Twitch'te Cheer and Bits nedir ve 1000 Bit Euro ve Dolar cinsinden ne kadardır?

Nisan 27, 2022

Twitch, oyuncular için lider yayın platformudur , şu anda 15 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve oyun dünyasının dışındaki insanlar tarafından iyi bilinmemesine veya kullanılmamasına rağmen büyümeye devam etmektedir.

Şu anda Rubius ve Auronplay gibi birçok ünlü yayıncının tercih ettiği yayın sayfası, YouTube veya Facebook Gaming , doğrudan rakiplerine tercih ediyor ve Twitch'in sahip olduğu avantajlardan biri de daha kolay para toplayabilmeleri.

Twitch'te Cheer and Bits nedir ve 1000 Bit Euro ve Dolar cinsinden ne kadardır?

Bu platformdan kazanç sağlamanın yollarından biri de alkışlar ve sohbetlerdir, eğer Twitch'e çok aşina değilsek bunun ne olduğu hakkında en ufak bir fikrimiz olmayabilir, o yüzden bakalım ne neşe, biraz ve nasıl. onlardan faydalanabiliriz.

  Dizin

   Şerefe ve Bitler

   Twitch, herhangi bir kanalın takipçisi olarak , en sevdiğiniz yayıncıyı doğrudan destekleyebilmeniz veya platformu oynamalar, hız koşuları veya diğer herhangi bir içerik türü iletmek için kullanıyorsanız ve biri gördüklerini beğenir ve sizi parasal olarak desteklemek istiyorsa, imkanı verir, şerefe ve bitler bunu yapmanın kolay bir yoludur.

   Cheer, İspanyolca'da alkışlamak anlamına gelen İngilizce bir kelimedir ve temelde ilettikleri şey budur. Şerefe göndererek yayıncıya gördüğünüzü beğendiğinizi belirtirsiniz ve ayrıca onlara bit şeklinde parasal yardımda bulunursunuz.

   Bitler, platformun kullandığı ve ücretsiz olarak alabileceğiniz veya Amazon ödeme platformunu veya Paypal'ı kullanarak ödeyebileceğiniz hayali para birimidir.

   Cheers'ın en iyi yanı, herhangi bir akışın iletimi sırasında onları hemen gönderebilmeniz ve yayıncının, onlara vermek istediğiniz parasal yardımı hemen almasıdır. Bunları göndermek için Cheer sohbetine yazmanız ve ardından göndermek istediğiniz Bit miktarını yazmanız yeterlidir , bunlar 1, 10, 100, 1.000, 5.000, 10.000 olabilir.

   Ek olarak, platform size Cheer'inizle birlikte gönderdiğiniz Bit sayısına bağlı olarak değişen animasyonlu Bits taşları gönderme imkanı verir ve gönderdiğiniz Bitlerin sayısı ne kadar fazlaysa mücevher o kadar güzel ve hareketli olur veya İsterseniz, en popüler ve kullanılmış olanın bir versiyonu olabilen animasyonlu bir ifade olan bir Cheermote'u da gönderebilirsiniz.

   OKUMA  Windows XP'yi Veri Kaybetmeden Windows 8 veya 10'a Yükseltme - Hızlı ve Kolay

   Cheer'ınızın sohbetteki diğer mesajların üzerinde nasıl öne çıkacağını seçmenin yanı sıra, seçtiğiniz herhangi bir yayıncıya veya içerik oluşturucuya bit gönderebilirsiniz. Bit satın alırken, ne kadara mal olduklarını ve örneğin 1000 bit elde etmek için ne kadar ödemeniz gerektiğini dikkate almalısınız .

   1000 bit kaç Euro ve Dolardır?

   Eğer twitch sayfasından bit satın almak isterseniz platform size 100, 500, 1.500, 5.000, 10.000, 25.000 adet satın alma imkanı verecek, 1.500 bit veya birden fazla satın alırsanız onlar için daha iyi bir fiyat alacaksınız .

   100 bitin maliyeti 1,40 dolar, bu da 1,17 Euro'ya eşittir, yani 500 7 dolar ve 1000 14 dolar veya 11,68 Euro olur.

   1.500 satın alırsanız %5 indirim alırsınız ve size 19.95 USD veya 16.64 EUR'ya mal olur, 5.000 satın alırsanız %8 indirime sahip olur, böylece 64.40 USD veya 53.40 EUR'ya mal olur, 10.000'e %10 indirim uygulanır. yani 126 USD veya 105.12 EUR'ya mal olacaklar ve sonunda 25.0000 almaya cesaret ederseniz , %12 indirime sahip olacaklar ve size 308 USD veya 256.97 EUR'ya mal olacaklar .

   Pekala, favori yayıncılarınızı teşvik etmek ve desteklemek için bit satın almak için ne kadar harcayabileceğinize dair bir fikriniz var veya bir kanal açmak ve platformda kendi içeriğinizi yayınlamak için kendinizi teşvik etmek istiyorsanız, nasıl yapabileceğinizi zaten biliyorsunuz. kâr.

   Bu platformda yeniyseniz , kanalınızı kontrol etmenize yardımcı olması için bir kullanıcıyı nasıl yöneticiye dönüştüreceğinizi ve ayrıca içeriğinizi geliştirmek ve takipçileri artırmak için değerli bilgiler toplamak için takipçi sayacını nasıl ayarlayacağınızı bilmeniz önemlidir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin