Spotify Hesabımı Cep Telefonumdan Nasıl Silebilirim veya İptal Edebilirim - Çok Basit

Ekim 17, 2021

Spotify, dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından biri ama bu onu diğerlerinden ayıran bir özelliği var, müzik ve sadece sağlam bir ortama dayanması , platformdaki her şeyin duyulabilmesi ve neredeyse her şeyin duyulabilmesi. Hiçbir şey Spotify'ı bir sosyal ağ olarak başarılı kılan tam da bu müzik özelliğidir.

Spotify Hesabımı Cep Telefonumdan Nasıl Silebilirim veya İptal Edebilirim - Çok Basit

Bu ve Facebook, Twitter ve Google gibi diğer tüm önemli sosyal ağlara bağlanabilme olasılığı, platform, rakipsiz bir ortam yaratan podcast'leri müzikle karıştırma konusunda şüphesiz rekorlar kırdı .

Aslında, diğer ağlar aynı formülü kopyalamaya çalıştılar, ancak pek başarı elde edemediler , karşılaştırmalı olarak konuşursak, yaş veya içerik oluşturucu sayısı bakımından Spotify'dan daha iyi olmayan Deezer ve Amazon Müzik var .

Spotify size istediğiniz tüm müzikleri mobil cihazınızın erişiminde sunuyor, ancak bunların hepsi avantaj değil, Spotify hizmetini kullanırken hesabınızı silmeniz veya iptal etmeniz gerekebilecek açık dezavantajlar var, bunları analiz edeceğiz ve Hesabınızı bu mükemmel akış hizmetinden kalıcı olarak silmeden önce size olası çözümler sunar.

  Dizin

   Spotify kullanmanın avantajları ve dezavantajları

   Spotify, çevrimiçi müzik pazarında liderdir, tasarımı ve iş modeli veya daha doğrusu sosyal ağlardaki reklam stratejisi çok basittir, kullanıcılarına kapsamlı ve eksiksiz bir hizmet sunmak için daha önce bir disko satın alındığından beri olamazdı. günümüz toplumunun çoğu için uygulanabilir bir şey değil.

   Bir şarkıyı dinlemek istiyorsanız YouTube'da mı arıyorsunuz, yoksa Spotify'da mı dinliyorsunuz ama tek bir şarkı için tüm albümü satın mı alıyorsunuz? Ve şu anda var olan tüm rekabet içinde birinin tek bir albümdeki tüm şarkıları beğenmesi neredeyse imkansız.

   Çeşitlilik, hemen hemen herkes için her türden geniş bir müzik koleksiyonunu beraberinde getirdi, bu yüzden bu platformlar ortaya çıktı, ancak her şey pembe değil.

   OKUMA  Word'de Farklı Makro Türlerini Kaydetme, Kaydetme ve Etkinleştirme

   Premium hizmet pahalı mı?

   Spotify'ın size sunduğu premium hizmet harika bir şey değil, aslında sadece reklamları kaldırıyor ve şarkı atlamanıza neden oluyor, bu platform ücretsiz olsaydı sahip olması gereken bir şey, ancak bir şey üzerinde yaşamak zorundalar, yani neden ücret almaları çok iyi ama senin sorunun buysa Spotify'ın öğrencilere ve çiftlere hesaplar sunduğunu söyleyeyim .

   Bu hesaplar platform içinde mevcuttur ve tam olarak kullanıcıların kendi özel durumları için daha az ödeme yapmaları içindir, bu cebiniz ve kişisel zevkleriniz için iyidir , promosyonlarını seveceğinizi biliyorum . göz: üniversite paketi üniversiteniz tarafından onaylanmalıdır.

   ne istediğimi bulamıyorum

   Spotify algoritması istediğimiz gibi çalışmıyor, çok büyük dezavantajları var ve özellikle zevkler ve türler açısından ama çok eski şarkıları bulmak istiyorsanız mevcut müziklerin en kaba kütüphanesinin tam olarak Spotify olduğunu belirtmeliyim. , var olan en büyük erken dönem müzik kütüphanesi olduğu için Archive .org adresini ziyaret etmeniz gerekebilir .

   Hesabımı kalıcı olarak nasıl silebilirim? PC ve Android'den

   Tamam, yukarıdakilerle ilgili sorununuzu çözemezsem, şimdi Spotify hesabınızı sonsuza kadar silmeye devam edeceksek, yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip ettikten sonra bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan Uygulamaya erişmek :

   • Cep telefonundan "Hakkında" bölümünü dişli simgesinde aramalısınız.
   • Ardından "Destek"e tıklayın ve "İletişim formu" seçeneğini arayın
   • Burada "Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum" adlı bir seçenek göreceksiniz.
   • Üzerine tıklayın ve size sordukları bilgileri doldurun, size neden diye soracaklar? ve biraz daha.

   Hesabınızı Facebook'tan oluşturduysanız, prosedür aynıdır, ancak önce Facebook ile bağlantısını kesmeniz gerekir , aksi takdirde arkadaşlarınız tarafından görünür durumda kalır, bunu açılır menü> Tercihler> Sosyal> Facebook'tan Bağlantıyı Kes bölümünden yaparsınız.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin