TikTok bonusu ile para kazanmak için gerekenler Neye ihtiyacım var?

Temmuz 22, 2021

TikTok Bonus, profilinizde bulunan bir kod aracılığıyla arkadaşlarınızı, ailenizi ve diğer insanları uygulamaya katılmaya davet ederek hızlı bir şekilde gelir elde etmek için yeni bir araçtır .

Aradaki fark, TikTok Bonus işlevi, para kazanmak için içerik oluşturmanız veya video yüklemeniz gerekmez , arkadaşlarınıza platforma katılabilmeleri ve bir parçası olabilmeleri için bir davet bağlantısı göndermeniz yeterlidir .

TikTok Bonus ile Para Kazanmak İçin Gerekenler Neye ihtiyacım var?

dizin ()

 1. TikTok Bonus ile para kazanmaya başlamak için neye ihtiyacım var?
 2. TikTok Bonus para kazanmak için hangi şartlara sahip?
  1. Minimum yaş gerekli
  2. takipçi gerekli
  3. Başlamak için kaç görüntülemeye ihtiyacım var?
 3. Yönlendirerek jeton kazanmanın minimum koşulları
Dizin

  TikTok Bonus ile para kazanmaya başlamak için neye ihtiyacım var?

  TikTok Bonus'ta para kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken ilk şey uygulamaya girdiğinizde sol tarafta bulunan jeton simgesini göreceksiniz, yoksa profilinize girip ekranın üst kısmındaki jeton simgesine basabilirsiniz. ekran.

  Girdikten sonra, TikTok'un bizim için sahip olduğu bir tür sanal cüzdanda olacağız , bu şekilde topladığımız parayı görebiliriz, "davet etme" seçeneği de görünecek ve bize bir bağlantı veya kod verecek, biz de paylaşmak zorunda.

  Yapmanız gereken, bu bağlantıyı arkadaş, aile veya bir sosyal ağda paylaşan tüm kişilerle paylaşmaktır.

  Çoğu zaman, zaten birkaç kişiyi davet ettiysem neden para eklemediğimi merak ediyoruz, bilmek önemlidir, para eklemek için, davet eden kişilerin hiç TikTok'u olmamıştır , bu onların yeni kullanıcılar olacağı anlamına gelir. Aksi takdirde uygulama size o parayı vermeyecektir.

  Uygulamanın size daha fazla gelir getirmesi için, kodunuzla kayıt olan yeni kullanıcıların videoları uzun süre , en az 7 gün izlemesi gerekecek , böylece siz ve diğer kişiler daha fazla gelir elde edeceksiniz.

  OKUMA  Crunchyroll Videolarını Android Mobil, iPhone veya Bilgisayarıma Nasıl İndiririm

  Güvenlik politikalarına uymanız, para kazanabilmeniz için reşit olmanız ve paranızı çekebilmeniz için o anda kayıt olacağınız bir Banka veya Paypal hesabınızın olması önemlidir. paranızı geri çekmek için.

  TikTok Bonus para kazanmak için hangi şartlara sahip?

  Bu uygulamanın diğer sosyal ağlara kıyasla en iyi yanı, para kazanmaya başlamak için çok fazla gereksinim istememesidir .

  TikTok Bonus fikri, ister milyonlarca takipçiniz olsun, ister uygulamayı yeni kullanmaya başlamış olun, herkesin para kazanabilmesidir . Bu nedenle, bağlantıyı ne kadar çok paylaşırsanız, gerçek paraya dönüştürebileceğiniz para kazanmak için o kadar çok fırsatınız olur .

  TikTok Bonus ile para kazanmaktan, uygulamanın içerik yaratıcısı olmaktan farkı, videolarınızda çok fazla yaratıcılığa veya özveriye sahip olmanıza ya da TikTok'ta kitlenizi arttırma konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. para kazanmak için içerik yükleyin .

  Kulağa basit gelse de yine de tam zamanlı bir aktivite çünkü bir çok kişiye linki göndermeniz ve belli bir süre videoları izlemeniz gerekiyor.

  Minimum yaş gerekli

  Uygulamadan yararlanabilmek için aynı veya reşit olmanız önemlidir . Normalde uygulama sizden herhangi bir kimlik sormaz, ancak doğum tarihi gibi verilerinizi kaydetmenizi ister.

  Güvenlik politikasına göre 13 yaşından büyük kullanıcılar , velilerinin veya temsilcilerinin onayı olduğu sürece uygulamayı kullanabilirler .

  Aynı şekilde hesabınızdan para çekebilmek için bir Banka Hesabı veya gerekirse Paypal girmelisiniz . Reşit değilseniz, yetişkin veya yaşlı bir kişinin gözetiminde bir hesap açabilirsiniz.

  takipçi gerekli

  TikTok Bonus ile takipçi sayısı konusunda endişelenmemize gerek yok çünkü içerik oluşturucuları olarak 10.000 veya daha fazla takipçiye sahip olarak toplamaya başlayabilecekleri para kazanmıyoruz .

  Diğer tüm yöntemlerden farklı olarak TikTok'ta bu kadar çok takipçiye ihtiyacınız yok, ideal olan link paylaşmak ki yeni kullanıcılar sayfaya kayıt olsun.

  OKUMA  Samsung Galaxy J'nin Kamerasındaki Sesi Kapatma veya Kaldırma

  Başlamak için kaç görüntülemeye ihtiyacım var?

  Bu yeni özellik o kadar kullanışlı ve erişilebilir ki , para kazanmak için profilinizde video olması gerekmiyor , bu yüzden endişelenmeyin, işiniz TikTok'ta video kaydetmek ve düzenlemek değilse, yine de kazanabilirsiniz. para.

  Yapmanız gereken şey, kodunuzu mümkün olan herkesle paylaşmak, bunu Instagram veya Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşmanızı ve ayrıca mümkün olduğunca çok video oynatmanızı öneririz, böylece uygulamanın meyvelerini görmeye başlayacaksınız. .

  Yönlendirerek jeton kazanmanın minimum koşulları

  Make doğrudan veya TikTok "canlı" için çok pratik bir yoldur yeni takipçiler videolarınızda ve görüşlerini. Kulağa basit gelse de, yine de çok fazla yaratıcılığa sahip olmalısınız.

  Ancak bu sosyal ağda hayat yapabilmek için bir dizi şartı yerine getirmeniz gerekiyor, hayat yapabileceğiniz diğer sosyal ağlara kıyasla TikTok en az 1.000 takipçiniz olması gerektiğini soruyor .

  TikTok kullanmak için minimum yaş sınırının 13 olduğunu biliyoruz ancak durum böyle olsa bile uygulamada hayat yapabilmek için 16 yaş ve üzeri olmamız gerekiyor aksi halde ünlü hayatlar yapılamaz.

  Bir diğer iyi bilinen işlev ise kullanıcılara hayatları sırasında verilen ünlü hediyelerdir , TikTok'ta sanal hediyeler kazanmak için en az 18 yaşında olmalısınız, çünkü bunlar parasal bir değere sahiptir.

  Bu koşulları karşılıyorsanız, TikTok akışlarını kullanmaya hazırsınız, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin