Slack'te Hatırlatıcılar veya Mesajlar Nasıl Yapılır, Ayarlanır, Düzenlenir ve Zamanlanır

Ekim 8, 2021

Cihazımızda bulunan sosyal ağlardan veya uygulamalardan en iyi şekilde yararlanabilmek her zaman çok önemli olacaktır, bu avantajlı ve çalışırken iyi sonuçlar veren bir avantajdır.

Slack'te GIF resimlerini paylaşabileceğinizi veya gönderebileceğinizi , ancak hatırlatıcıları veya mesajları yapılandırabilir, düzenleyebilir ve programlayabilirsiniz.

Slack'te Hatırlatıcılar veya Mesajlar Nasıl Yapılır, Ayarlanır, Düzenlenir ve Zamanlanır

Daha sonra, Slack'te bu işlevleri gerçekleştirmek için nasıl yapmanız gerektiğini açıklayacağız, ancak önce Slack'in ne olduğu, ne için olduğu ve kullanımının avantajları veya faydaları hakkında kısa bir açıklama paylaşacağız .

  Dizin

   Slack'in tanımı, kullanışlılığı ve işleyişi?

   Slack'ten bahsediyorsak, bunun ne olduğunu ve ne için olduğunu anlamak esastır, Slack, insanların veya kullanıcılarının bir iş organizasyonu yapabilmesine hizmet eden bir sosyal ağ olarak tanımlanabilir .

   Ama neden bir emek örgütü? Çünkü Telegram ile karşılaştırılabilecek bir uygulama olduğu için, ancak Slack, Telegram'ın aksine insanlarla aynı çalışma kanallarından iletişim kurabilmeyi amaçlamaktadır.

   Bu, Uygulamanın belirli bir kişi veya grupla mesaj paylaşmaya hizmet ettiği anlamına gelir, iyi bir organizasyon veya iyi bir çalışma programı sürdürebilmek için mesajlar veya hatırlatıcılar oluşturabilme avantajına sahiptir, bu da bir tür gibi çalıştığı anlamına gelir. gündemin.

   Bilgilerin tek tek kaydedilebileceği veya bir veya daha fazla kişiyle paylaşılabileceği gibi , bireysel veya grup hatırlatıcılarının oluşturulabileceği bir tür ajanda .

   Slack'te hatırlatıcıları veya mesajları ayarlayın, düzenleyin ve planlayın

   Slack'iniz varsa, hatırlatıcıları veya mesajları yapmak, yapılandırmak, düzenlemek ve planlamak için adımların neler olduğunu bilmek istemeniz çok muhtemeldir veya bu tür bir şeyi yapmanın karmaşık olduğunu düşünme olasılığınız vardır, ancak gerçekte Slack kenar çubuğunu düzenlemek ve kişiselleştirmek kadar basittir.

   Mesaj ve hatırlatma ayarları nasıl yapılır

   Slack'te bir hatırlatma veya mesaj yapmak için yapmanız gereken ilk şey uygulamayı başlatmaktır, Uygulamayı başlattığınızda, ana sayfada Slack logosunun simgesini bulacaksınız, o simgeyi seçmelisiniz, böylece birkaç seçenek.

   OKUMA  WhatsApp Mesajlarını veya Sohbetleri Herhangi Bir Dile Çevirme

   Daha sonra seçmeniz gereken seçenek 'Hatırlatıcı ayarla' ile ilgili olandır, bu seçeneği seçtikten sonra hatırlamak istediğiniz tarih, saat ve mesajı belirtmeniz gerekecek, son olarak oluştur'u seçiyorsunuz ve mesaj veya hatırlatıcı hazır. .

   Hatırlatıcıyı veya mesajı düzenle

   Mesaj veya hatırlatıcı zaten oluşturulmuşsa, düzenlemek çok basittir, sadece önceden oluşturulmuş ve yapılandırılmış mesajı veya hatırlatıcıyı aramanız yeterlidir, onu seçmek için, bir kez seçtiğinizde onu, düzenlemeleri veya değişiklikleri düzenleyebilirsiniz. Yapabilecekleriniz şunlardır: daha önce oluşturduğunuz tarihi, saati veya mesajı değiştirin.

   Programlama yapmak için adımlar

   İstediğiniz mesajı veya hatırlatıcıyı yeniden programlamaksa, yapmanız gereken zaten oluşturduğunuz mesajı aramaktır.

   Eğer programlamak istiyorsanız, zaten oluşturulmuş demektir, seçeneklerde birkaç konfigürasyon elde etmek için mesajı veya hatırlatıcıyı seçmeniz yeterlidir ve 'bunu hatırla' yazanı seçip hemen yapabilirsiniz. mesajla ne yapmak istediğinizi tanımlamak için programlamayı özelleştirin.

   Slack kullanmanın avantajları ve faydaları

   Slack, daha iyi nasıl adlandırmak isterseniz isteyin , çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılmamasına rağmen birçok avantaj ve iyi fayda sunan bir uygulama, sosyal ağ veya yazılımdır, çok özel ve faydalı yardımcı programlar sağlar.

   Bir avantajı ise uygulama üzerinden telefonda ya da yazılım üzerinden bilgisayarda kullanılabilmesi ve hatta telefonda ve bilgisayarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesidir.

   Kullanımı güvenlidir, dilerseniz profilinizin URL'sini değiştirebilirsiniz ve en büyük faydası mesajlarınızı paylaşmanıza ve aktivitelerinizi düzenlemenize yardımcı olacak bir araç haline gelmesidir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin