoğunun değiştiği 2.5 çiftçilik moduna başlamak üzereyiz ve bu kılavuzda size Plants vs Undead’de nasıl bahçıvan olabileceğinizi ve kendiniz için ödüller oluşturacağınızı göstereceğiz.

Plants vs Undead’de Nasıl Bahçıvan Olunur – Oynama ve Ödüller Kazanma Rehberi

  Plants vs Undead’deki bahçıvan modunun amacı nedir?

  Farming 2.5’in piyasaya sürülmesiyle, oyun içinde bahçıvan rolünü geliştiren oyuncular için çeşitli görevler geliyor. Bahçıvanların temel amacı, kendi bitkilerini yetiştirmek ve onlardan fayda elde etmek olacaktır , bunu Ayçiçeği Mama ve Ayçiçeği Fidanı adı verilen özel tohumları satın alarak, ilk bahsettiğimiz 200 LE’lik bir maliyete sahiptir. -game) ve her 144 saatte bir 850 LE üretimi, bu süre geçtikten sonra bitki ölür ve ödülü talep edebilirsiniz.

  Ayçiçeği Fidanının 72 saatlik ömründe 250 LE üretimi vardır, bu süreden sonra bu bitki de LE üretmeyi bırakır ve başka bir bitki dikmek için yerden kaldırılmalıdır.

  Ayçiçeği Maması ve Ayçiçeği Fidanı söz konusu olduğunda üretime başlamak için küçük bir saksı alınması gerektiği dikkate alınmalıdır .

  Plants vs Undead’e bahçıvan olarak girebilmek için ne gerekiyor?

  Bahçıvanlık işini gerçekleştirmek için oyunun çiftçilik modunun Mağazasında satın alabileceğiniz bazı öğelere sahip olmanız gerekir , bu öğeler şunlardır:

  • 1 Paket su (Maliyet 50 LE)
  • 1 Korkuluk Paketi (Maliyet LE 20)
  • 1 Ayçiçeği Maması (Maliyet 200 LE)
  • 1 Küçük Tencere (Maliyet 50LE)

  320 LE civarında bir maliyetle bu elemanların ile ilk Ayçiçeği Mama saçmak mümkün olacak ve 6 gün sonra o tohum, ekilen sahip bir sonucu olarak, 850 LE elde edilecek kâr 530 LE temsil hangi yapabilirsiniz, Ayçiçeği Mama satın almak için geri dönün ve bu sefer ayrıca size 72 saat içinde 250 LE verecek olan Ayçiçeği Fidanı satın almak için paranız olacak, böylece geçici bitki dikiminizi genişletebilirsiniz.

  OKUMA  Nasıl Düşürülür ve Önceki Bir Android Sürümüne Geri Dönülür?

  Plants vs. Undead’de bahçıvanların görevleri nelerdir?

  Bahçıvanlar Tarım 2.5 lansmanıyla, 12 Eylül itibarıyla, ek olarak, yukarıda belirtilen aletlerle kendi tesislerinde bakmak zorunda kalacak dahil bütün oyuncular bahçıvanlar suyla “Dünyanın Ağacı” sulamaya sahip olacak , yeni bir Günde en az 20 sulama yapanlara farklı ödüller, su paketleri, korkuluklar, Sürpriz kutuları, Ayçiçeği Fidanı kazandıran çiftçilik moduna dahil olan element ve hatta sadece 1 için tamamen ücretsiz NFT tohum elde etme şansı var. ilk hafta boyunca sulamalarınızı yapın.

  Sulama mekaniği

  Kendi bitkileri için sulama mekaniği basittir, tüm bitkiler 24 saatte bir 2 sulama gerektirir , bir bitkinin suyu biterse, yaşam döngüsü bitene veya bahçıvan su muhabirini yerleştirene kadar üretimi durur.

  kargaları korkut

  Dikkate alınması gereken bir diğer unsur da kargalardır, her iki saatte bir rastgele ortaya çıkarlar ve bazı bitkilerinizin üzerine tüneyebilirler. Bu nedenle dikkatli olmalı ve ekinlerinizi sürekli kontrol etmelisiniz, çünkü bir karga bir bitkiyi ziyaret ederse , kargayı korkulukla çıkarana kadar LE üretimini durduracaktır veya en az 6 saat geçmesi gereken sadece geri çekilmektedir. .

  Plants vs Undead’de bahçıvan işi ödülleri nasıl işlenir?

  Oyuncuların oyun içinde aldığı tüm ödüller LE olarak temsil edilir, bu, çiftçilik modundaki satın almalar için kullanılan para birimidir, her 100 LE için 1 PVU değerine eşdeğerdir , bu da kullanılan belirteç Plants vs Undead ve satın alman sayesinde oyuna girebiliriz. Bu jetonun fiyatı piyasaya göre değişir ve bu bağlantıya erişerek fiyatını gerçek zamanlı olarak kontrol edebiliriz .

  Bitkileri ekerek ve hasat ederek veya Farm 2.5’teki günlük görevler için farklı ödüller aracılığıyla topladığınız LE’ler oyuncu profilinizde birikir .

  Plants vs Undead’in bahçıvan modunda herhangi bir eylem sınırı var mı?

  Bahçıvanlar, bitkilerini her 24 saatte bir sadece iki kez sulayabilecek, bundan daha fazla sulamaya izin verilmeyecektir. 2.5 çiftçiliğinin ilk haftasında dünya ağacına istediğiniz tüm sulamaları yapabilirsiniz , ancak ödülleri alabilmek için minimum 20 sulamadır.

  OKUMA  Windows 8, 8.1 ve 10'da Windows Defender Güvenliği Nasıl Kaldırılır veya Devre Dışı Bırakılır

  Plants vs Undead geliştiricileri tarafından uygulanan bir diğer sınırlama ise, LE’nizi PVU’ya dönüştürerek geri çekmek ve sanal cüzdanınızda veya oyuna bağladığınız cüzdanda bulundurmak istiyorsanız, en az bir NFT tesisi olmalıdır. Ancak, bu tesise sahip olsanız bile, LE’nizi çekme oranı 300LE = 1 PVU olacaktır , ayrıca ayda sadece 3 çekim yapabilirsiniz.

  Bunun yerine, mülkünüzde iki NFT tesisi varsa, cüzdanınıza istediğiniz kadar para çekebilirsiniz ve 100 LE = 1 PVU oranıyla, her iki durumda da sistem , doğrudan %0,05 indirimli gaz komisyonu alır. PVU’larınızdan ve kullandığınız cüzdana bağlı olarak, işlem başına bir gaz da tahsil edilecektir.

  Kullanıcı için daha iyi ve daha karlı olan bir çiftçi veya bahçıvan olmak arasında?

  Rollerin her birinin avantajları ve farklı karlılıkları vardır , çünkü her ikisinin de karlarını ve yatırımlarının geri dönüşünü görmeye başlamak için para yatırımı yapması gerekir.

  Bahçıvanların oyuna girebilmeleri için minimum 5 PVU yatırım yapmaları gerekir , bununla birlikte kargalardan uzak tutmaları ve sürekli su yerleştirmeleri gereken geçici bitkileri kiralayarak LE üretmeye başlayabileceklerdir. yani üretim durmuyor. Bu minimum yatırımla, başlangıçta bir Ayçiçeği Mama dikmek için 320 LE harcandığını ve bunun aynı 5,3 PVU olan 530 LE kâr ürettiğini varsayarsak, getiri 6 gün sonra takdir edilebilir.

  Ancak, bu PVU’ları adil bir oranda (100LE = 1 PVU) geri çekmek için bahçıvanın arazisinde en az 2 NFT tesisi olması gerekir, bu nedenle iki tohum satın alması gerekeceğinden yatırımın geri kazanılması daha uzun sürecektir . NFT ekin veya ilk NFT tohumunu değiştirmek için 100 Ayçiçeği Fidanı tohumu toplayın ve ikinci NFT bitkisi için toplamaya devam edin.

  Dolayısıyla, kârlılık açısından, yine de kârlıdır, ancak hesabınıza daha fazla PVU enjekte etmedikçe ve en baştan bir NFT tohumu elde etmedikçe , oyundan kazançlarınızı çekebilmeniz daha uzun sürecektir. onu zaten bir çiftçi yapacaktı.

  OKUMA  SEO veya Web Konumlandırma nedir ve ne içindir? - İpuçları ve Kılavuzlar

  To zombilerden vs Bitkiler içinde bir çiftçi olmak bir NFT tohum veya oyun pazarında ve andan itibaren doğrudan NFT bitkinin bir satın alma yapmak zorunda kalacaktır, çünkü süreç bitki pasif LE üretmeye başlayacak farklıdır

  Eğer aldığınızı bitkinin türüne ve nadir bağlıdır üretir, ama aynı zamanda, 2 günlük Sulamayı yürütmek zorunda o karga serbest tutmak ve dikkate alacağını LE miktarı 20’den fazla meteorolojik olaylar bu NFT tesislerinde LE üretimini etkileyen Plants vs Undead dünyasında meydana gelir.

  Bu çiftçilerin yapması gereken yatırım , piyasadaki en ekonomik tesisin değeri olan 120 PVU’yu aşıyor , ancak bu tip bir tesisin LE üretimi günde 120 LE veya günde 1.2 PVU civarında . Bununla birlikte, yaklaşık üç ay içinde bu çiftçinin yatırımını geri kazanacağını ve Plants vs Undead’de Fungible Olmayan Simgeye (NFT) sahip olmaktan elde ettiği kazancın keyfini çıkarmaya başlayacağını söyleyebiliriz .