Sesli Sohbette Duyulabilmem İçin Fortnite Ses Sorunları Nasıl Onarılır

Ekim 28, 2021

Pek çok kullanıcının eğlenmek ve günlük hayatın endişe ve kaygılarından uzaklaşmak için kullandığı yollardan biri de online oyun platformlarıdır. Bunlardan biri de Epic Game'den Fortnite .

Sesli Sohbette Duyulabilmem İçin Fortnite Ses Sorunları Nasıl Onarılır

Milyonlarca abonesine birbirinden farklı oyun modları sunan bu güzelliklerin tadını çıkarmanızı sağlayacak. Ancak bazen anlamadığımız veya düzeltmesini bilemediğimiz hatalar sunabilir. İşte bu yüzden Fortnite sesli sohbette sesiniz duyulmadığında ses sorunlarını nasıl çözeceğinizi anlatacağız .

Fortnite çok popüler bir oyundur ve eğlenmek ve günlük stresten uzaklaşmak isteyen çok sayıda hayranı kendine çeker. Ancak bu sansasyonel oyunu indirmek, kurmak ve oynamak için platformun sizden talep ettiği bazı minimum gereksinimleri de göz önünde bulundurmanız gerekir .

Bu oyunun bir diğer avantajı da çok platformlu olması, yani PC'nizden, akıllı telefonunuzdan, PS4, Nintendo Switch ve Xbox'tan oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Dolayısıyla giriş ve çıkış yapabileceğiniz bu cihazlardan erişim sağlamak çok kolay olacaktır . Ama bakalım Fortnite'daki ses sorunlarını nasıl çözebiliriz.

  Dizin

   Fortnite sesli sohbette ses sorunları, beni duymayacaklar

   Diğerlerinde olduğu gibi bu çevrimiçi oyun platformunda da nasıl çalıştığını veya en azından bazı yaygın sorunların nasıl çözüleceğini bilmek gerekir. Ve dahası, bunlar diğer kullanıcılarla etkileşim kurma şeklimizi engellediğinde. Fortnite, ekibimizin üyeleriyle iletişim kurmamızı sağlayan bir sesli sohbete sahip olduğundan.

   Bu, oyunda uygulanacak stratejileri tartışabilmenin yanı sıra yardım istemek veya söylemek istediğiniz her şeyi yapabilmek için. Görebildiğiniz kadarıyla, bu sesli sohbetin doğru çalışması çok önemli. Aksi takdirde oyun deneyimimiz ve alacağımız sonuçlar beklediğimiz gibi olmayacaktır, bu nedenle bu arızayı sesli sohbet ile çözmemiz elzemdir .

   Olası sesli sohbet hataları ve düzeltmeleri

   Fortnite sesli sohbet ile ilgisi olmayan çok yaygın bir hata var ve o da sesi açmamış olmamız ya da çok düşük seviyede olması. Ekip üyelerimiz tarafından kusursuz ve sorunsuz bir şekilde duyulmak istiyorsak ses seviyesini %50'nin üzerine çıkarmamız önerilir.

   OKUMA  Adım adım PC olmadan Samsung Galaxy J1 Root Nasıl Yapılır?

   Dikkate alınması gereken ve kullanıcının alması gereken ilk şeylerden biri olan bir diğer husus, sohbet ayarlarına girmekle ilgilidir. Ve bu, gerçekleştirilmesi çok basit bir işlemdir ve bu şekilde , iletimimizin sorunsuz bir şekilde duyulması için gerekli değerleri kullandığımızdan emin olabiliriz .

   "Sohbet Ayarları" na erişmek için oyun içindeyken aşağıdakileri yapmalıyız, "Başlat" seçeneğini seçmeliyiz. Bu, Denetim Masası yazacağımız arama motoruna erişmek için.

   Ardından "Enter" tuşuna basmalısınız, bir sonraki adım "Oynatma" sekmesine gitmek ve "Ses" seçeneğini seçmek olacaktır. Şimdi ses cihazlarımıza atıfta bulunan bir seçenek aramalıyız . Ve bu durumda "Kulaklık veya Hoparlör" seçeneğini seçeceğiz.

   Bu bölümde aşağıdaki gibi ilerleyeceğiz, seçenekler menüsünü görüntülemek için sağ tıklayın. Onlardan "Varsayılan cihaz olarak ayarla" yı seçeceğiz ve son olarak "Uygula" seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Ve aşağıda "Kabul Et" seçeneğini seçin ve çözümün etkili olup olmadığını kontrol etmek için oyuna tekrar girin.

   Sesli sohbette sizi duyamadıkları Fortnite'ta sesle ilgili sorun yaşamanız durumunda uygulayabileceğiniz olası düzeltmeler bunlar . Ve Fortnite'a garip isimler koymak kadar basit ve hızlı bir şekilde bu hataları çözebildiniz.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin