Profil fotoğrafımı PC'de veya Cep Telefonunda TikTok'ta beni terk etmezse veya silinirse nasıl değiştiririm

Ocak 11, 2022

TikTok, sosyal ağlar arasında yoğun rekabetin yaşandığı dijital dünyada kendini çok hızlı konumlandırmayı başarmış bir sosyal ağdır. Bu, kullanıcıları video oluşturmaya ve bunları profillerine yüklemeye motive etmekten sorumlu bir uygulamadır .

Profil Resmimi PC'de veya Cep Telefonunda TikTok'ta benden ayrılmazsa veya silinirse Nasıl Değiştiririm

Bu uygulama büyük avantajlar sağlar ve çok kolay kullanılabilir, TikTok'ta çok fazla beklemeden kullanıcı adını değiştirebilir ve profil fotoğrafını da çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Ancak profil fotoğrafınızı değiştirmeye çalışıyorsanız ve Uygulama izin vermiyorsa, yapmanız gerekenleri açıklayacağız.

  Dizin

   PC'den TikTok nasıl kullanılır? Profilde görünen fotoğrafı değiştirin

   TikTok kullanmak edebilmek için bir PC'den, yapmanız gereken ilk şey için bakmak resmi TikTok sayfa ve sayfa yüklendikten sonra bunu yapmak zorunda, girmek tıklayın düğmesini 'Oturum açın' ne zaman girmek derhal, verilerinizi yaprakları, takipçilerinizin paylaştığı videoları görebileceğiniz TikTok'un ana sayfasını yükler.

   Profilde görünen fotoğrafı değiştir

   Profil fotoğrafını değiştirmek için, sağ üst köşede profil fotoğrafınızı bulmanız veya bu olmazsa, profil fotoğrafı simgesine tıklamanız ve profilinizi görebilmek için 'Profili görüntüle' seçeneğini seçmeniz gerekir. yeni bir fotoğraf yükleme ve değiştirme seçeneğini almak için profil fotoğrafına tıklayın .

   Ancak profil resmi silinirse ne yapmalı? Profil fotoğrafını değiştirdiyseniz, ancak TikTok kaldırıyorsa, yapmanız gereken fotoğrafı yeniden değiştirmek ancak resim yüklemeyeceksiniz, kısa bir video yükleyip 24 saat profilde bırakmalısınız.

   24 saat sonra profiliniz için seçmek istediğiniz fotoğrafın profil videosunu değiştirme işlemini tekrar edeceksiniz ve en iyi sunumunuzla TikTok'u kullanmaya devam edebileceksiniz .

   Cep telefonundan TikTok nasıl kullanılır? Profilde görünen fotoğrafı değiştirin

   Cep telefonunuzdan TikTok kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Play Store'a girip arama motoruna 'TikTok' yazarak uygulamayı indirmek.

   OKUMA  Adım Adım Çin Cep Telefonu veya Cep Telefonunun Imei'si Nasıl Değiştirilir

   İndirme işlemi bittikten sonra verilerinizi girmek ve giriş yapmak için Uygulamaya bakarsınız , daha rahat kullanabilmeniz için ana TikTok sayfası görünecektir .

   Profilde görünen fotoğrafı değiştir

   Profil fotoğrafını değiştirmek için , bir kişinin siluetinin simgesi için ekranın alt kısmına bakmanız gerekir , profiliniz görünecektir, göstermek istediğiniz yeni resmi yükleyebilmeniz için profil fotoğrafınızın göründüğü yere giriyorsunuz.

   Tüm bu adımları uygularsanız ve TikTok profil resminizi siler ve değiştirmenize izin vermezse yapacağınız ilk şey Play Store'a giderek TikTok sürümünü güncellemek olacaktır . Uygulama zaten güncellendiyse, ancak fotoğrafı silme konusunda aynı hatayı veriyorsa, yapmanız gereken bir sonraki adım, size bilgisayardan profil fotoğrafını nasıl değiştireceğinizi anlattığımız adımdır.

   Profil fotoğrafını PC'den yapma adımlarını izleyerek değiştirdikten sonra, bir dahaki sefere fotoğrafı telefonunuzdan sorunsuz bir şekilde değiştirebileceksiniz.

   TikTok'ta iyi bir profil resmine sahip olmanın avantajları

   TikTok'ta iyi bir profil resmine sahip olmak size mükemmel avantajlar sağlayacağı için çok önemlidir . Bunun nedeni, TikTok'un takipçileriniz için hoş ve net bir imajınız varsa daha fazla etki yaratacak ve sizi daha iyi bir şekilde konumlandıracak bir Uygulama olmasıdır .

   Sadece TikTok'ta iyi geçişler yapmakla kalmayıp , sağladığınız tüm içeriğin görsel olarak çekici olması ve profilinizi ziyaret etmek isteyen insanlara sunmanız gereken kapak mektubunun olması gerektiğidir. Fotoğrafınız, ilk görüntünün en önemli olduğunu unutmayın.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin