Telegram'da Onlara Katılmak İçin En İyi Grupları ve Kanalları Nasıl Bulunur - İşte Kılavuz

Ekim 18, 2021

Telegram, dünya çapında bilinen bir internet mesajlaşma platformudur , dünyadaki en iyi korumaya sahip uçtan uca şifreli mesajlaşmaya dayanmaktadır, o kadar ki, dünya çapında WhatsApp ile geride kalmadan rekabet edebilmiştir .

Bu sosyal ağ, şu anda ana rakibi WhatsApp'ın , gizlilik politikalarının biraz değişeceği sisteminde yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurması sayesinde çok büyük bir baskı yaptı , tam o gün Telegram sistemi aracılığıyla duyurdu. Uygulama içindeki bir sohbet aracılığıyla başka bir kişiymiş gibi iletişim kurma.

Telegram'da Onlara Katılmak İçin En İyi Grupları ve Kanalları Nasıl Bulunur - İşte Kılavuz

Bu, uygulamanın kullanımını arttırdı ve bununla birlikte, WhatsApp'ın bu özelliklere sahip olmadığı için Telegram'daki kanal grupları hakkında, onu kullanırken kullanıcılardan artan şüpheler , burada size onunla ilgili her şeyi anlatacağız.

  Dizin

   Telegram kullanmanın avantajları ve faydaları

   Mevcut becerilerinden çok daha eksiksiz bir uygulama olduğu için Telegram'ı kullanmak birçok avantaj ve fayda sağlar, ne yazık ki WhatsApp web sürümünde bile herhangi bir sürümündeki Telegram'dan daha kötü, çünkü Telegram'da yapacağımız birçok ekleme var. aşağıya bakın ve ona çok büyük bir artı verin.

   Örneğin, uygulamanın yapmanıza izin verdiği birçok olasılık arasında, kalın yazma veya mesajlarınızın okunup okunmadığını bilme seçeneği vardır (WhatsApp'tan farklı), ancak ana hizmetleri şunlardır:

   Servis botları

   Telegram, kolay görevleri yapmaya adanmış bazı çok iyi botlar sunuyor , bu botlar çok basit ve çok iyiler, çünkü onlar başka bir sohbetmiş gibi yerleştirilmişler ve gerçekten bir araçtırlar, aşağıdakiler için botlar var: Ücretsiz kitaplık , YouTube'dan müzik indirin ve MP3'e dönüştürün, film indirin vb.

   büyük kanallar

   Telgraf kanalları sağlayacaktır size hangi özel mesajlaşma ağına gibidir yayınlanan içerik görmek aktif abonesi binlerce Eğer bir bağlantı ile katılmak ve yöneticilerin yanıt verdiklerini yapamaz yayınlamak bu içeriği bir kez, o YouTube kullanıcıları ya için özellikle yararlıdır etkileyiciler

   OKUMA  Google Chrome ile Cep Telefonumda Bir Web Sayfasının Dilini Otomatik Olarak Nasıl Çeviririm veya Değiştiririm

   Daha fazla güvenlik

   Telegram, mesajlar açısından en iyi güvenliği sunuyor, piyasadaki uygulamalar arasında ücretsiz olarak yapılabilen internet üzerinden aramalarda en iyi kaliteye ek olarak, hepimizin Telegram'ı öneren bir arkadaşı var, şimdi nedenini biliyorsunuz.

   Grup ve Telegram kanalı arasındaki fark nedir?

   Gruplar ve kanallar arasında küçük ama çok büyük bir fark vardır ve tamamen zıt şeylere hizmet etmeleridir, örneğin gruplar aktif olarak iletişim kurmak ve iyi haberi paylaşmak isteyen bir arkadaş ağı için tasarlanmıştır.

   Kanallar daha çok, bir yanıt talep etmeden (WhatsApp'ta Difüzyon olarak bilinen) bir şey hakkında bilgi edinmesi gereken iş veya dağıtım ekipleri için tasarlanırken .

   Böylece bir Kanal kullanıcıları depolayabilir, ancak iletileri gönderen kişiye yanıt veremez ve bir grup, iletilerin her birine mükemmel şekilde yanıt verebilecek kullanıcıları depolayabilir. (Bu, kaostan kaçınmak için çok büyük popülasyonlar için bunların kullanılmasının tavsiye edilmediği anlamına gelir).

   Telegram'da bir grup veya kanal nasıl aranır

   Grupları ve kanalları aramak gerçekten kolaydır, ideal olan şudur ki bir web sitesine veya birinin sosyal ağına girdiğinizde, size kanallarına bir bağlantı sunacaklardır, ancak bağlantı olmadan ait olmak veya bir grup veya grup aramak istiyorsanız. birlikte yaşayabileceğiniz kanal ile şunları yapın:

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin