Samsung J2'm neden Şarj olmuyor? - Hızlı ve Kolay Çözüm

Mayıs 31, 2021

Bu gerçek zamanlı iletişim çağında bizi endişelendiren bir şey varsa, o da Samsung J2 telefonun şarj olmaması ve sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözmemiz gerektiğidir.

Hızlı ve kolay bir çözüm elde etmek için soru , teknisyene götürmeden önce Samsung'umun neden şarj olmadığını tam olarak bilmek için sırayla bazı adımları izlemektir .

Samsung J2'm neden Şarj olmuyor? - Hızlı ve Kolay Çözüm

Dizin

  Samsung'un şarj olmamasının nedenleri

  Kontrol edilecek ilk şey telefon şarj cihazıdır , çünkü gösterge ışığı varsa yanıyor olmalıdır; aksi takdirde başka bir şarj cihazı için değiştirmeniz gerekir.

  Bu biraz zamanınızı alacaktır; bu arada, şarj kablosunun şeklini kontrol etme avantajından yararlanın, çünkü dahili fiberler bükülür veya bölünürse, Samsung'un şarj olmama nedenlerini de etkiler .

  Bu endişe verici durumun başınıza gelmesi durumunda yapmanız gereken ilk hızlı kontroldür. Ardından, bunları olabildiğince çabuk çözmek için diğer nedenleri incelemeye devam edebilirsiniz .

  Bu nedenle, şarj cihazınızın ve kablonuzun iyi durumda olduğunu kontrol ettikten sonra; telefonunuzu kontrol etmeye devam etmelisiniz.

  Prensip olarak, şarj PIN kodunu kontrol edin . Bu kirli, gevşek veya bükülmüş olabilir ve Samsung'un neden şarj etmediğinin cevabı olacaktır.

  Kirliyse, biraz hava basıncıyla temizleyebilirsiniz, bu da kirin veya girmiş olan küçük nesnelerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

  İyi teması engelleyebilecek herhangi bir dahili gresi veya yağlı malzemeyi seyreltmek için alkole batırılmış bir bezle de temizleyebilirsiniz.

  Bu durumda iki şeye dikkat etmelisiniz; bir, telefonu temizlemek için kapatılmalıdır. İkincisi, ekipmanınızı açmadan veya şarja takmadan önce alkolün buharlaşmasını beklemelisiniz. Aksi takdirde zarar görecektir.

  Olmadığını kontrol şarj PIN gevşek olmadığından bu sık kullanımdan tabanı ve size PIN tabanından çıkarın kabloyu vermek römorkörler ayırmak veya desolder eğilimi gibi.

  OKUMA  WhatsApp Durumlarında Şarkılar veya Müzik ve Sözler nasıl yerleştirilir?

  Ayrıca, PIN'i bağlarken, nasıl bağlayacağınızı bulamadığınız için, tabanına sık sık çarpıyorsunuz; sonunda, onu büküyor veya deforme ediyorsunuz ve Samsung telefonu şarj olmuyor.

  Şarj PIN'ine verilen tıklamanın bir başka sonucu, lehiminin kaybolmasına veya tabanından ayrılmasına neden olur. Bu tür bir tedaviye dayanacak şekilde üretilmelerine rağmen, kullanıcı tarafından bazen ayarsız kalırlar.

  Belirtilen tüm durumlarda, telefonu değiştirmek için teknisyene gitmelisiniz, bu sayede telefon tekrar kullanılmak üzere en uygun durumda olacaktır.

  Samsung'un şarj olmasını önlemek için öneriler

  Bir telefon cihazının satın alınması , kullanım ömrünü uzatmak için biraz özen gerektirir. Ekipmanın eskidiği bilinse de; sürerken, mümkün olduğu kadar iyi tedavi edilmelidirler.

  Bu durumda Samsung telefonunuzun ambalajında bulunan talimatları uygulamanızı öneririz. Açıkça görülen buna ek olarak, Samsung'un şarj olmuyor, çünkü onu birçok kez düşürdük ve bu da dahili bileşenlerinin kararlılığını etkiliyor.

  Bu tür bir cihaz arızasını etkileyen bir diğer faktör, elimizdeki veya telefonu koyduğumuz yerdeki temizlik eksikliğinden dolayı içeride biriken kir miktarında bulunur.

  Ayrıca Samsung ıslandığı için şarj olmuyor olabilir . Bu noktada, IP'nizin (ürün girişi) ne kadar güvenli olduğunu hatırlamanız önemlidir; Suya daldırılması veya yanlışlıkla suya dökülmesi durumunda dayanabileceği su miktarından emin olabileceğiniz bir şekilde.

  Sonuç olarak, suya veya aşırı sıcağa, neme ve hatta aşırı kullanıma maruz kalmaktan kaçının.

  Son olarak, Samsung cihazınızın talimatlarında belirtildiği gibi pili doğru şekilde şarj etmenin dayanıklılığı garanti edeceğini unutmayın. Bu öneriler umarım Samsung'unuz düzgün şarj olmadığında hızlı çözümler bulmanıza yardımcı olur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin