Spam olmadan ve adresleri göstermeden Gmail'den Kişiselleştirilmiş Toplu E-postalar Nasıl Gönderilir

Temmuz 25, 2021

Google'ın toplumda devrim yaratma şekli, geniş kapsamlı tamamlayıcı araçlar sayesinde mümkün olan tüm alanlarda genişlemektedir. Özellikle hızlı bir şekilde piyasadaki en popüler iletişim uygulaması haline gelen Gmail e-posta hizmeti sayesinde, kişisel elektronik cihazlar arasında kolayca senkronize edilebilir.

Gmail'den Spam Olmadan ve Adresleri Göstermeden Kişiselleştirilmiş Toplu E-postalar Nasıl Gönderilir

15 GB'lık tamamen ücretsiz bir depolama alanına sahip olmasına rağmen , bu depolama yalnızca Gmail değil, aynı zamanda Google Drive ve Google Fotoğraflar olmak üzere çeşitli Google hizmetleri arasında bölünmüştür, bu nedenle platformla düzenli olarak çalışmanız durumunda daha fazla Google depolama alanı satın almanız önerilir , alan eksikliği problemlerini önlemek için.

Benzer şekilde, depolama alanından tasarruf etmek ve Premium planlara para harcamak zorunda kalmamak için Google Drive, Gmail ve Google Fotoğraflar'da manuel olarak yer açmak için kullanılabilecek birkaç yöntem vardır . Google hizmetlerinin kullanımı.

Google hizmetleri aracılığıyla her tür görevi hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz, her şey her hizmetin temel işlevlerini ve her şeyin sorunsuz bir şekilde akması için bunları nasıl kullanacağınızı bilmek meselesidir. Bu nedenle, bugün size Gmail'den spam olmadan ve adresleri göstermeden kişiselleştirilmiş toplu e-postaları nasıl göndereceğinizi göstereceğiz .

dizin ()

 1. Gmail'de kişiselleştirilmiş toplu e-postalar gönderin
 2. Gmail'de toplu e-posta gönderme sınırlamaları
Dizin

  Gmail'de kişiselleştirilmiş toplu e-postalar gönderin

  Gmail içinde toplu e-postalar göndermek, kullanıcıları için her zaman bir sorun teşkil etmiştir, çünkü alıcıların listesi herkes tarafından görülebilmektedir, bu da her türlü bilgisayar saldırısına yol açan güvenlik ve gizlilik ihlallerine neden olabilir. Neyse ki, bunu önlemek için önlemler alınmaktadır. herkese açık olmaktan alıcı listesi .

  Bu alıcı listesini e-postada gizlemek için kullanılabilecek seçenekler arasında Gizli Karbon Kopya veya Gmail ile uyumlu özel bir hizmet aracılığıyla kullanabilirsiniz . Gizli Karbon Kopyayı kullanma yöntemi tamamen basittir, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  OKUMA  DiDi'de adım adım Fatura Siparişi Nasıl Verilir Çok kolay!

  Gmail'e giriş yapın ve toplu e-postayı oluşturmak için "Oluştur" seçeneğini tıklayın. Ardından, "Kime" alanında, sol taraftaki Gizli seçeneğini işaretlemeli ve ardından alıcıların e-posta adreslerini virgülle ayırarak girmelisiniz. Yayınlayacağınız mesajı yazıp "Gönder" butonuna basarak işlemi bitirin.

  Şimdi, iletinizin alıcıların spam klasöründe otomatik olarak filtrelenmemesi için hesaba katmalısınız, Gmail'in izin verdiği günlük e-posta sınırı içinde kalmalısınız, yani 500 e-posta veya 500 alıcıya tek bir e-posta. Bu sınırı aştığınızda, ileti Spam olarak filtrelenir veya gönderemezsiniz.

  Gmail hizmetlerinde Gizli Kömür Bardağı aracını kullanarak toplu bir e-postayı kişiselleştirmenin imkansız olduğunu ve Gmail'i tamamen pazarlamaya adanmış MDirektör gibi diğer hizmetlere kıyasla dijital pazarlama aracı olarak kullanmak için sınırlamalar oluşturduğunu belirtmek de önemlidir. alan.

  Gmail'de toplu e-posta gönderme sınırlamaları

  Gmail'de dijital pazarlama için toplu e-postalar göndermeye yönelik ticari sınırlamalara rağmen, çalışma ortamları için hala etkili bir araçtır , bu nedenle bir kurumsal veya işletme Gmail e-postası oluşturmanız ve bir şirket oluşturmak için çalışanlar ve müşterilerle daha doğrudan etkileşim kurmanız önerilir. bağlantı.

  Ancak, Gmail toplu e-postalar için tasarlanmadığından, diğer hizmetler gibi mesajın alıcılar üzerindeki etkisini incelemek için bir istatistik hizmetine sahip değildir , böylece posta açılışı hakkında herhangi bir istatistiksel rapor veya veriye sahip olmazsınız. oran.

  Bu nedenle, bir e-postadaki düşük tıklama oranı ve alıcıların zevkleri hakkında hiçbir fikri olmaması nedeniyle bu durum kötü bir itibara yol açabilir ve bu da mesajlarınızın otomatik olarak Spam klasörüne filtrelenmeye başlamasına neden olabilir .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin