TikTok Bonusunda Nasıl Para Kazanılır - Tüm Yolları Bilin

Temmuz 19, 2021

Genellikle sosyal ağları ve interneti kontrol ediyorsanız, TikTok uygulamasının çıkışından bu yana tüm nesiller arasında sansasyon yarattığını bileceksiniz . Bunun nedeni, kullanıcılarının hesaplarında yayınlayacakları videoları istedikleri şekilde düzenlemelerine olanak tanıyan, çok yönlü bir uygulama olmasıdır. Başarısının çoğu, sadece uygulamayı indirerek ücretsiz bir hesap oluşturabilmenizden kaynaklanmaktadır.

TikTok Bonusunda Nasıl Para Kazanılır - Tüm Yolları Bilin

Büyük popülaritesi sayesinde, bu uygulamadaki aktiviteden para kazanmanın ve dolayısıyla ekonomik bir fayda elde etmenin çeşitli yolları keşfedildi . TikTok'ta hesabınızın yeterince ünlü olduğu belli bir noktadan para kazanmanız mümkün .

Ancak platformdan para kazanmanın tüm bu yolları içerik oluşturuculara yani videoları yükleyenlere odaklanıyor. Ardından , video yüklemeyen kişilerin biraz para kazanmalarını sağlayan bir alan olan TikTok Bonus geliyor .

dizin ()

 1. TikTok Bonus kampanyası nedir? Bu ne?
 2. Zaten platformun bir kullanıcısıysam TikTok Bonus'ta nasıl para kazanılır
  1. Yeni kullanıcıları davet etme Nasıl yaparım? Kodum nedir?
  2. Sadece video izleyerek para kazanabilir misin?
  3. Yeni kullanıcılar edinmek için ipuçları ve püf noktaları
  4. Facebook arkadaşlarımın TikTok'u olup olmadığını nasıl anlarım
 3. Tiktok'ta yeni bir kullanıcıyım, nasıl para kazanabilirim?
  1. Bir arkadaşınızın koduyla kaydolma
  2. Tiktok'ta yeni bir video yayınlayın
  3. Video paylaş
Dizin

  TikTok Bonus kampanyası nedir? Bu ne?

  Bu, Kasım 2020'de Meksika'da başlayan bir kampanyadır. Bu program , siteyi trafiğe açan kullanıcı sayısını artırmak ve böylece uygulamanın sahibi olan şirketin karını artırmak için diğer kullanıcıları davet eden kişilerden oluşur .

  Bu seçeneği diğerlerinden ayıran şey, çoğu zaman birçok insan için karmaşık olabilen videoları kullanıcının yüklemesine bağlı olmaması ve size kendi başınıza ödeme yapmaya başladıkları seviyeye ulaşması oldukça karmaşıktır. . Ancak TikTok Bonus, insanları Uygulamaya katılmaya davet etmenizi gerektirir ve kaydı tamamlayan ve video izlemeye veya yüklemeye başlayan her kullanıcı için size parasal ödüller verir .

  Çalışma şekli, uygulamanın size insanları Uygulamaya davet etmek için kullanacağınız belirli bir kod vermesidir. Başka bir hesabın girişinde kod tespit edildiğinde, Tiktok kendisini davet eden hesaba , Uygulamanın kendisinin "jeton" adı verilen para biriminde bulunan belirli bir miktarda parayı öder . Bunlar gerçek parayla değiştirilebilir.

  OKUMA  Android'de kullanılan * # 9900 # kodu nedir? Bulmak

  Zaten platformun bir kullanıcısıysam TikTok Bonus'ta nasıl para kazanılır

  Eğer varsa son sürüme uygulamayı güncellemek ve profilinizi girin, ekranınızın sol üst kısmında yerleştirilmiş bir altın sikke görmek mümkün olacak. Bir kez bastığınızda, size süreç hakkında daha fazla bilgi verecekleri yeni bir ekran gösterecektir.

  "Günde 550 pesoya kadar kazanın" (bunun nedeni, Latin Amerikalı izleyiciler için her şeyden çok hazırlıklı olmasıdır ), tamamen somut ve uygulanabilir bir hedef olduğu için insanları cezbetmelerinin öncülüdür. Doğru sayıda kişiyi davet ederseniz, bundan daha fazla para kazanabilirsiniz.

  En altta "Davet et" yazan bir buton olduğunu göreceksiniz. Bastığınızda, insanları davet edebileceğiniz çeşitli seçenekler sunulur . Onlar için önemli olan Tiktok'u olmayan insanları davet etmenizdir.

  Yeni kullanıcıları davet etme Nasıl yaparım? Kodum nedir?

  Daha önce de söylediğimiz gibi bu menüye erişmek için profilinizin üst kısmındaki para birimine tıklamanız gerekiyor. Bir kez bastığınızda sizi TikTok Bonus menüsüne götürecek ve bunun içinde "Davet et" yazan dev bir buton göreceksiniz. Bastığınız zaman sizi davet ettiğiniz arkadaşlarınızı görebileceğiniz başka bir menüye götürecektir, bunun yanında ekranın orta kısmında yaptığınız paranın hangi kod ile yapıldığını görebileceğiniz bir menü olacaktır. tanımlanır.

  Sağ tarafta "Kopyala" yazan düğmeyi göreceksiniz. Bunu yaptıktan sonra TikTok olmayan arkadaşlarınıza o kodu göndererek onların platforma girip para kazanmaya başlamasını sağlayabilirsiniz .

  Sadece video izleyerek para kazanabilir misin?

  Altta "Videoları Gör" gibi diğer seçenekleri göreceksiniz. Burada 5 dakikalık video izlerseniz 500 jetonunuz olacağını gösteriyor. 15 dakika izlediğinizde 1.300 jeton kazanıyorsunuz ve 20 dakikaya kadar video izleyerek harcadığınızda 2.300 jeton kazanabiliyorsunuz.

  Bunu etkinleştirmek için buradaki herhangi bir düğmeye tıklamanız gerekmez, profilinize gitmeniz ve "Sizin için" veya "keşfet" bölümüne gitmeniz yeterlidir. Video izlemeye başladığınızda sayaç başlar ve sadece video izleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz .

  Videoyu geçerseniz sayılmayacağını bilmeniz önemlidir. Birçok kişi izledikleri videoları atlamaya ve zaman kaybetmeye çalıştığı için bunu hatırlamanız çok önemli çünkü TikTok Bonus her videoyu atladığınızda sayacı iptal ediyor. Sistemin doğru çalışması için bunları tam olarak görmeniz gerekir.

  OKUMA  Access'te Birleşik Giriş Kutusu ve Liste Kutusu nedir ve bunlar ne işe yarar?

  Yeni kullanıcılar edinmek için ipuçları ve püf noktaları

  Bu çok kolay çünkü direk arkadaşlarınıza sormanın yanı sıra en temel hile aynı tiktok uygulamasında. Bunu yapmak için profilinizin bir bölümüne gitmeniz gerekecek. Bozuk para simgesini görebileceğiniz yerin ötesinde, sol üstte. Bu simge, bir kişi şekline ve yanında pozitif bir sembole (+) sahip olmasıyla karakterize edilir .

  Bastığınızda, sizi kullanıcıları davet et menüsüne götürecektir. "Kişilerimden kullanıcıları davet et"e tıklarsanız, arkadaşlarınızın kimlerde tik tok olduğunu ve kimlerin olmadığını görebileceksiniz, böylece uygulamaya kimi davet edeceğinizi bileceksiniz.

  Ayrıca, birçok kişi davet kodunu bir QR görüntüsüne koyar. Kişiler bu kodu görüntülemek için kameralarını kullandıklarında, telefon otomatik olarak kayıt işlemini başlatacaktır. Bu yüzden birçok kez telefonunuzda kontrol ettiğiniz kodlara dikkat etmeniz gerekiyor.

  Yeni kullanıcılar edinmenin en iyi yolunun her zaman aile üyelerinize tik tok olup olmadıklarını sormak ve yoksa davet kodunuzu kullanarak kaydolmalarını sağlamak olduğunu hatırlatırız.

