Spotify'da İndirdiğim Tüm Müzikler Bilgisayarımda Nerede Kaydediliyor?

Temmuz 17, 2021

Spotify, kötü olduğu için değil, YouTube veya diğer uygulama türleri zaten buna kıyasla gelişmiş bir popülerliğe sahip olduğu sürece piyasada olmayan multimedya türü bir uygulamadır.

Değilse, video ve müzik indirmeleri de dahil olmak üzere diğer birçok doğrudan işlevi olan bir YouTube olduğu söylenebilir, nerede depolandıklarını bilmiyorsanız gitmeyin çünkü burada size nasıl yapılacağını öğreteceğiz. yap.

Spotify'dan İndirdiğim Müziğin Bilgisayarıma Kaydedildiği Yer

Sadece bunların yerini nasıl öğreneceğinizi değil, bu inanılmaz uygulama hakkında bilmediğiniz birçok şeyi de açıklayacağız. İndirmelerin konumundan, içinde nasıl hesap oluşturulacağına ve herhangi bir cihazdan nasıl doğru şekilde kullanılacağına kadar.

Bu uygulama , varsayılan multimedyadan farklı olarak yalnızca müzik ve video oynatabilen çok çeşitli araçlar içerir , ayrıca bu uygulamadan indirebilir veya internet bağlantısı ile dinleyebilir ve daha önce hiç duymadıysanız ve isterseniz kitaplığınıza kaydedebilirsiniz. sevip sevmediğini öğrenmek için denemek için.

Kütüphanenize yanlışlıkla eklediyseniz, çok basit bir şekilde de kaldırabilirsiniz, sadece üzerine tıklayın ve bu işlem devam edecek ve Spotify'daki listenizden otomatik olarak kaldırılacaktır.

dizin ()

 1. Spotify'da indirme klasörü nasıl açılır?
 2. Spotify uygulaması hakkında merak ettikleriniz?
Dizin

  Spotify'da indirme klasörü nasıl açılır?

  Bu klasör, cihazınıza bu Spotify uygulamasından veya bilgisayarınızdan yaptığınız tüm indirmeleri bilmemizi ve görmemizi sağlayacak olan klasördür . Bu her zaman mevcut olacak ve herhangi bir sorun yaşamadan erişmek çok kolay, sadece aşağıdaki talimatları izleyin.

  Bu açıklama PC bilgisayarlar için geçerlidir ancak cep telefonlarında aşağıda açıklayacağımız bu işlem gerçekleştirilemeyecektir.

  • Başlangıç ​​veya arama motorunda ilk önce bu takımı yazın.
  • Bu, yerel diski seçmeniz gereken yeni bir pencere açacaktır.
  • Ardından kullanıcıları girin.
  • Ardından, kullanıcınızın klasörünü seçin.
  • Ardından Uygulama verileri klasörünü bulun .
  • Ardından yerel klasöre tıklayın. Bu klasöre girdiğinizde, bilgisayarınızda yüklü olan program dosyalarının bir listesini görüntüler, bunlar arasında Spotify'ı bulabilirsiniz.
  • Açmak için tıklayarak erişin.
  • Bu klasörden bilgisayarınıza indirdiğiniz tüm müzik ve videoları görebileceksiniz.
  OKUMA  Discord Hesabımı PS4, Switch veya Xbox ile Nasıl Bağlayabilir veya Bağlayabilirim

  Bunların hepsi Spotify indirilenler klasörüne girebilmek için ancak aşağıdaki gibi masaüstündeki uygulamadan bu işlemin çok daha kolay erişildiğini unutmamalısınız .

  • Uygulama simgesinde sağ tıklamanız gerekir.
  • Ardından, ilgilendiğimiz uygulama hakkında en üstteki açık dosya konumunda seçenekler sunacaktır .
  • Üzerine tıkladığınızda, uygulama klasörünü otomatik olarak açacaktır ve indirmeye erişerek, indirilen müzik ve video geçmişinizi görebileceksiniz .

  Bu, Spotify indirilenler klasörüne erişmenin en kolay yoludur , bunun çok basit bir işlem olduğunu ve hangi türe bağlı olarak uygulamalarına veya programlarına bu indirme klasörünün eklendiği diğer birçok uygulamaya benzer olduğunu fark edeceksiniz. dosya. bu.

  Spotify uygulaması hakkında merak ettikleriniz?

  Eğer Spotify müzik indirmek için nasıl bilmiyorum ve bilgisayarınızdan veya mobil sonra aşağıdaki talimatları geçmesini istiyorum.

  Spotify hesabınıza giriş yapabilmek için önce uygulamayı indirin . Bunu yapabilmek için indirmiş olmanız gerekir çünkü bu, internet erişimi olmadan giremeyeceğiniz bir uygulama türüdür, bu yüzden bilgisayarınıza indirmiş olmanız gerekir.

  İndirmek için, bilgisayarınıza entegre edebilmeniz için indirme uygulaması yazan seçeneği görebileceğiniz resmi Spotify sayfasına erişmeniz gerekir, ancak şunu da belirtmek gerekir ki, bu seçeneği buradan da değiştirebilirsiniz, Premium'a geç yazan seçeneğe erişim . Bu şekilde, indirmeler ve çalışması için araçlar açısından geliştireceksiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin