Sorunlarım Varsa Nasıl Kayıt Olur ve IMVU'ya Giriş Yapılır

Ekim 22, 2021

Sanal gerçeklik oyunlarını veya sohbetlerini seviyorsanız , IMVU'nun internet bağlantısı olmayan en iyi 10 Android veya iOS oyunu arasında sınıflandırılmamasına rağmen, IMVU şüphesiz en iyi seçenektir, çünkü internet bağlantınızın olması şarttır. yazılımı kullanabiliyor.

Ama sorun yok, nasıl yapacağınızı keşfederken, IMVU'yu sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz ve bundan en iyi şekilde ve eğlenceli şekilde yararlanabilmeniz için size en iyi bilgileri sunacağız, IMVU'nun nelerden oluştuğunu, nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız. sosyal ağ veya yazılımı doğru bir şekilde ve kayıt olamazsanız veya oturum açamazsanız ne yapmanız gerekir.

Sorunlarım Varsa Nasıl Kayıt Olur ve IMVU'ya Giriş Yapılır

  Dizin

   IMVU nedir ve ne işe yarar?

   IMVU , kullanıcıların yalnızca kendi yarattıkları avatarlarla etkileşime girecekleri sahneler aracılığıyla anları değiş tokuş etmek için platformu kullanmalarına izin veren 3D avatarların olduğu bir sanal gerçeklik sosyal ağıdır, her avatarın kullanıcının istediğini yazabileceği bir sohbet paneli vardır. avatarlarının konuşma balonunda görünmek istiyorlar.

   IMVU nasıl doğru kullanılır?

   IMVU'yu doğru kullanabilmek için sorumluluk sahibi olmak ve dünyanın her yerinden farklı insanlar arasında iletişim alışverişi sağlayan bir sosyal ağ olduğundan olgunluk sahibi olmak gerekir .

   IMVU'yu doğru kullanmak istiyorsanız , Google'ın sahip olduğu avantajları ve Apple'ın sahip olduğu avantajları da bilmeniz gerekir , böylece Apple veya Google ise sizin için en iyi girişin hangisi olacağını bilebilirsiniz.

   Avatar, herhangi bir şiddet veya ayrımcılığı teşvik etmeden uygun şekilde kullanılmalıdır, çünkü sadece yaşlılar için bir sosyal ağ olmasına rağmen , reşit olmayan gençler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

   IMVU'ya nasıl kayıt olunur ve giriş yapılır? Sorunlarınız varsa çözüm

   IMVU ile 3D dünyasına ait olmak istiyorsanız, kolayca kayıt olmanız ve sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmeniz için size adımları sunacağız .

   OKUMA  İşlevleriyle Access Hızlı Erişim Araç Çubuğu Nasıl Özelleştirilir

   IMVU'ya kayıt olabilmek için yapmanız gereken ilk şey, seçtiğiniz tarayıcıdan resmi sayfayı aramaktır. Resmi sayfayı açtıktan sonra, kayıt olmak için farklı seçenekler bulacaksınız.

   IMVU giriş seçenekleri ve alternatifleri

   Kayıt olabilmeniz için görünen üç seçenek üçtür: ilk seçenek ücretsiz kayıt olmaktır , eğer oraya tıklarsanız girebilmek için avatarınızı oluşturma amacı olan 4 adımı izlemeniz gerekir.

   İkinci seçenek, kaydınızı Apple üzerinden resmileştirmektir , eğer bunu yapmak istiyorsanız, Apple seçeneğini seçtiğinizde Apple Kimliğinizi belirtmeniz gereken yeni bir pencere açılacaktır, Apple Kimliğinizi belirttikten sonra 4 adımı alacaksınız. avatarı oluştur.

   Üçüncü ve son seçenek Facebook üzerinden kaydolmaktır, eğer Facebook üzerinden kaydolmak istiyorsanız, IMVU'ya hesapları birbirine bağlama izni vermeniz ve ardından 4 ile devam etmeniz için Facebook verilerinizi belirtmeniz gereken yeni bir pencere açılacaktır. avatar kurulum adımları.

   Bu üç kayıt seçeneğinden herhangi biri, IMVU'da olukları oluşturabilmek ve oturum açıp sanal gerçeklik dünyasına girebilmek için çok basit ve hızlıdır.

   Giriş yapın ve sorun varsa çözüm

   IMVU'ya giriş yapmak için yapmanız gereken resmi sayfaya girmek ve zaten kayıt olduğunuz için, üst kısımda 'Giriş' yazan yere tıklayacaksınız, kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz gereken bir pencere açılacaktır. giriş yapabilmek.

   Bir hata alırsanız ve kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapamıyorsanız, ilk çözüm Apple veya Facebook üzerinden giriş yapın yazan yere tıklamak , hatanın devam etmesi durumunda bir sonraki çözüm kullandığınız tarayıcıyı güncellemektir . sorunsuz bir şekilde tekrar giriş yapabilirsiniz.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin