Play Store'un 'Hatası-18'i adım adım nasıl düzeltilir

Nisan 12, 2021

Bazen, Play Store'a girerken ve her zaman nasıl çözüleceğini aradığımız bir dizi hata buluyoruz . Bu hatalar genellikle her durum için farklıdır ve Play Store'daki -18 hatasını nasıl çözeceğinizi merak ediyorsanız burada size anlatacağız.

Play Store'un '-18' hatası adım adım nasıl düzeltilir

Buna benzer başka bir hatanız varsa, sadece nasıl düzelteceğinizi aramanız gerekir, çünkü Play Store bazen sisteminde yukarıda bahsedilen gibi zorluklara neden olan küçük kusurlar içerir.

Dizin

  Play Store '-18' hatasını kolayca düzeltin

  Cep telefonumuzu mükemmel durumda gördüğümüz için bu tür hataların tam kaynağını bilmememiz çok yaygındır, ancak gerçek şu ki, cep telefonunuzun bu uygulamayla sahip olduğu yanlış yapılandırmalardan kaynaklanıyor.

  Play Store'dan -18 hatası veya RH-01 hatası gibi bu küçük hatalar , yeni uygulamaları indirmenize izin vermez ve bunları indirebilmeniz durumunda, birden çok hatayla gelirler ve en doğal olanı, kapanmalarıdır. her girdiğinizde.

  Bu hataların kökenini ve bunlara neyin sebep olduğunu bilerek, Play Store -18 hatasının nasıl çözüleceğini kısaca anlatmaya devam edeceğiz .

  Gerçekleştirmeye başlayacağınız bu işlem, uygulamanın sahip olduğu tüm hatalara, yani Play Store'dan -18 hatası alıyorsanız, ancak aynı zamanda Google Play'den 504 hatası aldıysanız , örneğin, uygulanabilir. bunları düzeltmek için bu adımları uygulayabilirsiniz.

  İlk adım şu şekildedir: Akıllı Telefonu'nuzun menüsünde ayarları arayın, bunları girdikten sonra "uygulamaları" işaretlediğiniz yere gideceksiniz; Uygulamalar yazan bir seçenek bulamazsanız , teorik olarak aynı olan "Uygulama Yöneticisi" ni deneyin .

  Uygulamalara tıkladığınızda, "Tüm uygulamalar" yazan yerde bir kez daha tıklama yapmaya devam edeceksiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamalar göründüğünde, Google Play Store'da arama yapacaksınız ve önceki zamanlarda olduğu gibi tıklayacaksınız.

  Play Store'un -18 hatasını çözmenin bir sonraki adımı, Play Store uygulamasına tıkladıktan sonra, bir tıklama daha yapmaya devam edeceğinizdir, ancak bu sefer uygulamanın ayrıntılarını görmektir .

  OKUMA  Huawei Cep Telefonundan Silinen Fotoğraflar ve Videolar Nasıl Kolayca Kurtarılır

  Ayrıntılarına sahip olduğunuzda, "Durmaya zorla" yazan bir düğmeye dokunacaksınız. Ve bu ilk düğmeyi tıkladıktan sonra, basacağınız bir saniye görünecek, "Önbelleği temizle" diyor.

  Bu noktada adımları tekrar etmeniz gerekecek ancak bu sefer tüm uygulamaları aldığınızda Google Play Store yerine Google Play Hizmetleri'ne tıklayacaksınız. Tüm adımları hazırlayıp tamamladığınızda, Play Store'u tekrar indirin ve işte bu kadar.

  Bu kılavuzla Play Store hatasını -18 düzeltin

  Önceki adımların Play Store hatasını -18 çözmek için işe yaramadığını görürseniz, yardımcı olabilecek bu diğer adımları izleyin. Menüyü ve ardından mobil cihazınızdan ayarları açın.

  Uygulamaların yazdığı yere gidin ve ardından "tüm uygulamalar" yazan yere kaydırın ve önceki sefer yaptığınız gibi Google Play Store'da arama yapın. Burada bunun ayrıntılarını arayacak ve ardından " durmaya zorla" ve ardından "verileri sil " yazan düğmeye dokunacaksınız .

  Önbellek temizlendiğinde, tüm verilere ek olarak, uygulamaya girin ve Play Store hatasının -18'in zaten kaybolup kaybolmadığını kontrol edin. Büyük olasılıkla, verileri ve önbelleği temizlemek tüm sorunları veya hataları temizlediği için artık buna sahip değilsiniz .

  İlk bölümde önbelleği temizlediniz, ikinci bölümde uygulamanın sahip olduğu tüm verileri temizlediniz. Her iki adım kılavuzunu da mükemmel bir şekilde yaparsanız, indirmek istediğiniz uygulamalarda herhangi bir hata veya başarısızlık korkusu olmadan Google Play Store'u tekrar kullanabileceksiniz .

  Ancak herhangi bir nedenle bu iki çözümden hiçbiri sorununuzu çözmediyse, google hesabınızı kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin. Bu sizin için de işe yaramazsa, Google Play yardım merkezinde çözümler aramanız gerekecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin