Samsung Galaxy J2 Neden Logoda Kalıyor? - Hızlı çözüm

Mayıs 31, 2021

Asya devinin ünlü markasının birçok kullanıcısı Samsung Galaxy J2'min neden logoda kaldığını merak etti. Ya da açılmadığı için . Galaxy ekibi tarafından bildirilen bu sorunla ilgili sık sorulan sorular nedeniyle, bu gönderide size çözümü göstermeye karar verdik.

Samsung Galaxy J2 neden logoda kalıyor? - Hızlı çözüm

Dizin

  Samsung Galaxy J2

  Galaxy J2, çok uluslu üretici Samsung'un bir Akıllı Telefonudur, Ekim 2015'te piyasaya sürülmüştür, bu Galaxy J serisinin ikinci Akıllı Telefonudur ve diğerlerinin yanı sıra J2 prime, J2 core olmak üzere çeşitli versiyonlarda mevcuttur .

  Bu Samsung modeline sahip kullanıcılar aynı hatayı defalarca bildirdiler, J2'm logoda kalıyor , sorun esas olarak cihaz yazılımındaki bir aksaklıktan kaynaklanıyor.

  Bu sorunların arkasında, bu sorunu ortadan kaldırmak ve telefonunuzun düzgün çalışmasını sağlamak için kendi kendinize uygulayabileceğiniz birkaç çözüm vardır.

  Aşağıda size göstereceğimiz çözümler Samsung hattının herhangi bir modeline uygulanabilir ve telefonunuzu teknik servise götürmeden sorunu çözebilir .

  Aşağıda size öğreteceğimiz prosedüre çok dikkat edin ve harfi harfine uygulayın çünkü size sağlayacağımız çözümün verimli çalışmayı başarmasına bağlıdır.

  Logoda kalan Samsung Galaxy J2 için çözüm

  Sorunu çözmek için önerdiğimiz ilk şey , J2'nizin sistem kurtarma moduna girmesi için Samsung'unuzu tamamen kapatmaktır .

  Bunu yapmak çok kolaydır, sadece aşağıdaki düğmelere aynı anda basmanız ve basılı tutmanız yeterlidir: Sesi kısma + Ev + Güç , telefonu açana kadar birkaç saniye boyunca, ekranın açık olduğunu gördüğünüzde durun önce güç düğmesine basın ve ardından diğer iki düğmeyi bırakın.

  Sistemin kurtarma modunu başlattığınızda, menünün 'Verileri sil / Fabrika ayarlarına sıfırla' adıyla İngilizce olacağını göreceksiniz.

  Yürütülecek bir sonraki adım, aşağıdaki 'Sistemi Yeniden Başlat' seçeneğine sahip seçeneğe girmek ve onu seçmek olacaktır.

  • Önemli : Seçenekler arasında kaydırmak için kullanılan kontroller güç ve ses düğmeleridir.
  OKUMA  Play Store'un 'Hatası-18'i adım adım nasıl düzeltilir

  Adımları doğru yaptıysanız telefonunuz yeniden başlamalıdır, bu işlem yaptığınız işlemin işe yaradığının göstergesidir.

  Sistem kurtarma moduna girmek, logoda kalan Samsung Galaxy J2 hatasının ilk, en verimli ve kolay çözümü .

  Yukarıda açıklanan prosedürü uyguladıktan sonra cihazınız hala çöküyor ve logoda kalıyorsa, Samsung J2'nizin orijinal donanım yazılımını yüklemeyi denemelisiniz.

  Bellenimin bilgisayarınıza kurulumunu yapmak kolaydır, ancak adımları başarıyla tamamlamak için biraz konsantrasyon da gerektirir. İşte nasıl yapılacağı.

  Logoda kalan Samsung Galaxy J2'nin bellenimi nasıl yeniden yüklenir

  Yapacağımız ilk tavsiye, cihazınızın tanınmasını kolaylaştırmak için tüm Samsung USB sürücülerini indirmeniz , diğer tavsiye ise işlem sırasında kapanmaması için cihazınızın tam şarjlı olmasını sağlamaktır.

  1. Odin aracını indirmeniz gerekiyor , çünkü görüntüyü telefonunuza monte etmekten sorumlu olacak.
  2. Telefonunuzun modelini ve sürümünü bulmanın zamanı geldi.
  3. Cihazınız için bellenimi indirin.
  4. PC'nizde Odin'i açın .
  5. Şimdi aşağıdaki tuş kombinasyonunu gerçekleştirerek telefonunuzu İndirme Moduna geçirmeniz gerekiyor: Sesi kısma + Güç düğmesi + Ana Sayfa düğmesi.
  6. J2'nizi USB kablosuyla bilgisayara bağlayın , telefon bağlandığında Odin size cihazınızı tanıdığını belirten bir mesaj verecektir.
  7. Bu adımda Option bölümünde F. Reset time ve Autoreboot'un aktif olduğundan emin olmalısınız .
  8. Şimdi 3 adımında indirdiğiniz bellenimi yükleyin ve işlemi başlatmak için 'Başlat' düğmesine basın .
  9. İşlem bittiğinde, telefonunuz otomatik olarak yeniden başlayacak ve oluşturduğunuz değişikliklerin yürütülmekte olduğunu belirtecektir.

  Bu kadar! Bu basit adımlarla , logoda kalan Samsung Galaxy J2 cihazı için sertifikalı çözüme sahip olacaksınız .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin