Skip to content

SAIME Web Platformunun E-postası veya E-postası Nasıl Değiştirilir – Hızlıca

Ağustos 29, 2022

SAIME’yi içeren herhangi bir işlem biraz zahmetli olabilir, eğer Venezüellalıysanız ve pasaportunuzu uzatmanız veya yenilemeniz gerekiyorsa, bu kamu kuruluşunu ve hizmetlerini gerektiren her şeyi zaten biliyor olmalısınız .

Kaydolduğunuz e -postayı hatırlamadığınız veya şifrenizi unuttuğunuz için SAIME platformunda e-postayı değiştirmeniz gerekebilir ve aynı telefon numarasına sahip değilsiniz veya alternatif e-posta adresinize sahip değilsiniz. e-postayı açtın.

SAIME Web Platformunun E-postası veya E-postası Nasıl Değiştirilir – Hızlıca

Değiştirmeniz gereken ilk şey elbette anahtarına sahip olduğunuz bir e-postadır, platform bunun bir Gmail e-postası olmasını önerir .

Venezüellalı değilseniz veya iseniz ve SAIME olarak adlandırılan bu varlığın ne olduğunu ve işlevlerinin ne olduğunu çok iyi bilmiyorsanız, işte size küçük bir bilgi .

  SAİM nedir?

  SAIME, Kimlik, Göç ve Göçmenlik İdaresi Hizmetidir , Venezüella devletine bağlıdır ve adından da anlaşılacağı gibi, işlevi tüm Venezüella vatandaşlarının kimlik ve kayıtlarından sorumlu olan bir kuruluştur. Venezüella pasaportu çıkarma ücreti.

  2009 yılına kadar Ulusal Kimlik ve Göçmenlik Bürosu ONIDEX olarak adlandırıldı ve pasaport çıkarmanın yanı sıra tüm Venezüellalılar için belge veya kimlik kartı da veriyor, ayrıca Venezüella vatandaşlığı almak isteyen yabancı vatandaşlardan ve Venezuela vatandaşı olan Venezuelalıların başvurularını almaktan da sorumlu. kurtarmak ya da vazgeçmek istiyorum.

  Zaten biraz daha fazla bilgiye sahipseniz, aşağıda platformunuzdaki e-postayı değiştirebileceğiniz birkaç yol göreceksiniz .

  Venezuela pasaportu alan eller

  SAIME platformunda postayı değiştirmenin yolları

  Yapabileceğiniz ilk şey , resmi SAIME web sitesinde bulacağınız bir E-posta Değişiklik Formu doldurmaktır ve doldurduktan sonra bu devlet kurumunun evinize en yakın ofisine gidip teslim edebilirsiniz. posta alışverişi yapmaya hazırlanın.

  Ayrıca bu hizmetin müşteri hizmetleri ofisi olan bir bağımlılığına gidebilir , imkanınız varsa bunlardan birine giderek veri güncelleme talebinde bulunabilirsiniz.

  Bu ofislerde bu tür işlemler için hazır bir görevli bulunacaktır, sadece durumunuzu açıklamanız ve değişikliği hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız yeterli olacaktır. Bunu bu şekilde yapmanın iyi yanı, değişikliğin hemen gerçekleşmesidir.Ne yazık ki, tüm SAIME ofislerinde bu tür bir hizmet yoktur .

  OKUMA  Islak bir mobilde kimyasal banyo yapmanın amacı nedir? - Size söylüyoruz

  Bir SAIME ofisine gitmek bir seçenek değilse , Direktörüne bir e-posta gönderebilirsiniz , garip görünse de bu, e-posta değişikliğinizi platformda talep etmenin bir yöntemidir. Hangi e-postaya kaydolduğunuzu veya kaydolmayı başardığınızı ancak platformdan herhangi bir e-posta almadığınızı hatırlamıyorsanız da e-posta gönderebilirsiniz.

  Bunun için, durumunuzu ayrıntılı olarak açıkladığınız bir e-posta yazmalısınız ve şu bilgilere sahip olmalısınız: tam ad, kimlik numarası, cep telefonu numarası ve yeni e-posta. Bu form daha sonra sonuç veren form olabilir , ancak genellikle etkilidir .

  saime web sayfası

  Halihazırda SAIME platformu , kayıt olurken ve hesabınızı açarken yapılandırmanız gereken gizli bir soru aracılığıyla hesabınıza erişim kodunu kurtarma imkanı da sunar, ayrıca size gönderilecek bir kod aracılığıyla erişimi kurtarma seçeneği sunar. Erişmeyi başarırsak kullanılabilecek mesaj , metin veya e-posta ile.

  Ve işte burada, SAIME platformunda kayıtlı e-postanızı değiştirmenin ve böylece yeniden erişim kazanmanın ve pasaportunuzun uzatılması veya yenilenmesi talebini işleme koymanın basit yolları var .