  Facebook arkadaşlarımın TikTok'u olup olmadığını nasıl anlarım

  Bu çok kolaydır, çünkü her iki sosyal ağ da senkronize edilebilir ve böylece Facebook üzerinden tik tok profilinize erişmenin bir yolunu hızlı bir şekilde gösterebilir. Ancak, uygulamanın kendisinde, arkadaş listenizdeki hangi Facebook hesaplarının bir tik tok hesabıyla ilişkili olduğunu ve hangilerinin olmadığını görebileceğiniz bir bölümü vardır.

  Bunu bilmek için profilinize gideceksiniz. Daha önce açıkladığımız gibi, yanında bir kişiyi gösteren bir buton ve yanında pozitif bir sembol göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladığınızda, sizi kişileri davet et yazana götürecektir, ancak bu seçeneğin altında "facebook arkadaşlarını bul" yazan bir buton bulacaksınız. Bu sayede kimi davet edip kimi davet etmeyeceğinizi belirleyebilirsiniz.

  Tiktok'ta yeni bir kullanıcıyım, nasıl para kazanabilirim?

  Bu çok basit. Şimdiye kadar, TikTok'un ana dayanağının, çoğu zaman viral bir video karakterine sahip olan , yani kitleler arasında çok hızlı bir şekilde ünlü olan, dağıtım için videolar oluşturmak olduğunu bilmelisiniz .

  OKUMA  Cabify Şili'de Ücretsiz Seyahat için İndirim ve Promosyon Kodları

  TikTok Bonus kullanmadan para kazanmak istiyorsanız içerik oluşturucu olabilirsiniz. İçerik oluşturucuların uygulama içinde birçok iyi seçeneği vardır, örneğin 1000 takipçiye ulaştığınızda , videonuzu gören kullanıcılardan bağış alabileceğiniz canlı videolar yapabilirsiniz.

  Öte yandan, yeterince ünlü kişi, uygulama içinde ticari alanlara sahiptir, böylece kendi mallarının reklamını yapabilir ve ondan para kazanabilirler.

  Bir arkadaşınızın koduyla kaydolma

  Bu çok kolay. Bir arkadaşınız size e-posta, Facebook, WhatsApp veya SMS yoluyla davetiye gönderdiğinde, her zaman Uygulama için bir indirme bağlantısına sahip olur ve bu bağlantı arkadaşınızın hesabına fayda sağlamak için kullandığınız bir kodla birlikte gelir.

  Bu bağlantıya bastığınızda, sizi "Arkadaşınız TikTok kullanıyor" yazan bir bölüme götürecektir. Bu reklamın altında "Davetiye kodu" yazan bir kutu göreceksiniz . Doldurduğunuzda, avantajları arkadaşınızın hesabına jeton olarak vereceksiniz. Bu faydaların etkili olması için hesabı günde en az 20 dakika kullanmanız gerektiğini hatırlamanız önemlidir.

  Tiktok'ta yeni bir video yayınlayın

  Bunun için uygulamayı açacaksınız ve alt kısmın ortasında içinde pozitif sembolü olan bir kare göreceksiniz. Uygulamaya yükleyeceğiniz videoları oluşturabileceğiniz bölümdür .

  Sağ üst kısımda, telefonunuzun kamerasının çektiği şeylere özel efektler uygulamanıza izin verecek bir kutu görebileceksiniz. Birçok kişi bu efektleri daha fazla dikkat çekmek için kullanır ve videoları daha fazla izlenir.

  Kaydettikleriniz konusunda kendinizi rahat hissettiğinizde, alttaki "Tamam" düğmesini tıklamalısınız. Bunu yaptığınızda sizi, kapağı, şarkıyı seçebileceğiniz ve hatta Tiktok'unuza daha kolay erişilmesi için bir isim ve açıklama verebileceğiniz post prodüksiyon bölümüne götürecektir.

  Video paylaş

  Bu çok kolay. Bunun için kendi profilimizin bir videosunu paylaşacağız diyelim. Bu durumda profilinize gidecek ve reklamını yapmak istediğiniz videoyu seçeceksiniz. Bunu görmeye başladığınızda, sağ tarafta bir dizi seçeneğin görüneceğini göreceksiniz.

  Bu seçeneklerden biri, düz bir üçgen gibi görünen seçeneklerdir. Bu baskı yapması gerektiğini biridir birine TikTok göndermek. Bastığınızda size TikTok videosu ile birine ulaşmanın farklı yöntemlerini gösteriyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin