Telegram Hesabımı Sonsuza Kadar Silme veya Kendi Kendini Yok Etme

Aralık 4, 2021

İnsanların bu platformu kullanmasının temel nedenlerinden biri de tam olarak bu nedenledir, çünkü genellikle kullanıcıları tarafından platforma verilen kullanıma müdahale etmezler, ancak elbette oradayken dinlediği bir kullanım politikası vardır. şikayetlerdir, ancak yalnızca şikayetler olduğunda.

Telegram Hesabımı Sonsuza Kadar Silme veya Kendi Kendini Yok Etme

Bu nedenle Telegram, WhatsApp'ta hiçbir şekilde izin verilmeyecek birçok olağandışı eylem için kullanıldı , tam da bu nedenle platform çıktığından beri binlerce kullanıcı büyüdü, ancak platformda pek çok hoşnutsuzluk var ve bu tam da bu yüzdendi. tamamen anlaşılabilir, grup sesli sohbetleri genellikle işe yaramaz.

Çalışmaya söz verdikleri ve çoğu zaman yapmadıkları başka bir şey de dosyalarınızı bulutta depolamak maalesef bunun için hala OneDrive veya Google Drive gibi bu konuda uzmanlaşmış daha iyi platformlar , ancak Telegram bu dünyada yetersiz kalıyor .

İşte tam da bu detaylar nedeniyle Telegram kullanıcıları platformdan uzaklaşmayı, hesaplarını uzun süre kullanılmadan bırakmayı veya hesaplarını silmeyi tercih ediyor, peki ya benim hesabım? Bunu yapmak herhangi bir dezavantaj içeriyorsa, yapmak ister miydiniz? burada analiz edeceğiz.

  Dizin

   Telegram hesabımı uzun süre kullanmazsam dosyalarıma ne olur?

   Telegram'ın sizin tarafınızdan kullanılmadığını düşünmesi orta derecede zordur, çünkü cep telefonunuzu başlattığınızda otomatik olarak yapılandırılır ve bağlanır ve bu , uygulamayı kaldırmadığınız sürece aktif bir kullanıcı olmanızı zorlaştırır. yapabileceğin eylem

   Ancak, Telegram'ı uzun bir süre kullanmayı bırakırsanız, dosyalarınız kalıcı olarak silinecektir, tam da bu nedenle, bunun olmasını istemiyorsanız en azından her ay bu şekilde Telegram'a bağlanmanız veya açmanız gerekir. Telegram dosyalarınızı tutacaktır (dosyalarınızın cihazınızda değil uygulama içinde kaydedildiğini hatırladığımız için)

   Bu benim kişisel sohbetlerimi içeriyor mu?

   Hesabınızın herhangi bir nedenle devre dışı bırakılması durumunda, kişilerinizle gruplar veya özel olarak paylaşılan mesajlarınız, resimleriniz ve her türlü içeriğiniz daha önce mevcut olan kişiler tarafından kullanılmaya devam edilecektir , yani hesabınız başkalarının dosyalarına zarar vermemek.

   OKUMA  Clash Royale, iTunes veya Play Store ile Android ve iPhone'da En Son Sürüme Nasıl Güncellenir

   Örneğin, eski arkadaşınızın Telegram'daki sohbet hesabına bin mesaj gönderdiyseniz ve hesabınızı devre dışı bıraktığınızda bunların otomatik olarak silineceğini düşünüyorsanız, sizi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm ama hayır silinmeyecekler, onun kopyası Dosyaların bir kısmı, onu silmeye karar verene veya hesabınız da devre dışı bırakılıncaya kadar orada kalacaktır.

   Adım adım Android veya iOS Telegram hesabımın kendi kendini imha etmesi nasıl yapılandırılır

   Çok uzun bir süre hareketsiz kalmayı planlıyorsanız, WhatsApp 45 güne kadar hareketsiz kalmanıza izin verir, bundan sonra hesabınızı silin ve Telegram aşağı yukarı aynı şekilde çalışır, sadece süreyi seçmenize izin verir , o zaman sana nasıl yapılacağını göstereceğim:

   • Telegram uygulamanıza erişin ve sol üst köşeye gidin ve bir ömür boyu üç yatay noktaya basın
   • "Ayarlar"a tıklayın ve "Gizlilik ve güvenlik" bölümüne gidin
   • Ardından "Oturumlarınızı diğer cihazlarda kontrol edin" bölümünü bulun ve orada "Hesabı sil" seçeneği görünecektir.
   • Hesabınızın ne zaman kalıcı olarak silinmesini istediğinizi seçebileceğiniz bir listeye ek olarak
   • Seçebileceğiniz seçenekler var: 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıl.
   • Sonunda uygulamayı kaydedip kaldırabilirsiniz, seçtiğiniz süre sonunda hesabınızın sizi ekleyenlere görünmesi duracaktır.

   Bu, hesabınızdan kurtulmanın en kolay yoludur, bunu programlamazsanız ve ayrılırsanız, hesabınızın aktif kalacağı gün, hafta veya ay sayısı belirsizdir, bu nedenle kendi kendini imha etmeyi kendiniz programlamak daha iyidir .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin