Samsung J2 Prime Dahili Depolamasını SD Karta Değiştirme

Şubat 20, 2021

Samsung'un "J" serisi , bu cihazların yüksek kalitesi nedeniyle alıcılar tarafından en çok satın alınanlardan biridir. Ayrıca, çeşitli kullanıcıların iyi deneyimleri sayesinde, bunlar yakın insanlardan gelecekteki satın alımlar için referans görevi görür. Öte yandan, Samsung J2 Prime cihazınızın dahili depolamasını SD kartınız olarak nasıl değiştirmeniz gerektiğini size öğreteceğiz .

Samsung J2 Prime'da Varsayılan Depolama Nasıl Değiştirilir

Çok iyi cep telefonları olmalarına rağmen fabrikadan aldıkları dahili hafıza kapasitesinde kusur var. Ancak endişelenmeyin, bu küçük sorun için en iyi çözüm J2 Prime'ımızın tanıdığı bir SD kart satın almaktır ; cep telefonu satış ve teknik servis merkezlerinden satın alabileceğiniz, usulüne uygun olarak satılmaktadır. Ve eğer satın almayı başardıysanız ama sorun yaşıyorsanız ve telefonda çalışmıyorsa, sakin olun, burada Samsung J2 Prime'ın SD kartı tanımasını nasıl sağlayacağınızı açıklıyoruz ,

Dizin

  Samsung J2 Prime cihazınızı saklama

  Genel olarak, bu Android'ler, çoğunlukla cihazın dahili uygulamaları tarafından işgal edilen yaklaşık 8GB (Gigabyte) olan az dahili belleğe sahip olma dezavantajına sahiptir. Bu nedenle, daha büyük bir kapasite elde etmek için yeni bir elektronik ekipman edinmenize gerek kalmayacağından , bir SD kart satın almak, yapabileceğiniz en iyi yatırım olabilir .

  Aynı şekilde, alanını daraltmamak için Samsung J2 Prime cihazınızın dahili depolama alanındaki dosyaları varsayılan olarak SD karta gönderebilirsiniz ve bunun sonucunda cep telefonunuzun bazı yardımcı programları düzgün çalışmaz. .

  Samsung J2 Prime'ın dahili depolamasını SD kartınız olarak nasıl değiştirebilirsiniz?

  Öncelikle, SD kart olarak da bildiğimiz harici bir hafıza kartına sahip olmalıyız; Mobil cihazımıza yüklemek ve dahili depolamayı değiştirmek ve böylece J2 Prime'ımızın alanını biraz hafifletmek için doğru şekilde yapılandırmak .

  Dahili depolamayı Samsung J2 Prime cihazınızın SD kartına değiştirme adımları:

  1. Her şeyden önce ayarları girmelisiniz.
  2. Ardından, 'uygulamalar' seçeneğine basarsınız.
  3. Ardından, SD kartınıza taşımak istediğiniz uygulamayı seçmelisiniz.
  4. Seçtikten sonra, 'değiştir' seçeneğine tıklayacaksınız.
  5. Bu yapıldıktan sonra, harici kartınızda veya cihaz belleğinizde olacak olan uygulamanızın depolamasını değiştiren küçük bir kutu görünecektir; ancak SD karta taşımak istediğimiz için seçeceğimiz seçenek bu olacak.
  6. Kısaca size biraz bilgi verecek ve metin olarak 'hareket et' yazan bir simge belirecek ve siz onu seçeceksiniz.
  7. Fantastik! Artık, Samsung J2 Prime cihazınızın harici belleğinin kapasitesi izin verdiği sürece aynı şeyi farklı uygulamalarla yapabilirsiniz.
  OKUMA  Cep Telefonu veya Cep Telefonu Kullanarak Elektrikli Kapıyı Kolayca Açma

  Samsung J2 Prime'ın Özellikleri

  Bu akıllı telefon, bu akıllı telefonu satın almak için yatırım yapanlara genellikle büyük fayda sağlayan çeşitli özelliklere sahip, kendinizin ve ailenizin harika bir günü paylaşırken fotoğraflarını çekerken eğlenebileceğiniz; Veya en sevdiğiniz şarkıları dinlemek, radyoya bağlanmak, Wi-Fi ağlarına bağlanmak ve çok daha fazlası.

  Bu cihaz bir MediaTeck MT6737T işlemciye sahiptir. Ayrıca 5 inç boyutunda 540 geniş x 960 piksel uzunluğunda bir PLS TFT ekrana sahiptir; bir ışık, yakınlık ve ivmeölçer sensörü ve yaklaşık 16 milyon renk içerir. Ayrıca 2600 mAh pilin keyfini çıkarın.

  Başlangıçta 256 GB'a kadar genişletilebilen, bir SD kart eklenebilen 8 GB dahili belleğe sahiptir, arkasında 8 megapiksel kamera ve ayrıca 5 megapiksel içeren bir ön kamera ve ayrıca bir led flaş bulunmaktadır. Ve dosya paylaşımı söz konusu olduğunda deneyiminizi geliştirmek için Wi-Fi, bluetooth, GPS, FM radyodan yararlanabilir ve elbette iyi bir internet bağlantısı için LTE ağlarından yararlanabilirsiniz.

  Bir SD kart takmanın avantajları

  Mobil cihazımızda çıkarılabilir bir hafıza kartına sahip olmak, diğer insanlarla iletişim kurmamıza yardımcı olacak daha fazla uygulama indirebildiğimizden, Samsung J2 Prime'dan tam anlamıyla yararlanmamızı sağlayacak çeşitli faydalar sağlayabilir. Ayrıca işyerinde, akademide, eğlence ve iş dünyasında da bize yardımcı olacaktır.

  Bellek kapasitesini genişletmek, bize ekipmanımızın uygulamalarının doğru işleyişine ulaşması avantajını da sağlayabilir .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin