Tiktok Bonusunda Üretilen Para Nasıl Toplanır - Avantajlarınızı geri çekin

Temmuz 21, 2021

750 milyondan fazla kullanıcısı olan TikTok uygulaması, sosyal ağlar dünyasında şaşırtmaktan ve yenilikler yapmaktan asla vazgeçmiyor . Görünüşe göre platform, bu inanılmaz uygulamaya katılmak için giderek daha fazla kullanıcı arıyor ve içeriğini hem oluşturup hem de tüketebiliyor.

Tiktok Bonusunda Üretilen Para Nasıl Toplanır - Karınızı Çekin

Bu nedenle, içerik oluşturucularının içeriklerinden para kazanabilecekleri ve TikTok videoları yaparak canlı yaşama fırsatı bulabilecekleri bir yol arayın. TikTok Bonus, insanları veya arkadaşlarımızı uygulamanın bir parçası olmaya davet ederek biraz para kazanmamızı sağlar .

dizin ()

 1. Kazançlarımı hangi yaştan itibaren çekebilirim?
 2. 18 yaşının altındaysam paramı nasıl tahsil edebilirim
 3. Kazandığım parayı banka hesabıma nasıl aktarabilirim
  1. TikTok'ta Komisyon Var mı?
  2. TikTok kazançlarına vergi ödeniyor mu?
 4. TikTok'tan paramı toplamanın alternatif yöntemleri var mı?
  1. Toplamak için Paypal kullanın
 5. Talep ettikten sonra faturamı almazsam ne yapmalıyım?
  1. E-postanız aracılığıyla TikTok Bonus ile iletişime geçin ( [email protected] )
Dizin

  Kazançlarımı hangi yaştan itibaren çekebilirim?

  Arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı TikTok'a davet ederken , platform uygulamanın bağlantınızdan indirilip indirilmediğini kontrol edecek ve bu sayede bize para karşılığı takas edebileceğiniz puanlar verecektir.

  TikTok kurallarına göre, sadece 18 yaş ve üzeri kişiler veya reşit olma yaşına ulaşmış kişiler, bu yaşadıkları ülkeye göre değişiklik gösterebilir , paralarını uygulamadan kullanabilir ve çekebilir.

  Reşit bir kişi iseniz, paranızı çekebilmek ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan elden çıkarmak için banka hesabınızı veya Paypal'ı kayıt ettirebilirsiniz .

  18 yaşının altındaysam paramı nasıl tahsil edebilirim

  TikTok'un dünya çapında çok ünlü bir uygulama olduğu ve farklı yaşlardan birçok kişi tarafından indirildiği kimseye yalan değil .

  Reşit olmayan kullanıcıların bulunduğu bazı durumlar vardır ve bu nedenle uygulamanın belirli güvenlik yöntemleri vardır . Uygulama içerisinde jetonlarınız varsa, büyük olasılıkla onu kullanabilmek isteyeceksiniz.

  OKUMA  Bir WhatsApp Fotoğrafını veya Resmini Mesajı Açmadan Nasıl Görüntüleyebilirim - Yollar ve Püf Noktaları

  TikTok'un paranızı çekerken gerçekte herhangi bir kimlik sormadığını bilmelisiniz, sadece bir hesap veya kart açmanız yeterlidir .

  Bu nedenle, reşit değilseniz, TikTok'ta kazanılan parayı çekebilmek için daha yaşlı bir kişinin rızasıyla o kişinin hesabını veya kartını kaydetmeniz önerilir.

  Kazandığım parayı banka hesabıma nasıl aktarabilirim

  TikTok'tan paranızı çekmek, arkadaşlarınıza davet bağlantısını göndermek kadar kolaydır . Yapabileceğiniz en iyi şey, onu çekmek için yeterli paranız olana kadar beklemektir, böylece tek bir büyük işlem yapacaksınız.

  Yapmamız gereken, uygulamanın içine girdiğimizde profilimize giriyoruz ve bir jeton simgesinin çıktığını göreceğiz . Bu simge, ekranın yan tarafındaki Uygulamada videolar oynatılırken de görülebilir.

  Basarak simge sikke arkadaşlarınızın indirip zaman size birikmiş olan tüm parayı görebilirsiniz penceresi girecek TikTok kullanmaya başlamadan . Ayrıca, bu kişiler uygulamayı kullandıklarında, harcadıkları dakikalara bağlı olarak size ödeme yapacaklardır.

  TikTok'ta kazandığınız coinlerinizi gerçek para ile değiştirebilirsiniz, bunun için "çek " tuşuna basmalısınız ve karşınıza para çekme yöntemi ekleyebileceğiniz bir seçenek çıkacaktır, Paypal hesabınızı veya Banka hesabınızı ve bu şekilde paranızı dahil edebilirsiniz. hesaplarınıza aktarılacaktır.

  TikTok'ta Komisyon Var mı?

  TikTok uygulaması içerisinde komisyon talep etmez , bu yüzden bu konuda endişelenmemize gerek yok. Mesele şu ki, paramızı Paypal üzerinden çekersek, bizden komisyon alacağını hesaba katmalıyız.

  Eğer para çekmek, ama Paypal zaman TikTok komisyon ücretsiz olduğunu bu araçlar bir yüzde şarj edecek .

  Paranızı Paypal'dan başka bir banka hesabına değiştirmek isterseniz, uygulamanın sizden komisyon alacağını unutmayın.

  TikTok kazançlarına vergi ödeniyor mu?

  Birçok kişi TikTok üzerindeki vergileri bilmiyor ama var olduklarını bilmeleri gerekiyor. Platformda tüketici veya yaratıcı olan herkesin bu konuda endişelenmesi gerekmeyecek.

  TikTok vergileri , profilinizin etkinliğine, videolarınıza olan bağlılığınıza ve sosyal ağda etkileyici olarak elde ettiğiniz gelir miktarına bağlıdır .

  OKUMA  WhatsApp'ta Favori Mesajlarımı, Sohbetlerimi veya Konuşmalarımı Nasıl Ayarlayabilirim?

  TikTok'tan paramı toplamanın alternatif yöntemleri var mı?

  Birçok durumda TikTok'ta kazandığımız parayı gerçek paraya çevirmek veya bir banka hesabına aktarmak istemiyoruz.

  Bunun gerekli olmadığını bilmelisiniz, paranızı her zaman telefon hizmetlerine , yani kuponlara indirim ve promosyonlardan yararlanabilmek ve hatta cep hattınızı şarj etmek için değiştirebilirsiniz.

  Bir çok kullanıcının kullandığı bir diğer yöntem ise uygulama içerisinde kazandıkları parayı hediyelerle takas etmeleri , bunun fikri ise onları takipçilerinize ya da başka birine verebilmektir.

  Şarj etmek için Paypal'ı kullanın

  TikTok'ta kazandığınız paranızı tahsil etmek çok basit ve yapması çok rahat, en güzeli de bu işlemleri yapabilmek için Paypal hesabınızı bağlayabilmeniz.

  Hesabınız yoksa Paypal hesabı oluşturmanızı öneririz, bu çok kolaydır ve özellikle kendi banka hesabınız yoksa çok kullanışlı bir araçtır.

  Paypal'da TikTok'tan paranızı çekmek için uygulamaya profilinizi girmeli , Uygulamada elde ettiğimiz parayı bulacağımız madeni paraların simgesini seçmelisiniz.

  Oradan para çekme'ye tıklayacağız ve Paypal hesabımıza gireceğiz, onu TikTok hesabınıza bağlamalısınız ve Paypal'ınıza giriş yapmalısınız ve bu kadar.

  Bu sayede paranızın platforma düşmesini beklemeniz yeterli. Zaten bağlı hesabın paranızı çekmesi daha kolay olacaktır.

  Talep ettikten sonra faturamı almazsam ne yapmalıyım?

  İşlemi yaparken paranızın düşmemesinin farklı nedenleri vardır , bu durum stresli hale gelebilir çünkü düşmesi genellikle birkaç gün sürer.

  Özellikle Paypal kullanıyorsak TikTok'ta kazanılan paranın hesabımıza düşmesinin biraz zaman alacağını unutmamalısınız. Başvurunun paramızı göndermesi veya ödeme talebini incelemesi 15 gün kadar sürebilir , bu güvenlik nedeniyledir, ancak ödemenin onaylanması her zaman biraz zaman alacaktır.

  Bir diğer dezavantajı ise platformun para çekme işlemini onaylayıp göndermesi ancak Paypal üzerinden daha uzun sürme ihtimali var.

  Bu, onların güvenlik yöntemlerine uymanız gerektiği için olur, ardından Paypal uygulaması işlemleri doğrularken fonları elinde tutabilir. İşlem 21 güne kadar sürebilir, böylece para Paypal'ınızda zaten bulunur ve bu şekilde keyfini çıkarabiliriz.

  OKUMA  Bir Word Belgesine Farklı Sayfa Numaraları Nasıl Atanır veya Koyulur

  Para çekmek için verileri kaydederken, hesabın doğru olduğunu ve bilgilerde herhangi bir hata olmadığını bilmek önemlidir, bu nedenle hesaba girerken mümkün olduğunca dikkatli olmalıyız. Bu şekilde TikTok herhangi bir para kaybından sorumlu değildir.

  E-postanız aracılığıyla TikTok Bonus ile iletişime geçin ( [email protected] )

  Uzun süre beklediyseniz ve paranız Banka veya Paypal hesabınıza düşmezse yapabileceğiniz en iyi şey doğrudan TikTok uygulaması ile e -posta adresiniz [email protected] üzerinden iletişim kurmaktır.

  Sorununuz, şüpheniz veya sahip olduğunuz soru ile ilgili e-postaya mesaj göndermelisiniz. Mesaj bazı ekran görüntüleri içermelidir , bu şekilde sunduğunuz sorunun gerçek olduğunu ve dolandırıcılık veya can sıkıcı bir mesaj olmadığını anlayacaklardır.

  Mesajda bir ekran girin senin TikTok profili ve Paypal hesaba yapılan işlemin bir ekran görüntüsü. Buna ek olarak, cep telefonunuzda yüklü olan Uygulama sürümünün verilerini ve cep telefonunuzun modelini ekleyin.

  Bu durumlarda yapabileceğimiz şey , platformun mesaja doğrudan yanıt vermesini ve böylece sunduğunuz sorunla ilgili size yardımcı olabilmesini beklemektir .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin