Skip to content

Tinder’da Eşleşme Nedir? Nasıl bir eşleşme alabilirim ve bunu yaptığınızda ne olur?

Eylül 2, 2022

Partner, arkadaş veya sadece yeni insanlarla tanışmak isteyen kişilerden biriyseniz Tinder tam size göre . Bu uygulama, insanları daha derin bir şekilde birbirine bağladığı için dünya çapında tanınmaktadır.

Ve insanlarla yeni ilişkiler kurmanın başlangıcı Tinder maçında. Tinder eşleşmesi nedir? Sonrasında ne yapılır? Burada aradığınız tüm cevapları bulacaksınız.

Tinder’da Eşleşme Nedir? Nasıl bir eşleşme alabilirim ve bunu yaptığınızda ne olur?

  Tinder’da eşleştim, bu ne anlama geliyor?

  Bir eşleşmenin ne olduğunu tam olarak anlamak için önce Tinder’ın nasıl çalıştığını anlamalısınız. Bu uygulama, kaydolduktan sonra, Tinder algoritmasının sizin için ilginç olabileceğini düşündüğü kişileri görmenizi sağlar .

  O anda gerçekleştirmeniz gereken 3 eyleminiz var: Beğen, Beğenme veya Süper Beğen. Temel olarak , Tinder’ın tanışmak için sahip olduğu kişiyle ilgilenip ilgilenmediğinizle ilgili bir yanıttır .

  Aynısı, sizinle aynı seçeneklere sahip olacak kişiler tarafından görülen Tinder profiliniz için de geçerlidir. Maçların gönderilebileceği yer burasıdır . Profilinizi beğenen veya çok beğenen bir kişiyi beğendiğinizde veya çok beğendiğinizde bir eşleşme gerçekleşir .

  Bu, tıpkı sizin gibi, sizi çekici veya ilginç bulduğu için sizinle tanışmak isteyen birini bulduğunuz anlamına gelir.

  Henüz bir Tinder hesabınız yoksa, kolayca bir tane oluşturabilirsiniz . Bu uygulamayı kullanmanıza izin verecek bir telefon numarası olmadan Tinder’a kaydolmanın farklı yolları vardır .

  mobil tinder'da maç bildirimi

  Nasıl maç alırım ve sonrasında ne yaparım?

  Bir eşleşme veya daha fazlasını elde etmek için yapabileceğiniz en iyi şey , profilinizi mümkün olduğunca doldurmaktır . İnsanlar, profilinizin çeşitli yönlerine bağlı olarak beğenip beğenmemeye karar verir:

  • Senin resimler.
  • Senin hakkında bilgi.
  • Mümkün olduğunda sahip olduğunuz coğrafi yakınlık.

  İlginç bulduğunuz kişilerden biri sizin için aynısını yaptığında, yani sizin gibi bir eşleşme gelecektir . Profilinizin iyi bir üretimine sahip olmak, bir eşleşme elde etmenize çok yardımcı olabilir.

  OKUMA  Word'de Üslü Kesirler ve Kesirler Nasıl Yazılır veya Yerleştirilir

  Öte yandan, bir eşleşmeniz olduğunu varsayalım.Şimdi ne olacak? Biriyle eşleştikten sonra Tinder otomatik olarak özel sohbeti etkinleştirir, böylece sohbet başlatabilirsiniz .

  Tinder, uygulamayı kullanma konusunda kullanıcılarına yardım sunuyor. Nasıl eşleştirilir ve mesaj gönderilir gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir yardım bölümü vardır .

  Bir maçtan sonra yapabileceğiniz en iyi şey, diğer kişiyle konuşmaya başlamak, her zaman ne istediğiniz konusunda net olmaktır . Aradığınız şey bir arkadaşlık, konuşmak, bir eş bulmak ya da sıradan bir şeyse, bunu açıkça belirtmeniz en iyisidir.

  Benzer şekilde, yeni tanıştığınız bir kişiyle nasıl sohbet edeceğinize dair özel bir kılavuz da yoktur . Bununla birlikte, profilini gözden geçirmek ve nelerden hoşlandığını bilmek, yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilecek konuşma konularına sahip olmanıza yardımcı olabilir.

  maç sırasında tinder arayüzü

  Tinder’ın yanı sıra, birçok ilginç insanı bulacağınız flört için başka uygulamalar da var . Yeni arkadaşlarla tanışmak için para harcamanıza gerek yok, bu yüzden iş ilişki kurma konusunda sınır gökyüzüdür.

  Tinder’ım var ama hiç eşleşme yapmadım, neden?

  Tinder’ı zaten kullandıysanız ve hiç eşleşmediyseniz, bunun birkaç nedeni olabilir:

  • Hiç Beğeni veya Süper Beğeni vermedin.
  • Beğendiğiniz kişiler tarafından Beğenilmediniz veya Çok Beğenilmediniz.

  Tinder, eşleşmelerini kullanıcılarının beğenilerine dayandıran bir flört uygulamasıdır (diğerleri gibi). Bol beğeni yapabilirsiniz ama karşılıklı değilse asla bir eşleşme yapamazsınız.

  Flört uygulamalarının herkes için olmadığını unutmayın . Çekici bir kişiliğe sahip olabilirsiniz ancak sizinle tanışma fırsatını kendilerine vermiyorlar.

  Bu durumda, olabildiğince gerçekçi olmak ve Tinder hesabınızı kalıcı olarak silmek en iyisidir . Böylece kullanmayacağınız bir uygulamanın gereksiz alan tüketmesinin önüne geçmiş olursunuz. Umarım bu makale çok yardımcı olmuştur ve lütfen paylaşmayı unutmayın!