TomTom Homem GPS'imin Haritalarını ve Sistemini En Son Ücretsiz Sürüme Nasıl Güncellerim

Aralık 5, 2021

GPS modern dünyada önem kazanıyor çünkü her şeyin büyümesi, kasabaların ve bunların ayrılması tamamen normal , bu yüzden Google Haritalar gibi tüm dünyayı bilgisayarımızdan görmemizi sağlayan uygulamalar var.

TomTom Homem GPS'imin Haritalarını ve Sistemini En Son Ücretsiz Sürüme Nasıl Güncellerim

Bu şekilde, dünyanın birçok yerinden GPS kayıtları var, bu da insanlar arasındaki bağlantıyı çok daha kolay ve daha keyifli hale getiriyor, şu anda GPS o kadar çok yardımcı oluyor ki çoğu arabada önceden kurulu olarak geliyor, bu cihazlar Gerçek şu ki onlar hayatı çok daha kolay hale getirmeyi başardı , başka kimse bize nereye, ne zaman ve nasıl daha hızlı gideceğimizi söyleyemedi.

Diyelim ki, daha önce yalnızca birkaç kişinin sahip olduğu deneyim, bugün herkes için demokratikleştirildi ve herhangi bir güçlük çekmeden veya herhangi birinden bize ne yapacağımızı veya nereye gideceğimizi söylemesini istemek zorunda kalmadan (bunun yakın riskine ek olarak) bundan yararlanabiliriz. bu kişi bize yalan söylüyor) bu yüzden evden çıkmadan önce gideceğiniz yere olan mesafeleri ölçmek gerekiyor .

Bugün her şey çevrimiçi olabilir, en önemli dosyalarınızın depolanması bile OneDrive ile bulutta olabilir ve dünya güncellenir ve GPS'inizin de güncellenmesi gerektiği açıktır, ne kadar çok o kadar iyi

  Dizin

   GPS'inizi neden güncellemelisiniz?

   Yollar ve hayatın kendisi her zaman değişir, bir yolun ne zaman ortadan kalktığını ve yenisinin ne zaman ortaya çıktığını, bunun size verebileceği olasılıkları veya rahatsızlıkları asla bilemezsiniz , bu yüzden haritaların mevcut durumunun farkında olmak çok önemlidir. yeni bir seyahate çıkmadan önce, hatta geri dönmek için dışarı çıkmadan önce

   Google söyler biz işe almak için bir yoldan bile işin, hiç o bize oldu defalarca gitmek için çevreyi çok iyi olduğunu bilerek trafik olmadan ve buna çünkü trafik olmadan olduğu ortaya çıkıyor imar altındaydı ve seyahat edemeyiz, olacak, bunun olmaması için nereleri gezdiğinizi önceden bilmek gerekiyor .

   Bu tür şeyler can sıkıcıdır ve hedefimize tam olarak nereye ve nasıl ulaşacağımızı bilmek için haritalar açısından güncellenmemiz gerekir, bu nedenle TomTom GPS açısından öne çıkan bir şirkettir , çünkü güncel olduğu için GPS . 1991'den beri GPS pazarında inanılmaz değil mi?Navigasyon konusunda da Avrupa'nın en iyi markası seçilmişti.

   OKUMA  Roblox Robux Oyun Kartları Nasıl ve Nerede Bulunur ve Satın Alınır

   Navigasyon formatı dünyanın en iyi bilinenlerinden biridir ve tam da bu nedenle, tarayıcılarından birine sahipseniz, onu nasıl güncel hale getireceğinizi bilmek isteyeceksiniz , o yüzden görelim.

   TomTom GPS'i en son sürüme nasıl güncelleyebilirim? Adım adım

   TomTom'u güncellemek için sundukları MyDrive Conect adlı bir program yüklemiş olmanız ve platformlarında mevcut olması gerekir, bu uygulamayı bilgisayarınıza (Windows veya Apple) yükledikten sonra aşağıdaki adımlarla devam edebilirsiniz. :

   • Kurulumu kolay bir işlemdir, sadece indirmeniz gerekir (PC veya Mac'inizin sürümüne bağlı olarak ve devam edin, diğer her şeyi kabul edin, bu program kendilerine aittir, böylece herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğinden emin olabilirsiniz )
   • Kurulduktan sonra bilgisayarınızı bir USB kablosuyla GPS'e bağlayabilirsiniz, açtığınızda kolayca başlatabilirsiniz.
   • Şimdi kullanıcı oturumunuzu kullanıcı adınız ve şifrenizle açın
   • Şimdi yapılandırma bölümüne gidin ve " içeriğim " üzerine tıklayın
   • Burada, üzerine tıklayarak "Güncelleme seçili" seçeneğini bulacaksınız, yazılım size tam olarak ihtiyacınız olan ve sizin için uygun olan güncellemeleri gösterecektir.
   • "Kabul et ve kur" u tıklayın ve hepsi bu
   • İyi yaptığınızı bileceksiniz çünkü ekranda "Gitmeye hazır" yazan bir mesaj alacaksınız.
   • PC'nizin GPS bağlantısını kesin ve yolculuğunuza her zaman güvenli ve sabırla başlayın (kötü içeceklerden veya beklenmedik kazalardan kaçınmak için)

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin