TikTok Bonus Ödemelerim Kullanılamıyor - Etkinleştir

Temmuz 22, 2021

Eğer genç bir insansanız, bu dönemde en çok yapmanız gereken şeyin para biriktirmek olduğunu bileceksiniz, böylece paranızı iyi bir eğitime yatırabilirsiniz, bu da hayatınız için olumlu bir değişiklik yapar. Tiktok , Musical.ly ile birlikte oluşturulmuş bir video görüntüleme uygulamasıdır.

TikTok Bonus Ödemelerim Kullanılamıyor - Etkinleştir

Benzer şekilde, TikTok geliştiricileri genç kitlelerdeki potansiyeli biliyorlar, bu nedenle , şarj etmek için kullanabileceğiniz uygulama kredileri karşılığında insanların arkadaşlarını davet edebileceği ve videolar izleyebileceği TikTok "Bonus" programını devreye soktular . bazı değişim uygulamaları ile para.

Kullanılabilirlik tarihi neredeyse bittiği için bu yöntemle nasıl para kazanılacağını bilmeniz önemlidir. TikTok, hizmetin yalnızca 6 Haziran 2021'e kadar kalacağını belirttikleri resmi duyurular yaptı .

TikTok Bonus sorun yaşadığında ödemelerinizi ortadan kaldırabilir. Bu son derece stresli çünkü paramızın bizden alınmasından daha kötü bir şey yok. Ancak bu kılavuzda, buna neden olan sorunu bulmanıza ve buna hangi çözümleri uygulayabileceğinizi görmenize yardımcı olacağız.

dizin ()

 1. Paranın TikTok profilimde görünmesini nasıl sağlayabilirim?
 2. Bölgeniz, ödemelerin etkinleştirilmesi için uygun bölgeler listesinde mi?
 3. Ülkem mevcut bölgeler listesinde yoksa ne yapabilirim?
Dizin

  Paranın TikTok profilimde görünmesini nasıl sağlayabilirim?

  Her şeyden önce, kaç takipçiniz olduğunu bilmelisiniz . Bu, profilinize girerek ve sizi takip eden hesapları, takip ettiğiniz hesapları ve sahip olduğunuz yayın sayısını görebileceğiniz adınızın alt kısmında hesap bilgilerinizi görüntüleyerek yapılır.

  Ayrıca, "Bonus" programına hak kazandığınızda jetonun etkinleştirildiğini bilmelisiniz. Bu programın gereksinimleri her zaman kullanıcının reşit olması, izin verilen bölgeler içinde olması ve telefon numarasının bir şirkette kayıtlı olmasıdır, çünkü Madeni Paralar bakiye yüklemeleri olarak talep edilir .

  Çoğu zaman kendi profilimize veya başkalarının profiline gireriz ve kaç takipçisi olduğunu söylemek yerine arkasında K harfi olduğunu görürüz. Bunun önemli bir anlamı vardır çünkü kişinin takipçi sayısıdır.

  OKUMA  Android, iOS veya PC'de HouseParty'de Ekranımı Nasıl Paylaşırım

  TikTok'un tüm dünyada kullanılabilen bir hizmet olduğunu hatırlamak önemlidir. TikTok'ta, video yayınlamak için en iyi zamanı bilen kişilerin kullandığı bir numara olan Reklam veya reklam bile yapabileceğinizi belirtmek gerekir .

  Son olarak TikTok Bonus'un yalnızca İspanyolca konuşulan belirli bölümlerde kullanılabilen bir program olduğunu ve bu alanlardan birinde değilseniz bu programa erişemeyeceğinizi hatırlatırız .

  Bölgeniz, ödemelerin etkinleştirilmesi için uygun bölgeler listesinde mi?

  Eğer TikTok Bonus üst- aracılığıyla programdan insanlara para vermek seçti hatırlamak için önemlidir gelen çekimler telefon şirketleri.

  Teklifi kabul etmeye karar vermemiş bunlardan birkaçının olması çok yaygındır . Öte yandan, şirketiniz listede yoksa, paranızı çekecek kadar sorun yaşayacaksınız.

  TikTok Bonus'un şu ülkelerde mevcut OLMADIĞINI bilmeniz önemlidir :

  • Ekvador
  • Venezuela
  • Peru
  • Bolivya
  • Şili
  • Uruguay
  • Kurtarıcı
  • Panama

  Aynı şekilde, hizmet kullanılabilir aşağıdaki ülkelerde:

  • Meksika
  • Kolombiya
  • Arjantin
  • ispanya

  Ülkem mevcut bölgeler listesinde yoksa ne yapabilirim?

  Bu durumda, paranızı çekme yöntemlerinin çoğunun bakiye yüklemelerinde olacağını hatırlatırız, bu nedenle izin verilmeyen bir ülkede paranızı çekmeye çalışırsanız , ekonomik faydalarını görme şansınız olmaz. senin işin.

  Bununla birlikte, paralarını çekmenin yollarını arayan birçok kişi, her zaman , bağlantınızın kaynağını gizlemek ve görünmesini sağlamak için elde ettikleri özel uygulamalar olan VPN'lerin veya "Sanal Özel Ağın" kullanımına başvurur. dünyanın başka bir tarafından bağlandığınızı. Bunun işe yaraması için bir VPN indirmeniz , onaylanan ülkelerden birini seçmeniz ve TikTok sunucularını kandırmak için özel bir bağlantı kurmanız yeterli.

  Ancak bunu kullanmanın en adil ve en meşru yolunun ülkenizde/bölgenizde kullanıma sunulmasını beklemek olduğunu hatırlatırız .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin