Samsung Galaxy J2 Prime İyi ve Kötü (Avantajlar ve Dezavantajlar)

Mayıs 31, 2021

Samsung markası, dünya çapında teknoloji açısından en önemlilerinden biri olarak kabul edilmektedir, bu nedenle ürünü olan Samsung Galaxy J2 prime, bilinmesi gereken özelliklere veya sorunlara sahiptir .

Samsung Galaxy J2 Prime - İyi ve Kötü (Avantajlar ve Dezavantajlar)

Dizin

  Samsung Galaxy J2'nin avantajları

  Samsung Galaxy J2 asal cihaz çok etkili bir temel işlevleri gerçekleştirmek için inşa edilmiştir. Diğer basit uygulamaları oynamayı ve çalıştırmayı tercih eden çocuklar ve gençler için bile idealdir.

  Ayrıca, iletişimde olmalarına ve iletişim uygulamalarını etkin bir şekilde kullanmalarına imkan veren bir telefon cihazından memnun olan kullanıcılara da hizmet vermektedir .

  Her teknolojik cihazın dış tasarım, elemanlar, aksesuarlar, yazılım ve donanım açısından her zaman iyileştirmeler kaydettiğini belirtmek önemlidir .

  Bu şekilde bakıldığında, teknolojik cihazlar belirli nedenlerle ve kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda edinildiği için neden bir Samsung Galaxy J2'ye ihtiyacım olduğunu merak ediyorum .

  O zaman Samsung Galaxy J2'nin avantajlarını ve dezavantajlarını görelim ve size uygun olana karar verelim.

  Yaygın olarak değer verilen avantajlar arasında, ucuz bir cihaz olması, verimli işlevler gerektiren ve karmaşık nitelikler gerektirmeyen tüm izleyiciler tarafından erişilebilir olmasıdır.

  Ancak Samsung Galaxy J2'nin avantajlarını sıralayacağız:

  1. Görüntülenen içeriği iyi gözlemlemek için geniş bir ekran tasarımı sunar .
  2. Aynı büyük ekrana sahip olma özelliğinden dolayı, beraberinde iyi bir kaymaz arka tutuş ve metalik bir kenar getiriyor.
  3. 4G ağları ile uyumludur .
  4. Enerji tasarruf moduna bağladığınızda pili çok daha uzun süre dayanabilir, Ayrıca gerektiğinde çıkarılabilir. Son olarak, pil kullanımda 59 saate kadar dayanabilir.
  5. Smart Switch aracılığıyla veri aktarım süreci kolay ve basittir .
  6. Dahili bir multimedya hoparlörü vardır.
  7. FM radyoyu tüm istasyonlarla ve internete ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz .
  8. Ön ve arka kameralarında , fotoğraflarınızın aydınlatmasını iyileştirmek için LED flaş bulunur .
  9. Hafızası, bir Micro SD Kartın takılmasıyla büyük ölçüde genişletilebilir .
  10. İki Sim'in kurulumu için hazır geliyor .
  OKUMA  'Samsung Galaxy J1 Açılmıyor' - Çözüm

  Samsung Galaxy J2'nin Dezavantajları

  Samsung Galaxy J2 dezavantajları bu cihaz atabileceğini kendi içinde böyle değildir, ancak kullanım istemlerde. Bu nedenle, kullanıcının bu özelliklere sahip bir telefonu ne için istediği konusunda net olması gerekir.

  Samsung Galaxy J2'nin dezavantajları arasında:

  1. Bu bir var , 1.4 GHz işlemci o düzgün gelişimini engelleyen bir düşük bir hıza sahiptir, yani cihaz getirdiği uygulamalar ve silmek olabilir ve yüklü olanlar.
  2. RAM bellek 1.5 GB aşmadığı şu anda en telefonları 3GB bellek beri, zor durumda bu yerlerde bunu seçmek için,.
  3. NFC sensörü yoktur. Kişileri ve ekipleri tanımlamayı ve bunların doğrulanmasını zorlaştıran şey.
  4. Bir tür IP sertifikasından veya girişe karşı korumanın ne anlama geldiğinden yoksundur. Bu su, toz veya başka bir şey olabilir.
  5. Ekranda Corning Gorilla Glass bulunmadığından ekran korumasız, bu nedenle bir temperli cam levha veya başka bir aksesuarla korumanız gerekir.

  Samsung Galaxy J2 seçimi meselesi

  Samsung Galaxy J2'nin iyi ve kötü yönleri , kullanıcı tarafından atanır. Teknolojinin baş döndürücü hızlarda ilerlediği ve genellikle yeniyi eskiyle karşılaştırdığımız doğru olsa da, düşük kaliteli telefonların çoğunun, üretimlerinden bu yana kendilerine atanan işlevlerle çok iyi çalıştığı da bir o kadar doğrudur.

  Bu nedenle, bir cihaz satın almak üzereyseniz, teknik özelliklerini ve sosyal ağlarda veya kullanıcılarında ondan elde edilen görüşleri bilmekte fayda var.

  Bununla birlikte, yalnızca müşteri, iş ihtiyaçlarına ve ekonomik kaynaklarına göre, Samsung Galaxy J2'nin avantaj ve dezavantajlarının neler olduğunu bilmekle ilgilenecek , onu elde edecek ve yaygın olarak yararlanabilecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin